Autor Tema: Medal of Honor Airborne  (Pročitano 12388 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

mirke

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 105
    • Pogledaj profil
Medal of Honor Airborne
« poslato: 15. septembar 2007, 18:09:52 »
Upravo skidam ovu igricu (6GB!!), pa me interesuje da li je neko vec igrao i kako mu se cini
 

Shomsyo

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 49
    • Pogledaj profil
Medal of Honor Airborne
« Odgovor #1 poslato: 15. septembar 2007, 22:49:27 »
instalirao obrnuo izbrisao :D
igra je dobra...zanimljiva...ali cod mi je ipak bolji... a sto se tice mohe ovaj deo je prekratak!!! ima 5-6 misija koje se mogu preci za 5-6 sati na easyju:hammer:
 

samo-partizan

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 265
    • Pogledaj profil
Medal of Honor Airborne
« Odgovor #2 poslato: 15. septembar 2007, 23:25:19 »
И још немогу сваке графичке да га подрже.Данас сам полудео узео сам игрицу и дошао кући.Мало се намучио око инсталирања и на крају неможе.Имам графичку 9600 ПРО 256 мб.Полудео сам и сад чекам Call of Duty да изађе.Ваљда неће бити исти проблем
 

Lemur

  • Ĺ˝uti Karton
  • Regular
  • **
  • Poruke: 60
    • Pogledaj profil
    • http://www.cedoholichari.com/vb/
Medal of Honor Airborne
« Odgovor #3 poslato: 16. septembar 2007, 03:37:12 »
Зар је нови ЦОД најављен?
 

Johnny

  • Niko Bellic
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 830
    • Pogledaj profil
    • http://www.last.fm/user/johnny_rasta
Medal of Honor Airborne
« Odgovor #4 poslato: 16. septembar 2007, 09:51:31 »
Najavljen je Call Of Duty 4...

Dobice naziv, "Modern Warfare"...

To vam govori, da tema vise nije ww2, nego moderno doba, u skorijoj buducnosti...
I know a mouse and he hasn\'t got a house, I don\'t know why I called him Gerald...
 

Marko82

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 238
    • Pogledaj profil
Medal of Honor Airborne
« Odgovor #5 poslato: 16. septembar 2007, 11:11:57 »
Citat: samo-partizan;232319
И још немогу сваке графичке да га подрже.Данас сам полудео узео сам игрицу и дошао кући.Мало се намучио око инсталирања и на крају неможе.Имам графичку 9600 ПРО 256 мб.Полудео сам и сад чекам Call of Duty да изађе.Ваљда неће бити исти проблем

Ja imam 6600 td,ne mogu ni na low da igram,ne radi ni 5 frejma :).A sto se tice COD 4,gledao sam klipove  i deluje mnogo zahtevnije nego Airborne[podrzava dx 10],tako da ces tek tad morati da uzmes neku jaku graficku[7600 gt,pa nadalje],osim ako ne planiras da igras na low i ponegde na medium detalje.
 

samo-partizan

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 265
    • Pogledaj profil
Medal of Honor Airborne
« Odgovor #6 poslato: 17. septembar 2007, 15:57:19 »
Citat: Marko82;232449
Ja imam 6600 td,ne mogu ni na low da igram,ne radi ni 5 frejma :).A sto se tice COD 4,gledao sam klipove i deluje mnogo zahtevnije nego Airborne[podrzava dx 10],tako da ces tek tad morati da uzmes neku jaku graficku[7600 gt,pa nadalje],osim ako ne planiras da igras na low i ponegde na medium detalje.
Да али јел та 7600гт са АГП слотом или ПЦИ.
 

Marko82

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 238
    • Pogledaj profil
Medal of Honor Airborne
« Odgovor #7 poslato: 17. septembar 2007, 16:33:08 »
Citat: samo-partizan;232988
Да али јел та 7600гт са АГП слотом или ПЦИ.

PCI naravno,video sam kako airborne radi na 7300 gt[PCI],giga rama,athlon 64 3500+ ,detalji medium i dva na high[blur ukljucen,ne znam sta je tacno na meduim,da li texture...] i radi sasvim zadovoljavajuce.
 

