Autor Tema: FIFA 14 Super Liga Srbije 2020  (Pročitano 15978 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

ДејанР

  • Edit Tim
  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 427
    • Pogledaj profil
Odg: FIFA 14 Super Liga Srbije 2020
« Odgovor #45 poslato: 17. mart 2022, 01:58:36 »
Нажалост, МЕГА брише линкове уколико се не улогујемо на профил неки дужи период. Ја нисам имао појма да тако функционише, па нисам ни улазио, штавише, заборавио сам налог тај. 

Покушаћу да изровим однекуд или од некога линкове, па их качим. 

Мада, крчка се нешто НОВО...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Darcoolio, Kokodalac

ANDR1A

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Odg: FIFA 14 Super Liga Srbije 2020
« Odgovor #46 poslato: 20. mart 2022, 17:18:06 »
Sasvim lep patch, nigde nisam primetio ni jedan bug (veci), primetio sam neke manje npr igracu fali glava :') . Ali mltn resicete verujem u nekom sledecem patch-u... I ukoliko ima neko od clanova patch neka postavi nove linkove.
 

ДејанР

  • Edit Tim
  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 427
    • Pogledaj profil
Odg: FIFA 14 Super Liga Srbije 2020
« Odgovor #47 poslato: 9. april 2022, 01:13:17 »
Sasvim lep patch, nigde nisam primetio ni jedan bug (veci), primetio sam neke manje npr igracu fali glava :') . Ali mltn resicete verujem u nekom sledecem patch-u... I ukoliko ima neko od clanova patch neka postavi nove linkove.
Ne znam koju verziju patch-a si probao, ali u poslednjoj mislim da nije bilo tih problema. Nazalost, linkovi su svi pali. OPET PONAVALJAM, ako neko ima linkove, slobodno neka okaci.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: ANDR1A, Kokodalac

Kokodalac

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 3
    • Pogledaj profil
Odg: FIFA 14 Super Liga Srbije 2020
« Odgovor #48 poslato: 19. maj 2022, 16:42:11 »
Pozdrav autoru ovog peča! Nažalost koliko mi se čini više nema linkova za skidanje, ugašeni su, ali peč je odličan, rađen je na FIFA 14 koja po meni ima najbolji gejmplej od svih FIFA igara a zadovoljstvo je utoliko veće što je u njemu bila i ova naša srpska Superliga, sa našim klubovima i svim superligaškim stadionima, što daje zaista originalan šmek i zadovoljstvo pri igranju! Bravo za autora, nadam se da će i u budućnosti imati vremena da uradi opet neki peč sa našom ligom upravo za FIFA 14 naravno!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: ДејанР

ДејанР

  • Edit Tim
  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 427
    • Pogledaj profil
Odg: FIFA 14 Super Liga Srbije 2020
« Odgovor #49 poslato: 29. maj 2022, 11:35:23 »
Pozdrav autoru ovog peča! Nažalost koliko mi se čini više nema linkova za skidanje, ugašeni su, ali peč je odličan, rađen je na FIFA 14 koja po meni ima najbolji gejmplej od svih FIFA igara a zadovoljstvo je utoliko veće što je u njemu bila i ova naša srpska Superliga, sa našim klubovima i svim superligaškim stadionima, što daje zaista originalan šmek i zadovoljstvo pri igranju! Bravo za autora, nadam se da će i u budućnosti imati vremena da uradi opet neki peč sa našom ligom upravo za FIFA 14 naravno!
Bice, vjerovatno jos ovu sezonu... za naredne, sumnjam. Opet kazem, sve se to moze promijeniti ako mi se pridruze ljudi.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Kokodalac

Kokodalac

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 3
    • Pogledaj profil
Odg: FIFA 14 Super Liga Srbije 2020
« Odgovor #50 poslato: 9. jun 2022, 13:09:22 »
Bice, vjerovatno jos ovu sezonu... za naredne, sumnjam. Opet kazem, sve se to moze promijeniti ako mi se pridruze ljudi.
Hvala ti burazeru na trudu i super je što ćeš uraditi još jedan peč za još jednu sezonu. Šteta je zaista što nema više zainteresovanih modelara da ti se pridruži u ovom poslu, jer ovo što ti radiš je zaista unikat, nigde se ne može naći autentični peč naše lige osim kod tebe, i to na odličnoj igrici kakva je FIFA 14. Zaista će biti šteta ako budeš odustao, ali shvatam te, pa ne možeš sam svo vreme, imaš i ti svoj život, ne možeš raditi nešto što nema dovoljnog odziva. Ja bi ti vrlo rado pomogao ali ne znam kako, nisam neki profesionalac, skinuo sam taj neki Creation Master 14 i sa njim vežbam neke stvari ali ako bi mogao nešto da ti pomognem to bi vrlo rado učinio. I još nešto burazeru, kada budeš odradio još jedan peč za novu sezonu a ti SAČUVAJ kod sebe taj svoj materijal, VREDAN je, pa ga, ako opet vremenom obore linkove sa tih portala za skidanje, opet metni tamo, mi entuzijasti i ljubitelji dobrih pečeva bićemo ti zahvalni ma koliko da nas ima! Veliki pozdrav burazeru i sve najbolje ti želim!
« Poslednja izmena: 9. jun 2022, 14:08:30 od strane Kokodalac »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: ДејанР

zeljko2344

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Odg: FIFA 14 Super Liga Srbije 2020
« Odgovor #51 poslato: 30. jun 2022, 22:41:47 »
jel prvo moram ksinu hbz mod ili samo sls patch
 

skomi81

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 11
    • Pogledaj profil
Odg: FIFA 14 Super Liga Srbije 2020
« Odgovor #52 poslato: 1. oktobar 2022, 17:00:18 »
Да ли би могли да обновите линкове за печ.
 
Хвала
 

skomi81

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 11
    • Pogledaj profil
Odg: FIFA 14 Super Liga Srbije 2020
« Odgovor #53 poslato: 6. avgust 2023, 20:16:16 »
Поздрав,
Да ли можда има шансе да се обнове ови линкови?