Autor Tema: Prototype  (Pročitano 6989 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

herceg playa

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 449
    • Pogledaj profil
Prototype
« Odgovor #30 poslato: 29. jun 2009, 11:36:20 »
ja sam igrao s P4 3.0 GHz 1 GB RAM i x1550 na low nekad samo malo opane FPS
PES-SERBIA I\'m back!
 

_Dante_

  • PES-master
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1630
    • Pogledaj profil
Prototype
« Odgovor #31 poslato: 6. jul 2009, 00:24:17 »
Igrica je fantasticna juce sam je malo igrao... Ide sve na High :)
▂ ▃ ▅ ▆ █ I House Music! █ ▆ ▅ ▃ ▂[/SIZE]
 

Djuka

  • Kuća Slavnih
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2691
    • Pogledaj profil
Prototype
« Odgovor #32 poslato: 6. jul 2009, 02:24:43 »
jedna od najboljih ove godine, i jedna od retkih koja me je drzala u nervozi dok je ne predjem :D::
 

superandrea

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 363
    • Pogledaj profil
Prototype
« Odgovor #33 poslato: 28. jul 2009, 02:04:41 »
eJ, kako da roknem onog specijalca sa strujnim stapom u onoj zgradi de je leglo virusa? Onog sto ima dobar kontranapad? Aj recite da se ne cimam previse, mator sam ja za ta sra**a...
 

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Prototype
« Odgovor #34 poslato: 1. avgust 2009, 06:26:35 »
Citat: superandrea;520096
eJ, kako da roknem onog specijalca sa strujnim stapom u onoj zgradi de je leglo virusa? Onog sto ima dobar kontranapad? Aj recite da se ne cimam previse, mator sam ja za ta sra**a...


takodje i meni jedan od "problematicnijih" bossova bio.
Probaj sa onom svojom Spike sposobnoscu da ga pomalo polako ubijas,ili,kako sam ja kasnije uspeo,dovedes ga na sredinu i onda trcis polako oko njega,na daljini,a kad puca rakete onda koristis brzo trcanje i dok on puni ti ga tuces sa onim blade-ima
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 

El_Fuego

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 180
    • Pogledaj profil
Prototype
« Odgovor #35 poslato: 1. avgust 2009, 16:12:01 »
auu kakva igra... instaliro sam je i iznenadio sam se u najpozitivnijem smislu. ovo je za mene, uz x-men origins:wolverine najbolja igra u ovoj godini.
ROB DO BAGRO
 

TrueBlue

  • Super Moderator
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 400
    • Pogledaj profil
Prototype
« Odgovor #36 poslato: 1. avgust 2009, 21:09:27 »
Samo ja ne mogu da igram zajebane igre haha,ali po traileru i magazinima vrh vrhova je.
These thoughts will carry me...through the darkest nights...while your eyes rest in mine!
 

Paun

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 579
    • Pogledaj profil
    • http://www.google.com
Prototype
« Odgovor #37 poslato: 3. avgust 2009, 00:27:29 »
Znači, ova igra če biti sigurno jedan od bitnijih razloga da uzmem novi komp... Ne sečam se da sam se napalio na neku igru samo na osnovu snimaka i prepričavanja toliko koliko za ovu, baš ovako nešto mi treba, sat-dva dnevno, da se iživim malo, da skrljam par helikoptera kolima ili tako neka ludost...
 

TrueBlue

  • Super Moderator
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 400
    • Pogledaj profil
Prototype
« Odgovor #38 poslato: 3. avgust 2009, 16:07:37 »
Probao danas,instalirao stavio sve na Low i na najmanju rezoluciju i naravno dobio sto sam ocekivao u toku borbe uzasno stopa i grafika na low nije impresivna.Ali sam presao par misija i igra je vrh moram nekoga upucati za novi PC ili za ps3 :iran:
These thoughts will carry me...through the darkest nights...while your eyes rest in mine!