Autor Tema: Wolfenstein  (Pročitano 15354 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Wolfenstein
« Odgovor #30 poslato: 21. avgust 2009, 00:42:25 »
bio sam tu,na low detaljima nema tih novcanica

Inace,igrao sam igru,stojim iza svoga prvog komentarao njoj,za fanove ce da bude extra,za ostale prosek/malo iznad.

Par zamerki samo da spomenem:
-sto rece Boki,malo su previse SkiFi napravili od ovoga,moci malo unistavaju dozivljaj tamanjenja svaba,
-onaj kompas,neverovatno koliko je tacan,i da ste u lavirintu uvek bi pokazivao smer gde trebate ici umesto konacne lokacije,te je stoga apsolutno nemoguce da se izgubite(zaglavite na 10,20,30... minuta),sto mi opet delom unistava car prvog dela,gde se cak i satima znalo lutati po nivou trazeci izlaz,
-oni "bazeni" za punjenje moci su precesti na mapama,skoro nikad vam se ne moze desiti da vam je zafali pa da morate "da se brinete" kako cete se snaci,
-igra je sada open sistem,sada mozete birati kojim redosledom cete misije izvrsavati,kao i koje od njih cete resavati,i jos su dodali da mozete unapredjivati oruzja(napravise Stalkera od igre),
-AI je solidan,znaju se i sakriti i napadati,naravno,veoma ih je lako nasamariti i narasetati,ali u tome i jeste car Wolfensteina,ne bi ni valjalo da su neki mozgovi teski za ubiti ;)
-i mozda jedna od najvecih zamerki...jos uvek nisam naletio na mumije :(
jest da nisam puno ni igrao,ali do sada sam video samo svabe,nekog carobnjaka i nekog Uber svabu(onaj lik sa particle gunom),sto je za sada mala raznovrsnost protivnika.Al verujem da ce se sa daljim tokom igre to povecavati
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 

ПЛЕЈБоЈ

  • Cléo
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2062
    • Pogledaj profil
Wolfenstein
« Odgovor #31 poslato: 21. avgust 2009, 06:59:03 »
Citat: Boki0812;533158
Dobra je igrica,sa mnogo dobrom grafikom....dosta me podseca na call of duty 5.
Ali su malo preterali sa onim medaljonom i mocima....ali ok,a najvise mi se svidelo kada sam video,dobre stare DM :D,  gledao sam ih,kao da ih imam u rukama...:)




Igrica mi je smor na pocetku koliko sam juce igrao...a grafika za nove standrade ne da nije dobra, nego je bedna...puknem u baru punu vode, malo voda prsne i ostane RUPA u bari ko da sam pukao u neku metalnu povrsinu :S

Ne znam na koliko si ti igrao, ali meni je otvorilo sve na HIGH 1680x1050 DX10 u Windows7 x64

Videcemo, sad moram na sljaku pa kad se vrnem iznecu prave utiske
"Moj novi komp ima graficku od 1350mb odnosno 1.3gb. Nisam za djabe davao 400e i to za polovan komp! Inace marke je Intel! "
 

мирегробар

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 945
    • Pogledaj profil
    • http://scclansrbija.co.nr
Wolfenstein
« Odgovor #32 poslato: 21. avgust 2009, 10:51:41 »
ма играо сам први Rtcw и овај је смешан за онај.први део је епски био а овај је просечна игра.ко воли нек изволи.
СА ПАРТИЗАНОМ ДО СМРТИ!!!!!
 

Djuka

  • Kuća Slavnih
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2691
    • Pogledaj profil
Wolfenstein
« Odgovor #33 poslato: 21. avgust 2009, 13:55:43 »
wolfenstein = call of duty 5 sa mutantima
 

dj90

  • Non mollare mai
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 7546
    • Pogledaj profil
Wolfenstein
« Odgovor #34 poslato: 24. avgust 2009, 00:43:39 »
Izašo :ave:
Prima squadra della capitale !
 

