Autor Tema: Spike Volleyball  (Pročitano 4531 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

vojaSRB

  • Edit Tim
  • Edit tim
  • *****
  • Poruke: 522
    • Pogledaj profil
Spike Volleyball
« poslato: 12. januar 2019, 15:21:52 »
50 national teams, men's and women's, go head to head in a realistic indoor volleyball simulation. Speed, reflexes, teamwork: all the elements needed for success are there for a spectacular sports experience.
Manage your own team and take it to the highest level. Enter multiple international tournaments, change your tactics to catch your opponent off guard and become world champions!
Spikes, blocks, floaters… Master the skills of volleyball and experience all the thrills of one of the most complex team sports played today, realistically reproduced with the powerful Unreal Engine 4.

SYSTEM REQUIREMENTS
MINIMUM:
OS: Microsoft Windows 7 64bit
Processor: Intel Core i3-2100 or AMD Phenom II X4 945
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTS 450 or AMD Radeon HD 6770
DirectX: Version 10
Storage: 6 GB available space
RECOMMENDED:
OS: Microsoft Windows 10 64bit
Processor: Intel Core i5-3470 or AMD FX-6300
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 560 or AMD Radeon HD 6870
DirectX: Version 10
Storage: 6 GB available space

Igra ce izaci za PS4, XBox One i PC.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Wolfy03, Marecar, ДејанР

Wolfy03

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Re: Spike Volleyball
« Odgovor #1 poslato: 12. januar 2019, 15:49:23 »
Videćemo na šta će ovo ispasti. Lično, mislim da fali jedna dobra odbojkaška igrica (nije ni da ima neki izbor, ali pre ove je bila International Volleyball 2009 koja je vrlo slabo bila odrađena). Isti je publisher kao i za Tennis World Tour (BigBen Studios) tako da treba uzeti sa dosta rezerve sve ovo. Inače 5. februara izlazi na Steamu.
 

vojaSRB

  • Edit Tim
  • Edit tim
  • *****
  • Poruke: 522
    • Pogledaj profil
Re: Spike Volleyball
« Odgovor #2 poslato: 12. januar 2019, 15:51:08 »
Koliko sam primetio iz trejlera, izgleda da nisu licencirani igraci.
 

Wolfy03

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Re: Spike Volleyball
« Odgovor #3 poslato: 12. januar 2019, 15:57:08 »
Da, deluje kao da nisu, nažalost. Isto važi i za timove (nemaju svoje prave dresove). Ali dobro, neka oni odrade gameplay da valja, a za neko eventualno editovanje će se sigurno naći način.
 

Wolfy03

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Re: Spike Volleyball
« Odgovor #4 poslato: 21. januar 2019, 19:20:09 »
Screenshots:

Spoiler


 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Marecar

vojaSRB

  • Edit Tim
  • Edit tim
  • *****
  • Poruke: 522
    • Pogledaj profil
Re: Spike Volleyball
« Odgovor #5 poslato: 21. januar 2019, 23:27:38 »
Ovo mi uopšte ne izgleda loše. Kao neka mešavina one ženske odbojke sa ps2 i international volleyball. Samo da budu licencirani igrači vrh će biti..
 

