Autor Tema: Grand Theft Auto IV  (Pročitano 261711 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Elleven 05

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 303
    • Pogledaj profil
Odg: G T A 4 ( P C )
« Odgovor #1410 poslato: 7. jul 2012, 23:26:39 »
Vecina grafickih patcheva u GTA4 noze naziv ENB..al ljudi morate imati jaku masinu i  dobru graficku da to gura kako treba..znaci nijedan graficki patch nece pomoci ako nemate masinu za Gta..kod mene je Dual Core x2 2.31ghz i 3gb RAM-a i 1gb Ge force graficka.. rezolucija na 800x600 i iskljucne sjenke i smanjena wiev i detail distance slajderi znaci negdje u sredini..i imam ENB patch koji kad se sve to podesi na max izgleda VRHH..kad uslikam..al samo kad uslikam a igrati ne mogu..sa max podesavanjima..
Dosad Icehancer 2.0 i novi ENB graficki patch je definitivno najbolji al je i spalio mnoge graficke kartice ljudima.zato pazite sta skidate ako nemate graficku i dobar komp..:)
 

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Re: G T A 4 ( P C )
« Odgovor #1411 poslato: 7. jul 2012, 23:59:24 »
Citat: EMIL;1012266
Jel moze neko da mi da link? Pretpostavljam da mi treba fajl english.gxt.


http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=391826
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 

EMIL

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 414
    • Pogledaj profil
Re: G T A 4 ( P C )
« Odgovor #1412 poslato: 9. jul 2012, 14:52:20 »
Pa cekaj jel to znaci da samo preimenujem russian.gxt u english.gxt i to je to jel? Posto izgleda da to tako nece da moze.
 

kune

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1554
    • Pogledaj profil
Re: G T A 4 ( P C )
« Odgovor #1413 poslato: 9. oktobar 2012, 18:33:02 »
jel moze neko detaljno da mi napsie kako da instaliram gta 4...imao sam ga pre na kompu i odlucio sam sad da ga instaliram ali stalno izbacuje iz igre..
znaci jel ima neko detaljno neko upustvo..secam se da sam morao da pecujem sa 1.0.4 pre pokretanja..itd..ali mi ne ide nesto...
bilo ko molim vas..vec 2 sata pokusavam samo izbacuje iz igre
Kafana je ozbiljna institucija
 

Dzeki

  • Rossonero
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 11866
    • Pogledaj profil
Odg: G T A 4 ( P C )
« Odgovor #1414 poslato: 25. oktobar 2012, 14:54:08 »
GTA 4 MAXIMUM GRAPHICS
šta je ovo?


 

Страле

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4452
    • Pogledaj profil
Re: G T A 4 ( P C )
« Odgovor #1415 poslato: 25. oktobar 2012, 21:49:46 »
Ne mogu bas da izlistam svih 70 strana, ali moze neko da mi kaze kako da se resim blura u igrici? J*beno je s' blurom...
 

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Re: G T A 4 ( P C )
« Odgovor #1416 poslato: 25. oktobar 2012, 21:57:09 »
@dzeki
mozda je onaj ICE enchancer sto su kacili ljudi,znam da napuca grafiku al pojede komp
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 

kune

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1554
    • Pogledaj profil
Re: G T A 4 ( P C )
« Odgovor #1417 poslato: 25. oktobar 2012, 22:00:14 »
Citat: 4evra;1068927
@dzeki
mozda je onaj ICE enchancer sto su kacili ljudi,znam da napuca grafiku al pojede komp
nije ICE nego je izasla zasebno verzija igre kao sa boljom grafikom...okacio je skido....
Kafana je ozbiljna institucija
 

Chipsy-srb

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 874
    • Pogledaj profil
Re: G T A 4 ( P C )
« Odgovor #1418 poslato: 25. oktobar 2012, 23:08:46 »
To je ICE ili ENB mod.. Mnogo zahtevno, treba dupe da pojedeš dok namestiš sve lepo, a i ne valja dugo da se igra kako je rekao autor tog moda može grafa da se pregreje i pokvari
 

Stevan

  • Stevan
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2634
    • Pogledaj profil
Re: G T A 4 ( P C )
« Odgovor #1419 poslato: 21. april 2013, 17:08:49 »
koji god real cars pack da instaliram imam problema sa texturama,tj nevidljivi putevi,nestaju zgrade itd,sve sam probao i instalirao sta treba od onih asi,ini,dll fajlova i po njima rckao ali opet isti problem

koliko vidm osta ljudi je imalo taj problem,da li da pojedinacno dodajem kola ili mozda je u pitanju sto imam 2 giga rama samo

ali kazem ,koristim patch 1 .070 i igra mi radi odlicno bez custom cars,ali ovako sa car packovima imam probleme sa tex.