Elvis_B11c

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 343
    • Pogledaj profil
Wolfenstein
« Odgovor #35 poslato: 24. avgust 2009, 03:09:36 »
Унинстал....
 

had111

  • You will
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2984
    • Pogledaj profil
    • http://www.fksmederevo.com
Wolfenstein
« Odgovor #36 poslato: 24. avgust 2009, 03:14:03 »
Citat: Elvis_B11c;535726
Унинстал....
Objasni zasto?
 

ПЛЕЈБоЈ

  • Cléo
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2062
    • Pogledaj profil
Wolfenstein
« Odgovor #37 poslato: 24. avgust 2009, 08:44:21 »
Dobro pitanje Had

Igra nije dorasla prethodniku, al je igriva i zanimljiva, precicu je u svaom slucaju.

@elvise nije bas toliko losha da bi pao uninstall
"Moj novi komp ima graficku od 1350mb odnosno 1.3gb. Nisam za djabe davao 400e i to za polovan komp! Inace marke je Intel! "
 

Hell

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1462
    • Pogledaj profil
Wolfenstein
« Odgovor #38 poslato: 24. avgust 2009, 12:00:15 »
s obzirom da ove godine maltene nema nista, wolfenstein zabada..i bas su uboli pravo vreme kad da je izbace..
Zjuuu
 

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Wolfenstein
« Odgovor #39 poslato: 24. avgust 2009, 12:29:24 »
Ako ista fransiza zivi i dalje,sto znaci da ni ovo nije zadnje od Wolfensteina sto smo videli ;)
A i sve da joj trazite mane ne bi mogli dati manje od solidnog FPSa.
Mislim da je greska povlaciti tolike paralele u odnosu na prvi deo,previse gledate na to sta je RTCW uradio u gamerskom svetu,a sta ovaj.

Citat: Hell;535815
s obzirom da ove godine maltene nema nista
Tek je pocela sezona izlaska najkvalitetnijih igara ;)
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 

Elvis_B11c

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 343
    • Pogledaj profil
Wolfenstein
« Odgovor #40 poslato: 24. avgust 2009, 15:44:25 »
Добро људи не мора игрица бити лоша ако се мени не свиђа. Моје неко мишљење је да ме је гадно сморила после 6,7 мисија. Класика пуцај на све живо, онда искочи неки полуванземаљац пуцај и на њега. Следећа мисија поново убиј пар немаца истроши сву муницију и онда поново изађе неки трансформерс. Шта знам, није ми то занимљиво више.
 

F.i.l.i.p.

  • Regular
  • **
  • Poruke: 88
    • Pogledaj profil
Wolfenstein
« Odgovor #41 poslato: 7. septembar 2009, 21:40:08 »
Какав сам ја баксуз кад сам скидао вулфенштајн скидам ја преко рапидсхареа и обрису све делове од 16 па до 22, незнам што ал обрисаше их. Скидам преко торента и на 77% нестане струје џД
 

Dule 93

  • Čovek sa prostatom
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2162
    • Pogledaj profil
Wolfenstein
« Odgovor #42 poslato: 7. septembar 2009, 21:42:02 »
Jos pitas sto ih obrisashe????A da to nije ilegalno,piraterija i tako to....
 

ПЛЕЈБоЈ

  • Cléo
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2062
    • Pogledaj profil
Wolfenstein
« Odgovor #43 poslato: 7. septembar 2009, 22:31:09 »
Citat: F.i.l.i.p.;545974
Какав сам ја баксуз кад сам скидао вулфенштајн скидам ја преко рапидсхареа и обрису све делове од 16 па до 22, незнам што ал обрисаше их. Скидам преко торента и на 77% нестане струје џД


???
torrent mozes nastaviti
"Moj novi komp ima graficku od 1350mb odnosno 1.3gb. Nisam za djabe davao 400e i to za polovan komp! Inace marke je Intel! "