Autor Tema: Starcraft II  (Pročitano 53677 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Бишке

  • Super Moderator
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 1683
    • Pogledaj profil
Odg: Starcraft II
« Odgovor #60 poslato: 31. jul 2010, 12:33:29 »

Zna li neko resenje? :crying:
 

Mare_93

  • Majstor
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1146
    • Pogledaj profil
Re: Starcraft II
« Odgovor #61 poslato: 31. jul 2010, 13:38:34 »
znam isti problem sam imao pa sam updateovao sa onim fajlom update.bat sto dobijes u reloadeovm lekicu,ako treba link javi se na pm
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Бишке

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Odg: Starcraft II
« Odgovor #62 poslato: 31. jul 2010, 15:48:27 »
Angry Joe :ave:
 

TANDA

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 22
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Starcraft II
« Odgovor #63 poslato: 31. jul 2010, 16:21:26 »
Citat: Бишке;656852

Zna li neko resenje? :crying:

Isti problem imam!
 

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Odg: Starcraft II
« Odgovor #64 poslato: 31. jul 2010, 16:33:55 »
Meni je apdejt prosao normalno, posle sam samo ubacio reloaded-ov lekic i sve sljaka normalno ;)
 

Laza77

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 445
    • Pogledaj profil
Re: Starcraft II
« Odgovor #65 poslato: 31. jul 2010, 17:10:20 »
Pika se i SKIRMISH sada!Malo je cim namestiti,ali radi kao sat!ODLICNO :)!Cekamo jos MP lek :D :D :D!
CPU : INTEL i5 3470 @ 3.2 ghz
GPU : Gigabyte NVIDIA GTX 660 2GB 192 bit
RAM : Kingston HyperX 8 GB
HDD : Seagate 1 TB
 

Бишке

  • Super Moderator
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 1683
    • Pogledaj profil
Odg: Starcraft II
« Odgovor #66 poslato: 31. jul 2010, 17:44:51 »
Auuu,sabija!:ave:
 

Misko

  • PES 2017
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3337
    • Pogledaj profil
Re: Starcraft II
« Odgovor #67 poslato: 31. jul 2010, 20:12:32 »
Citat: Laza77;656983
Pika se i SKIRMISH sada!Malo je cim namestiti,ali radi kao sat!ODLICNO :)!Cekamo jos MP lek :D :D :D!

Na foru map editora ili onaj Skirmish launcher za Reloaded verziju?
« Poslednja izmena: 31. jul 2010, 20:39:08 od strane Misko »
 

Mare_93

  • Majstor
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1146
    • Pogledaj profil
Re: Starcraft II
« Odgovor #68 poslato: 31. jul 2010, 20:42:46 »
sad sam i ja probao skirmish izbacio razor lekic sve sljaka normalno
 

FXGT

  • FREE RIDER
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2553
    • Pogledaj profil
Re: Starcraft II
« Odgovor #69 poslato: 6. avgust 2010, 23:31:10 »
aaaaaaaaaaaaaa
koje je ovo izivljavanje znaci strasno kad se dodje na zadnje misije lele :)))))))
 

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Re: Starcraft II
« Odgovor #70 poslato: 13. avgust 2010, 00:19:25 »
hmm,evo igrao sam i ja,gledam ovde,gledam po netu i nije mi jasno kako je igrica dobila tako visoku ocenu te su svi tako odusvljeni njome(narocito mislim na one koji su imali privilegiju igrati 1. deo) kad ustvari ovo je stari SC u novom grafickom ruhu,sa samo par sitnijih promena.Cak su i LAN opciju ukinuli.

Igrica je extra,sve je tip top,to ne sporim,al' ona nije tako super jer je bliz odradio igricu od nule vec samo zato jer je preslikani prvi deo,prilagodjen dobu tehnologije u kojem je uradjen.
Da,u vecini slucajeva vazi pravilo da ne valja menjati ono sto sljaka,a SC je sljakao odlicno,al' stvarno,istu igricu zapakovati u drugi paket,i zatim taj paket naplacivati po 3,4 puta vecoj ceni?Cini se da im je mnogo vise zapelo zgrnuti pare nego napraviti igru,ubaciti nesto novo,iznenaditi fanove.Postace poput wowa,samo ubacuj peceve,menjaj sitnice da im toliko ne dosadi,i cepaj.

