Autor Tema: Total War  (Pročitano 51562 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

nemacgm

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 47
    • Pogledaj profil
Total War
« Odgovor #30 poslato: 3. oktobar 2007, 11:05:42 »
Citat: fantomka;240810
ма де ће бре да нас убаце,ако нису у 4 дела средњег века:медивал 1,2 и експанзије за оба,иако смо држали скоро целу грчку и били најача земља на балкану,онда неће ни сад кад смо у 18 и 19. веку били у ропству под турцима.  :angry:

:shit:

Па добро, у праву си! Пре би убацили неку кампању типа Аустроугарска прави Албанију и сл. него crazy Србе. Не би ме чудило да у неком наредном модерном Total War-u ставе нас, јер вероватно мисле да смо настали распадом смрдљиве Југославије! Жалосно, али тако нас они виде!
 

Ogisha

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 645
    • Pogledaj profil
Total War
« Odgovor #31 poslato: 5. oktobar 2007, 23:29:51 »
момци , мој савет вам је да се ми удружимо , јер не занимамо ми СРБИ ове што праве RTW.......Дуго играм Рим и сморио ме више и Barbarian и све у три лепе....ае да се лепо удружимо и да покушамо да направимо нас...корак по корак
 

fantomka

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 34
    • Pogledaj profil
Total War
« Odgovor #32 poslato: 5. oktobar 2007, 23:35:44 »
Citat: Ogisha;242315
момци , мој савет вам је да се ми удружимо , јер не занимамо ми СРБИ ове што праве RTW.......Дуго играм Рим и сморио ме више и Barbarian и све у три лепе....ае да се лепо удружимо и да покушамо да направимо нас...корак по корак


ја сам за!
 

Ogisha

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 645
    • Pogledaj profil
Total War
« Odgovor #33 poslato: 6. oktobar 2007, 13:25:23 »
Ко буде хтео да прави Србе заједно са нама треба да се договори о :
 
- каква ће да нам буде застава,
- чија имена генерала ћемо да убацимо,
- уместо које државе убацујемо нас,
- које градове да додамо......
 
Што се тиче ових градова , имам ја један печ за RTW Barbarian Invasion који убацује још око 20 градова међу којима је и Београд ( у игрици Сингидунум), а печ скините са ове адресе http://www.twcenter.net/forums/downloads.php?do=file&id=809.......Поздрав.
 

Igor90

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Total War
« Odgovor #34 poslato: 20. novembar 2007, 13:30:48 »
Ljudi e ovako:
 
Rome total war sam igrao i presao i perfektna je igrao, a sada igram medieval 2 total war i ona je jos perfektnija igra doduse nisam igrao prvi medieval niti barbarion invasion ali vjerujem da je to dobro, ali se vratim na poentu mnogo mi je krivo sto nema Srbije u Medeival 2 i razocarao sam se ali sta da se radi neki momci su cak slali poruke prije nego sto ce izaci Medieval 2 total war da ubace SRBIJU ali oni nise hteli ni da cuju tako da od Srbije i srpske vojske u Medieval 2 imate samo placenike (njih mozete samo kupovati princom ili generalima) i to u podrucju grada Sofije takozvani Serbian Knights i Slav Archers e to je sve od Srbije.
A sto se patcheva tice ja sam cuo da se pravi Serbian patch i da jos nije izasao ali gledao sam slike covjeka koji je predstavljao patch i imate i srbiju i bosansku baovinu i grbove i jedinice i gradove sve.
A sto se zajednickog rada tice ja sam za to da se napravi pravi SRPSKI patch jeli stvarno zar cak ni KOSOVSKA BITKA da izostane, sto se tice grbova to je lako, a generale obavezno LAZAR , OBILIC ,VUK BRANKOVIC mozemo ubaciti sve velikase sa kosovske bitke
E to je sve od mene POZDRAV.
P.S. Hvala na linkovima moracu malo da pogledam sta tu ima pa cu se javiti kada prostudirram malo OK
 
 
EDIT:
Ej ljudi jeli zna neko neki link sa alatkama za modifikovanje MEdieval Total Wara 2
npr za
 

Djuka

  • Kuća Slavnih
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2691
    • Pogledaj profil
Total War
« Odgovor #35 poslato: 20. novembar 2007, 14:31:43 »
Igore90, vidim da si novi a jedno od pravila je da ne pises 2 posta za redom vec da iskoristis opciju EDIT u donjem desnom uglu ako zelis nesto da dodas.
 
