Autor Tema: FIFA 19  (Pročitano 107234 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Delija Brate

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 171
    • Pogledaj profil
Re: FIFA 19
« Odgovor #375 poslato: 2. mart 2019, 22:52:58 »
Imam jos jedno pitanje. Da li se može namjestiti da se ne mijenja tim koji je ubačen umjesto Zvezde u career mode-u?
 

goran_pesmaster

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2938
    • Pogledaj profil
    • http://www.fm-yu.com
Re: FIFA 19
« Odgovor #376 poslato: 13. april 2019, 15:38:31 »
Ako neko voli coop na PS4, neka me doda da igramo

Maxim_Tsigalko

  • sasakajzer
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 683
    • Pogledaj profil
Re: FIFA 19
« Odgovor #377 poslato: 17. maj 2019, 19:35:28 »
Kako se aktivira ovaj fifa19 created mod u igri? Ovo nisam nasao u fifi19!

https://youtu.be/ZByuy9PwLdI
 

Kradac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1627
    • Pogledaj profil
Re: FIFA 19
« Odgovor #378 poslato: 17. maj 2019, 19:40:35 »
To je koncept nema u igri.
 

boske

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 761
    • Pogledaj profil
Re: FIFA 19
« Odgovor #379 poslato: 19. maj 2019, 12:47:18 »
Imam jedno polu-glupo pitanje...Kako se sklanja ona strelica kad izvodim penal, na PS4?
 

Wolfy03

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Re: FIFA 19
« Odgovor #380 poslato: 29. maj 2019, 20:54:34 »
Citat
Starting today, you can play a FIFA Women's World Cup France 2019™ Final in FIFA 19 via a free* content update on PlayStation 4, Xbox One, and PC. Featuring 22 Women's National Teams - including 10 new to the game - with authentic kits and crests, along with the official FIFA Women's World Cup™ Final match ball, stadium dressing, ad boards, and more, you'll be able to step out onto the pitch at the Stade de Lyon in France to experience the biggest fixture in women's football and lift the iconic Trophy just as the tournament winners will on July 7th. The FIFA Women's World Cup™ Final is available to play now through the Kick-Off menu in FIFA 19 on PlayStation 4, Xbox One and PC, while all of the newly added teams are available via the Kick-Off menu on Nintendo Switch.




Citat
FAQ

Q. What teams can I play as in the FIFA 19 FIFA Women's World Cup Final™ update?
A. You can play as 22 of the world class teams who qualified for the FIFA Women's World Cup France 2019™: Argentina, Australia, Brazil** Cameroon, Canada, Chile**, China PR, England, France, Germany, Jamaica, Japan, Korea, Netherlands, New Zealand, Nigeria, Norway, Scotland, Spain, Sweden, Thailand, and USA.

Q. Do all teams have the latest and up-to-date squads? Will squads update during the tournament?
A. Player rosters will not be authentic for every team. There will be post-launch squad updates to squads and ratings as the FIFA Women's World Cup™ progresses.

Q. How do I play the FIFA Women's World Cup 2019™ Final in FIFA 19?
A. You can play a FIFA Women's World Cup France 2019™ Final match from the Kick-Off mode menu in FIFA 19 on PlayStation 4, Xbox One, and PC.

Q. Can I play the FIFA Women's World Cup 2019™ Final on Nintendo Switch?
A. Unfortunately, not, however, you'll be able to play with all of the newly added Women's National Teams within the Kick-Off menu on Nintendo Switch. The Nintendo Switch version will not include the Final match presentation.




Spoiler


 

goran_pesmaster

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2938
    • Pogledaj profil
    • http://www.fm-yu.com
Re: FIFA 19
« Odgovor #381 poslato: 1. jun 2019, 17:57:19 »
Citat: boske;1518368
Imam jedno polu-glupo pitanje...Kako se sklanja ona strelica kad izvodim penal, na PS4?


pa kliknes digital strelicu na gore

goran_pesmaster

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2938
    • Pogledaj profil
    • http://www.fm-yu.com
Re: FIFA 19
« Odgovor #382 poslato: 24. jun 2019, 21:54:00 »
« Poslednja izmena: 29. jun 2019, 21:23:36 od strane goran_pesmaster »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: real022

goran_pesmaster

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2938
    • Pogledaj profil
    • http://www.fm-yu.com
Re: FIFA 19
« Odgovor #383 poslato: 23. avgust 2019, 20:58:45 »


cao, zdravo...