ti packovi koje sam probao rade na ovom patchu koji koristim
Vod Kanockers
 

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Re: G T A 4 ( P C )
« Odgovor #1420 poslato: 21. april 2013, 17:32:41 »
verovatno zavisi od grafe i njenog texture fill rejta.
prepostavljam da su texture od custom auta vece rezolucije nego obicnih auta,sto ti predstavlja problem kad grafa treba odjednom da ucita sve to
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 

Infinity

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1466
    • Pogledaj profil
Odg: Re: G T A 4 ( P C )
« Odgovor #1421 poslato: 21. april 2013, 19:25:32 »
Citat: Stevan;1150299
koji god real cars pack da instaliram imam problema sa texturama,tj nevidljivi putevi,nestaju zgrade itd,sve sam probao i instalirao sta treba od onih asi,ini,dll fajlova i po njima rckao ali opet isti problem

koliko vidm osta ljudi je imalo taj problem,da li da pojedinacno dodajem kola ili mozda je u pitanju sto imam 2 giga rama samo

ali kazem ,koristim patch 1 .070 i igra mi radi odlicno bez custom cars,ali ovako sa car packovima imam probleme sa tex.

ti packovi koje sam probao rade na ovom patchu koji koristim
Pa,koji si Grafic Detail namestio?
 

Stevan

  • Stevan
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2634
    • Pogledaj profil
Re: G T A 4 ( P C )
« Odgovor #1422 poslato: 21. april 2013, 21:53:47 »
u pitanju je 5770 grafa,a nema veze koja podesavanja stavim uvek je taj problem sa texturama,bilo low ili ultra,a sama igra bez custom cars sljaka odlicno na medium podesavanjima,vervatno me ram **** ili ovaj 1070 patch,ali vidim da je kod mnogih problem upravo sto evra kaze ,veliki broj custom cars velike rezolucije,sto i sadrzi taj patch sa custom cars koji koristim
Vod Kanockers
 

kune

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1554
    • Pogledaj profil
Re: G T A 4 ( P C )
« Odgovor #1423 poslato: 22. april 2013, 01:20:35 »
Citat: Stevan;1150409
u pitanju je 5770 grafa,a nema veze koja podesavanja stavim uvek je taj problem sa texturama,bilo low ili ultra,a sama igra bez custom cars sljaka odlicno na medium podesavanjima,vervatno me ram **** ili ovaj 1070 patch,ali vidim da je kod mnogih problem upravo sto evra kaze ,veliki broj custom cars velike rezolucije,sto i sadrzi taj patch sa custom cars koji koristim

ja nemam taj problem sve je okej.samo je vazno uklopiti da ako stavljas sam kola menjas dzipa za dzipa kamion za kamion itd..inace nisam imao problem ni kad sam ubacio jedan po jedan auto a ni kad sam ubacivao ceo zasebno patch...evo probaj ovaj znam da sigurno radi..

http://www.gta4-mods.com/vehicles/grand-theft-auto-ultimate-vehicle-pack-v10-tb-f18911

skini ubaci..
Kafana je ozbiljna institucija
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Stevan

byle

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 307
    • Pogledaj profil
Odg: G T A 4 ( P C )
« Odgovor #1424 poslato: 29. jun 2013, 22:34:44 »
Pozdrav. Poceo sam ponovo da igram GTA IV. Ranije, nisam ni pokusao da ubacim nikakav mod jer sam bio veoma zadovoljan sadrzajem iz igre, ali sad bih hteo da ubacim neki mod, a video sam na youtube-u mnogo njih koji mi se dopadaju. Ako ima neko da zna koji je najbolji mod za grafiku( ne treba mi onaj sa "bolesnom" grafikom, ne zelim da mucim komp) i neki mod za aute i texture za sam grad ako to postoji uopste. Javite mi se u inbox, mnogo bi mi znacilo, hvala.
TaifuN Dust2 | Pucajte sa nama! 85.25.116.211:27010
 TaifuN DM | Pucajte sa nama! 85.25.116.211:27038
 TaifuN COD:MW3 | Pucajte sa nama! 85.25.116.211:27039
 Steam igracima FREE ADMIN! ADMIN = 2boost-a
[/SIZE][/FONT]