Inace momci ideja je fantasticna!!!
 

Hell

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1462
    • Pogledaj profil
Total War
« Odgovor #36 poslato: 16. jun 2008, 11:44:32 »
e ljudi, medieval 2 nisam igrao jos, evo skidam...pa da pitam jel to bas tipicna turn based potezna strategija?
Zjuuu
 

gale91

  • Joey Tribbiani
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3868
    • Pogledaj profil
Total War
« Odgovor #37 poslato: 19. jun 2008, 18:52:59 »
Ne nego RTS strategija,izvanredna al nemoj da se smaras ako nemas zmaja od kompa,jer je je glupo da igras na low...
Ako vec ocete da editujete ja bih vam preporucio za Rome total war ,moze da ispadne stvarno vrh,recimo neki likovi su  napravili stvarno kvalitetan mod ali sa Lotr,mozete da nadjete na google...
-__-
 

Hell

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1462
    • Pogledaj profil
Total War
« Odgovor #38 poslato: 19. jun 2008, 20:44:48 »
danas sam skinuo s neta, leti na mom zmaju :)
Zjuuu
 

NikolaReal

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 132
    • Pogledaj profil
Total War
« Odgovor #39 poslato: 25. jun 2008, 23:27:49 »
a jel moze neko da mi da sifru za ono brze kretanje da ne cekam ono 1 dan pa 2-gi dan da bi negde stigo nego da to ide brze
 

Стефке

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1224
    • Pogledaj profil
Total War
« Odgovor #40 poslato: 11. novembar 2008, 20:14:25 »
Da li je neko igrao kojim slucajem igre iz Total War serijala. Ja sam igrao i Medieval I i Rome Total war sa Barbarian invasion ekspanzijama(ekspanziju sa Aleksandrom Velikim nisam) i sad cepam Medieval II ali mi smeta to sto nema Srbije niti Srpskih gradova, samo Zagreb region(?)
Inace sto se tice najnovijeg nastavaka Empire Total War, to izlazi u Februaru 2009-te
« Poslednja izmena: 29. novembar 2013, 15:51:59 od strane Горан »
 

gale91

  • Joey Tribbiani
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3868
    • Pogledaj profil
Total War
« Odgovor #41 poslato: 11. novembar 2008, 23:29:07 »
Ma kakvi ,niko to ne igra,osim sto nema toga da nije cuo za total war,jbg brate strpi se koji mesec i imaces mod sa Srbijom..................
http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=204318
-__-
 

jacktheripper

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 39
    • Pogledaj profil
Total War
« Odgovor #42 poslato: 16. novembar 2008, 16:36:38 »
мене коље то што никако не могу да убацим модове за МИДИВЛ 2  .....фора као нешто су правили са Србијом, ово оно, и нема шансе...кад год убацим неки мод , тражи ми крек, и онда морам да реинсталирам целу игрицу да би се вратио на почетак, јер нико неће да постави крек на нет........
 

TrueBlue

  • Super Moderator
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 400
    • Pogledaj profil
Total War
« Odgovor #43 poslato: 16. novembar 2008, 16:43:37 »
Ja sam igrao Rome Total War i Shogun Total war i oba su mi dijela odlicna igrica je vrh :surrender:
These thoughts will carry me...through the darkest nights...while your eyes rest in mine!
 

Стефке

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1224
    • Pogledaj profil
Total War
« Odgovor #44 poslato: 16. novembar 2008, 16:44:00 »
Citat: jacktheripper;402150
мене коље то што никако не могу да убацим модове за МИДИВЛ 2  .....фора као нешто су правили са Србијом, ово оно, и нема шансе...кад год убацим неки мод , тражи ми крек, и онда морам да реинсталирам целу игрицу да би се вратио на почетак, јер нико неће да постави крек на нет........
imas PM