Wolfy03

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Re: Spike Volleyball
« Odgovor #6 poslato: 22. januar 2019, 11:15:28 »
Ne znam, posle ovih slika nešto nisam baš oduševljen, voleo bih baš da vidim pravi gameplay (nadam se da će ga izbaciti uskoro). Skoro sve slike mi stvaraju neku bojazan. Na slici 2, raspored Italijanki mi je totalno nelogičan. Pretpostavljam da je pomeren prijem, te da korektor iz četvorke mora da diže, ali su pre svega igračica iz petice i libero (u šestici) trebali da promene pozicije u tom trenutku. A pogotovo ovaj mali poskok koji je napravila igračica iz petice (odmah do "dizača"). Druga stvar, ne dopada mi se ni to što igračice ne prate loptu, (primer: da kažemo da je to situacija gde dizač kreće iz keca, u tom slučaju dizač i bloker - dve igračice na mreži), dakle one umesto da barem prate pogledom loptu (da ne kažem pokriju prostor u slučaju eventualnog bloka protivničke ekipe), gledaju u prazno na drugoj strani mreže. Isto važi i za krajnjeg blokera kod Japanki (dakle ova što je sama za sebe), uopšte ne prati loptu nego stoji tako bezveze. Mislim da to bar nije toliko teško uraditi, pogotovo u današnje vreme, čak ako se dobro sećam i na ps2 su igračice pratile loptu pogledom (sećam se da se dizač tačno okreće kako mu lopta stiže). Na trećoj slici ista situacija, ne znam zašto 2 i 18 i dalje stoje i čekaju blok (nisu čak ni u doskoku), kada je očigledno lopta već pala i šta već, završen je poen, u krajnjoj liniji napad Iranaca. I što se tiče poslednje slike, sad ne znam tačno kakva je putanja lopte. Ili je odbrana loša pa igrač B trči za loptom koja izlazi van terena (dok se ostala četvorica igrača, izuzev libera, "gledaju" sa Brazilcima), ili je odbrana solidna, pa se igrač B izvlači za smeč tako što je okrenuo leđa mreži (umesto da napravi par koraka unazad). Mislim ono, to su neki detalji, verovatno ne i toliko bitni, ali zaista bih voleo da uskoro izbace i pravi snimak gameplaya.
 

vojaSRB

  • Edit Tim
  • Edit tim
  • *****
  • Poruke: 522
    • Pogledaj profil
Re: Spike Volleyball
« Odgovor #7 poslato: 23. januar 2019, 23:12:15 »
Ukoliko bude postojala mogucnos edita, tu sam! :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Wolfy03

vojaSRB

  • Edit Tim
  • Edit tim
  • *****
  • Poruke: 522
    • Pogledaj profil
Re: Spike Volleyball
« Odgovor #8 poslato: 1. februar 2019, 18:30:26 »
Igra izlazi za 4 dana, a od gameplay-a ni traga. :/
 

Wolfy03

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Odg: Spike Volleyball
« Odgovor #9 poslato: 3. februar 2019, 19:51:19 »
https://www.reddit.com/r/volleyball/comments/amo62r/spike_volleyball_gameplay_with_review/

Leakovalo 40tak sekundi gameplaya. Ne vidi se baš najbolje + premalo vremena, ali ovo mi se nikako ne dopada, izgleda po pitanju fizike čak i gore od TWT (isti proizvođač) koji je već bio katastrofa sam za sebe. Ajde da sačekamo i neku oficijalnu verziju, ali ovo ne deluje uopšte na dobro.
« Poslednja izmena: 4. februar 2019, 09:12:19 od strane Wolfy03 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: vukasin98, vojaSRB, Marecar

vojaSRB

  • Edit Tim
  • Edit tim
  • *****
  • Poruke: 522
    • Pogledaj profil
Re: Spike Volleyball
« Odgovor #10 poslato: 4. februar 2019, 02:42:27 »
Ovo mi izgleda kao neka beta. Prepuno je bagova, nadajmo se da će biti bolje.
 

Wolfy03

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Odg: Spike Volleyball
« Odgovor #11 poslato: 4. februar 2019, 19:02:57 »


Očajno je blaga reč... Pa International Volleyball od pre 10 godina koji i sam ima milion mana je doktorirao za ovo, ne znam ni kako da nazovem...
 

Wolfy03

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Re: Spike Volleyball
« Odgovor #12 poslato: 5. februar 2019, 08:12:08 »


« Poslednja izmena: 5. februar 2019, 12:14:02 od strane Wolfy03 »
 

Wolfy03

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Odg: Spike Volleyball
« Odgovor #13 poslato: 5. februar 2019, 10:53:45 »
 

Pejko

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4471
    • Pogledaj profil
Re: Spike Volleyball
« Odgovor #14 poslato: 5. februar 2019, 15:50:11 »
Izaso narodnjak,igrica zahteva dzojstik.
KK Crvena Zvezda Beograd