:D

Joca

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
FIFA 19
« Odgovor #384 poslato: 29. januar 2020, 04:30:08 »
Cao drugari. Igram fifa 19 na soniju 3. Ali imam problem gledam po youtube snimke karijer moda. I moja f8fa nije ista kao na xoutube... Ne m9gu pregovarati sa igracima, nema klauze... Nema 2 player mode bez pravila. Sta se desava?
« Poslednja izmena: 18. jun 2020, 12:44:38 od strane Nemanja »
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26481
    • Pogledaj profil
Odg: Fifa 19
« Odgovor #385 poslato: 29. januar 2020, 15:44:41 »
Verovatno je to ona verzija za stare konzole koja je osakaćena za sve navedeno.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Omina Tricko

Voldemor PFK

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 17
    • Pogledaj profil
Odg: FIFA 19
« Odgovor #386 poslato: 3. april 2021, 11:03:40 »
Ljudi imam problem koji cu izloziti ovde na ovoj temi posto ne znam gde bih drugde, pa vi prebacite na odgovarajucu temu ako mislite da tako treba. Igram trenutno FIFA 19, i od FIFA 16 pa naovamo mi se vec u nekoliko verzija provlaci jedan isti problem koji mi se periodicno desava na svakih 10ak utakmica otprilike, sto i nije bas toliko puno, ali opet svakako irititra, pogotovo kada mi se desi na nekoj bitnoj utakmici. Problem se sastoji u tome sto mi se nasred utakmice desi neki bag u smislu da kada god moj igrac primi loptu, on automatski uradi sam potez ili dva (koji su u 99 posto slucajeva neka totalna glupost, neko driblanje u prazno, neko okretanje lopte oko nogu i slicno), pa tek onda postupi po mojoj komandi. I naravno ukoliko je protivnicki igrac u blizini mene, obicno izgubim posed lopte kad god on krene da radi taj solo potez, i tako bude do kraja tekme, i kada se ona zavrsi moram da izadjem iz igrice i udjem ponovo da bi sve opet bilo normalno. Primetio sam da kada se to desi, da mi mis takodje ne reaguje vise uopste, tj. kursor nego sve moram da radim preko tastature, takodje dok god ne izadjem iz igrice. Dal ja to nesto stisnem neko dugme pa se to nesto poremeti ili je jednostavno neki bag, nemam pojma vise, ali svakako mi to nije ni bitno toliko, vec samo da resim to napokon, jer je vec do jaja iritirajuce, moram kao debil da se branim do kraja tekme ili da taktiziram ako mi se to desi. Tako da ako neko zna resenje problema ili mu se desavalo nesto slicno, neka pise ovde ili u inboks.
NEKA GRMI CEO HRAM,TEBI ZIVOT CU DA DAM,TO SADA ZNAM!!!PFK
 

Minanda

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 38
    • Pogledaj profil
Odg: FIFA 19
« Odgovor #387 poslato: 5. avgust 2022, 02:37:08 »
Ko je najprovereniji i najkvalitetniji vezano za novije rostere za fifu 19? Ne trebaju mi dresovi ili ne znam nesto drugo, samo da su transferi odradjeni. Jednom sam probao ako se ne varam prosle godine u ovo vreme pa mi je crashovao career mode i ja se iznervirao i obrisao sve. Ne znam jel dovoljno samo da se ucita u igri ili moram jos nesto?

Ne mogu vise PES da igram, jedno te isto, pa kao da malo promenim. A da kupujem novu fifu pa da brisem posle jedne utakmice jer mi se ne svidja, ne zelim.

Ako neko prati i zna nek pusti neki link, nesto.