Autor Tema: AO Tennis 2  (Pročitano 5431 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Wolfy03

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Odg: AO Tennis 2
« Odgovor #15 poslato: 12. januar 2020, 23:18:55 »


Za sada dobija dosta pozitivne ocene (ne računam tu i IGN ;) ). Ima izgleda nekih falinki sa online modom, ali ostalo, barem koliko ljudi pišu, izgleda da su fino odradili.
 

TONI 4 BLACE

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 734
    • Pogledaj profil
Odg: AO Tennis 2
« Odgovor #16 poslato: 22. januar 2020, 16:32:15 »
Da li neko hoće da podelimo igru na PS4? Probao sam je na steamu danas, mnogo bolja nego AO 1. Mada sam AO 1 igrao krekovanu verziju, a kasnije su imala ažuriranja koji su ispravili neke bagove ali to nisam probao
 

Wolfy03

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Odg: AO Tennis 2
« Odgovor #17 poslato: 30. januar 2020, 18:21:16 »
Nabavio sam igru (PC), utisci su sasvim pozitivni. Sve što je bilo dobro u kecu su zadržali, koliko vidim, i još su je malo domunjili koliko treba. I dalje me oduševljava Editor u kojem može da se odradi bukvalno sve, a i već je izbačeno dosta dobrih modova. Karijeru nisam još isprobao, ali ovo što sam do sada video je sasvim zadovoljavajuće.

 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26481
    • Pogledaj profil
Odg: AO Tennis 2
« Odgovor #18 poslato: 3. februar 2020, 14:59:20 »
Baci mi linkove do modova ako rade na narodnjacima.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

Wolfy03

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Odg: AO Tennis 2
« Odgovor #19 poslato: 3. februar 2020, 15:34:29 »
Baci mi linkove do modova ako rade na narodnjacima.

Modovi se skidaju sa njihovih servera u okviru Academy (u samoj igrici, nije ona klasika da se negde ubace fajlovi i to je to), nažalost potreban je original kako bi im se pristupilo.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Darcoolio

Marecar

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 1016
    • Pogledaj profil
Odg: AO Tennis 2
« Odgovor #20 poslato: 3. februar 2020, 17:22:17 »
Baci mi linkove do modova ako rade na narodnjacima.

Modovi se skidaju sa njihovih servera u okviru Academy (u samoj igrici, nije ona klasika da se negde ubace fajlovi i to je to), nažalost potreban je original kako bi im se pristupilo.
⠀U stvari, može preko AO Tennis 2 Tools na Steam-u da se skinu modovi i mogu se upotrebiti u full narodnoj verziji, jer (kako sam video negde) dele istu databazu. Za ovu foru sam saznao pre 2 dana. Meni radi savršeno.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Wolfy03, Darcoolio, ДејанР

Wolfy03

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Odg: AO Tennis 2
« Odgovor #21 poslato: 3. februar 2020, 18:02:33 »
U stvari, može preko AO Tennis 2 Tools na Steam-u da se skinu modovi i mogu se upotrebiti u full narodnoj verziji, jer (kako sam video negde) dele istu databazu. Za ovu foru sam saznao pre 2 dana. Meni radi savršeno.

Ako je tako, onda ekstra. Video sam da su pisali kada su izbacili Tools da će moći modovi tada napravljeni da se koriste kasnije, ali sam mislio da će se odnositi samo na original. Ako može i sa narodnjakom super, više ljudi će svakako moći da pristupi.
 

Marecar

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 1016
    • Pogledaj profil
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Wolfy03

vukasin98

  • Edit tim
  • *****
  • Poruke: 558
    • Pogledaj profil
Odg: AO Tennis 2
« Odgovor #23 poslato: 13. februar 2020, 19:39:47 »
Meni ovo kretanje igraca i fizika loptice izgleda kao da je igra iz 2005..
 

Wolfy03

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Odg: AO Tennis 2
« Odgovor #24 poslato: 13. februar 2020, 23:18:41 »
Zavisi tu i od samog/ih igrača, konkretno u ovom slučaju ovog lika koji je to snimao, drugačiji je osećaj kad se gleda ovako sa strane i u samoj igri. Meni je npr taj deo sasvim korektan, da li ima nekih nedostataka? Sigurno. Da li može bolje? Sigurno. Ali uzimajući u obzir da se radi o ne toliko velikoj i poznatoj kompaniji, rade, generalno, sasvim pristojan posao. Mogu reći da jedina stvar koja mi je zasmetala je da AI pravi baš malo grešaka (nisam još pokrenuo igru od današnjeg updatea), dok obrnuto, sa druge strane, zna da bude baš osetljivo. Mislim, i ovako se čovek navikne, može vinerima (kada pohvata cake i fore) da "ispegla" razliku, ali po meni igrica bi bila još bolja ako bi / ako su to ispravili.
 

Wolfy03

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Odg: AO Tennis 2
« Odgovor #25 poslato: 18. februar 2020, 13:05:11 »
Ništa naručito specijalno nisu uradili sa ovim updateom. Osim što su napravili probleme korisnicima na Windows 7 (hvala Bogu sada su to sredili), malih samo izmena ima u gameplayu.

AI i dalje pravi jako malo grešaka, gotovo uopšte i da ih ne pravi, čak i na teškim loptama, vraća u teren, ali barem su to kompenzovali s tim da ne lete više kao Supermen sa jednog na drugi kraj terena, te je ipak, malo lakše ostvariti vinere. Čini mi se kao da je i sa druge strane taj prostor za grešku malo smanjen, da je olakšano, u tom smislu da ne mora da se cilja svaki put idealan timing da bi se ostvario solidan udarac. Takođe lobovi nisu više nemogući za vratiti. Ono što mi se još ne sviđa je pojava nekih sitnih bagova, tipa prolaska kroz mrežu i slično što se nije događalo na osnovnoj verziji.

Kvitova, Popyrin, Fritz standardno fino odrađeni, koliko vidim ima još 4-5 slobodnih mesta, verovatno će i to popuniti u nekim narednim updateima.
 

Marecar

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 1016
    • Pogledaj profil
Odg: AO Tennis 2
« Odgovor #26 poslato: 17. mart 2020, 11:46:24 »
Novi update












 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Wolfy03

Marecar

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 1016
    • Pogledaj profil
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Wolfy03

Nemanja

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 4660
    • Pogledaj profil
Odg: AO Tennis 2
« Odgovor #28 poslato: 10. jul 2020, 10:55:45 »
Na popustu za PS4, £21.59, a sa aktivnim PS Plusom £19.19
Ko hoce da proba ekstra cena :)
 

Marecar

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 1016
    • Pogledaj profil
Odg: AO Tennis 2
« Odgovor #29 poslato: 2. septembar 2020, 14:30:40 »
Novi update






 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Wolfy03