Onima koji nisu igrali prvi deo igrica je savrsena,posto je toliki vremenski razmak izmedju ta 2 dela mozda bas ta vecina koja je i dala ocene 9-10 upravo je i dala takve jer nije igrala stari.
8 za ocenu bih mogao i razumjeti,al davati 9-9.5  i time igrici davati pridev "savrsena" je smesno.Takav pridev bih mogao dati samo ukoliko bih opisivao meru preslikavanja starog SCa....

Fanovi igre da su se skupili mogli su odraditi modifikaciju starog SCa te mu dati slicnu grafiku poput ovoga,em bi bilo dzabane,em bi imali sve 3 rase u igri.Ovako,60 e ovaj deo,60 eura deo za zergom,60 e deo sa protosom...

Kad pogledate malo bolje po gejmerskim sajtovima igre koje su izlazile u vise delova,u vecini tih slucajeva,ukoliko je nastavak neke igre bio previse slican prethodnom delu,redakcija ce nastavku dati manju ocenu od originala,a kao razlog navesti "nedovoljno svezine"."same old,same old","nedovoljno truda i inspiracije" a ukoliko pogledate SC i bliz,ocena je cak porasla,dok su promene minimalne....nerealno,samo zato jer bliz stoji iza SCa.Zasto svaki bliz naslov mora dobiti visoku ocenu,cak i onda kad je ne zasluzuje.
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 

Laza77

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 445
    • Pogledaj profil
Re: Starcraft II
« Odgovor #71 poslato: 13. avgust 2010, 00:29:10 »
Hteli su da probude nostalgiju kod igraca koji su pre 10 godina presli prvi deo.I odlican je nastavak mogu reci.Cutscene su perverzija,grafika savrseno optimizovana,igrivost odlicna.Ne znam sta ti ocekujes?Njima je bas bio cilj da odrade igru bas na foru prvog SC,samo da je unaprede malo.Da ostane onaj stari smek legendarnog SC 1 ;)
CPU : INTEL i5 3470 @ 3.2 ghz
GPU : Gigabyte NVIDIA GTX 660 2GB 192 bit
RAM : Kingston HyperX 8 GB
HDD : Seagate 1 TB
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: 4evra

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Re: Starcraft II
« Odgovor #72 poslato: 13. avgust 2010, 02:20:34 »
ta nostalgija ce fanove igre kostati 180 eura(sa sva 3 dela,ako cene ostanu iste).
Za samo blago unapredjen SC 1,toliki novac cediti iz vernih fanova,malo li je?
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 

TrueBlue

  • Super Moderator
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 400
    • Pogledaj profil
Re: Starcraft II
« Odgovor #73 poslato: 13. avgust 2010, 02:51:30 »
To ti je kad si gigant kao Blizzard.Mozes i prosjecnu igru da izdas a da bude najprodavanija i da fanovi gledaju vise ime nego opcenito igru.

Nisam je igrao i ne bi da komentarisem jos uvijek kakva je,govorim za globalu.
These thoughts will carry me...through the darkest nights...while your eyes rest in mine!
 

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Re: Starcraft II
« Odgovor #74 poslato: 13. avgust 2010, 12:12:06 »
Tako nekako.Ima ime,ima reputaciju,zasto cackati i pokusavati nesto novo kad moze isto.
Da se razumemo i razgranicimo...Starcraft II je sve osim prosecne igre.Odlicne cut scene,video klipovi,odlicna grafika,odlicne misije u kampanji tako rasporedjene da jednostavno stalno hocete jos i jos,interaktivni meni..sve je to tip top,kao sto je ocekivano.
Nisam nikad ni sporio to da je igra super,al' ono sto hocu da kazem da je igra takva upravo jer su uradili minimalne promene u gejmpleju u odnosu na stari SC.
Ja ne patim od boljki u vidu grafike,tako da novi izgled jedinica u igri,HD rezolucije,super kinematografija,sve to mi je nebitno.Gameplay unutar igre je identican originalu.Sad ce neko reci,pa i bolje da bude isti,jer je prvi SC bio extra,nego da su menjali sve i *****ali.I naravno,ja cu se sloziti.Nije bilo potrebe menjati recepat koji je radio.
Al' ono sto mi konstantno zapinje jeste da se SC II razvija vec 3,4 godine,od strane takvog tima,i ono s cim izlaze na trziste je upravo oku privlacniji SC I.A cenu su stavili kao da je u pitanju potpuno nova,jos nevidjena igra.
Stari SC sa svim ekspanzijama se moze naci za 10-15 eura,imate sve 3 rase,igrate mape,multiplayer,sve sve.
Isti taj SC,sa ljepsom grafikom,mozete dobiti u SC II,za 60 eura,a mozete igrati samo sa humanima.
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world