Djuka

  • Kuća Slavnih
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2691
    • Pogledaj profil
Medal of Honor Airborne
« Odgovor #8 poslato: 18. septembar 2007, 19:02:52 »
cesto mi se desi da u toku igre padnu frame-ovi i tako secka minut i onda radi normalno 2 minuta pa ponovo secka minut i sve tako...
jel zna neko o cemu se radi???
 

Shomsyo

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 49
    • Pogledaj profil
Medal of Honor Airborne
« Odgovor #9 poslato: 18. septembar 2007, 22:44:17 »
Citat: Marko82;232449
Ja imam 6600 td,ne mogu ni na low da igram,ne radi ni 5 frejma :).A sto se tice COD 4,gledao sam klipove  i deluje mnogo zahtevnije nego Airborne[podrzava dx 10],tako da ces tek tad morati da uzmes neku jaku graficku[7600 gt,pa nadalje],osim ako ne planiras da igras na low i ponegde na medium detalje.


ne mora da znaci sto podrzava directx 10 da ce biti zahtevnija...ja imam bioshock koji podrzava dx10 a nije zahtevan kao moha... imam 7600GS i 512 rama i moha mi radi tu i tamo mislim secka malo u pocetku a kasnije je ok... a bioshock verovali vi meni ili ne radi mi na fullu...ne znam kojim cudom ali radi...malo secka povremeno ali nista strasno...
 

shoninho111

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1137
    • Pogledaj profil
Medal of Honor Airborne
« Odgovor #10 poslato: 18. septembar 2007, 23:14:10 »
Citat: filipdjuka;233566
cesto mi se desi da u toku igre padnu frame-ovi i tako secka minut i onda radi normalno 2 minuta pa ponovo secka minut i sve tako...
jel zna neko o cemu se radi???
djuka prvo sam pomislio da nije do graficke da je slaba ili tako nesto, a onda sam skontao nesto ti opterecuje procesor na 99-100 posto u momentima e sad sta je to trebas sam da provalis, a kako to eeee, rucna metoda ugasis sve sto ti je ukljuceno tamo pored sata u desnom donjem ekranu pa polako palis jedno po jedno i vidis sta ti uzima resurse procesora najvise
 

Djuka

  • Kuća Slavnih
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2691
    • Pogledaj profil
Medal of Honor Airborne
« Odgovor #11 poslato: 18. septembar 2007, 23:21:29 »
Citat: shoninho111;233752
djuka prvo sam pomislio da nije do graficke da je slaba ili tako nesto, a onda sam skontao nesto ti opterecuje procesor na 99-100 posto u momentima e sad sta je to trebas sam da provalis, a kako to eeee, rucna metoda ugasis sve sto ti je ukljuceno tamo pored sata u desnom donjem ekranu pa polako palis jedno po jedno i vidis sta ti uzima resurse procesora najvise

znao sam otprilike da je tako nesto a mozda je i do graficke samo ne znam tacno koji joj je...desavalo si pre na igri call of juarez ali na 3 sekunde ovo bre trajeeee...
pokusacu da izgooglam odgovor a i tvoju metodu...
 
pozz matori i hvala
 

shoninho111

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1137
    • Pogledaj profil
Medal of Honor Airborne
« Odgovor #12 poslato: 18. septembar 2007, 23:24:07 »
ma nista opusteno, meni se to dogadjalo ali sam sredio u configu sta ce da mi pali kad se pali windows gomila stvari se bespotrebno ukljucuje i onda trosi resurse
 

Kristijan

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 294
    • Pogledaj profil
Medal of Honor Airborne
« Odgovor #13 poslato: 18. septembar 2007, 23:59:50 »
Mnogo dobra igra,jos nisam ni krenuo da prelazim samo iskacem iz aviona i divim se grafici:namig:
 

Toza Car

  • Tatkov Tetin
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 266
    • Pogledaj profil
Medal of Honor Airborne
« Odgovor #14 poslato: 19. septembar 2007, 21:16:36 »
Ja sam probao demo i nemoze graficka da ga izgura,a inace je ati x600 na 256 mb!!! U svim novim igricama ima neki jebeni psysX i on jebe sve!!!