Autor Tema: Луд кажете?Само верујем у себе!  (Pročitano 6024 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

RBL22

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
Луд кажете?Само верујем у себе!
« poslato: 28. septembar 2018, 18:29:47 »

Toncev imenovao 23-godisnjeg trenera i ubedjeno rekao
"Ja mu verujem,ima to nesto u sebi sto treba za ovaj posao"




Fk Radnik danas je u svojim prostorijama predstavio novog sefa struke Ranka Radanovica(23).Prvi put ne samo u nasoj zemlji vec i u Evropi jedan klub dovodi bukvalno tinejdzera na mesto sefa strucnog staba.Toncev mu je poverenje ukazao kako kaze jer je odusevljen poznavanjem fudbala koje poseduje mladi Radanovic.Ugovor je potpisan na godinu dana,razumljivo covek je bez ikakvog iskustva dobio vruc krompir u ruke.Kakve ce poteze vuci,ko zna na navijacima u Surdulici je da veruju u poteze svog prvog coveka kluba.



"Pocastvovan sam i iznenadjen pozivom Tonceva da bas ja budem novi trener Radnika.Klub koji je ozbiljan Superligas odoleva i pored toliko dobrih klubova u Eliti za mene je bio dovoljno jak poziv da prihvatim i usudim se da sa svojih malo godina i bez iskustva preuzmem ozbiljnu ekipu.Zakazacu nekoliko pripremnih meceva,ekipu cu voditi u Crnu Goru na pripreme gde ce mo uglavnom biti fokusirani na kondiciju.Tamo ce mo odigrati nekoiliko meceva gde ce mo videti kako stojimo."


Formacija koju cu forsirati i za koju sam se odlucio,naravno role ce se menjati u zavisnosti od utakmice i tipa igraca koji imam ali bi formacija u vecem delu utakmica trebala biti ovakva:
https://imgur.com/bmQkkXR


Pojacanja koja sam doveo u prvom prelaynom roku:


Djordje Lazovic Golman



Zoran Rendulic CB


Sreten Sretenovic CB


O klubu:
https://en.wikipedia.org/wiki/FK_Radnik_Surdulica


Ocekivanja od uprave kluba:
Opstanak u ligi
Plasman u cetvrt finale kupa
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Gogy

RBL22

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
Re: Луд кажете?Само верујем у себе!
« Odgovor #1 poslato: 29. septembar 2018, 00:29:35 »

Radnik utisao Marakanu,Purovic bacio Zvezdu na kolena





U 4.kolu superlige Srbije ekipa Radnika iz Surdulice napravila je pravo iznenadjenje pobedivsi u gostima tim Vladana Milojevica sa cak 0-2.Od prvog minuta Surdulicani su nametnuli svoj tempo,i vrlo brzo nakon kiksa Zvezdinih igraca preko Purovica stigli do vodstva.Od tog trenutka tim Vladana Milojevica cinilo se drzao je sve u svojim rukama,silovito napadao ali sve su to bili sutevi iz daljine ni jedna korektna sansa.Dominirali su stoperi plavih Rendulic i Kovacevic koji su dobili puno kako duela na zemlji tako i onih u vazduhu.U 17.minutu na sceni ponovo Purovic i hladan tus za sampiona Srbije 0-2.Cinilo se da Zvezda vise nije imala sta da ceka ,napadala je ulazila puno puta u sesnarszerac ali golman Lecic pokazao da je u odlicnoj formi.Nekoliko puta precka je bila saveznik ekipe trenera Radanovica koji je za kratko vreme uspeo da navijacima svog kluba donese istorisku pobedu u Beogradu nad velikom Zvezdom i upise se u istoriju.Sve cestitke zasluzuje ovaj mladi strucnjak jer je takticki superiorno postavio igru gadjao Zvezdu gde je najtanja i uspeo da odnese velika tri boda.


"Pobediti sampiona ogromna stvar za moju ekipu,momci ovo je vasa pobeda"


"Ovu utakmicu iz mnogo aspekata spremali smo na poseban nacin,pazite mi smo tim uigravali u sistemu 4-2-1-3.Medjutim kroz prva dva kola uvideo sam da tu nesto nestima,porazeni smo u dva prva duela i hitno sam morao razmrdati moje igrace sto nije bilo lako verujte mi.Presao sam u sistem sa dva spica nesto povucenije tvrdje u odbrani zahtevam da moj tim igra disciplinovano jako pozadi da meceve dobijamo pre svega granitnom odbranom sto je veceras rezultiralo ogromnom pobedom nad C.Zvezdom.Cestitam mojoj ekipi igrali su kao lavovi borili se,dosli da pokazu da nismo dosli da se branimo cak postigli dva gola sacuvali mrezu i ponosni se vracamo kuci.U dva zadnja meca mogu biti ponosan bez porimljenog gola zabelezili smo 6 bodova.Polako stabilizujemo igru a rezultati dolaze.Pohvalio bih Delije sjajan ambijent i zahvalio se ljudima iz Zvezde na divnom doceku.Zelim im puno srece u daljem toku takmicenja.Pazite to je tim koji ima vanseriske igrace,popunjeni na svakoj poziciji sto mi jos vise uliva veru da ova ekipa moze nesto da napravi u ovoj sezoni."







Tabela nakon 4.kola Super lige Srbije






Rezultati prva tri kola domaceg sampionata
« Poslednja izmena: 29. septembar 2018, 00:33:28 od strane RBL22 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Gogy

RBL22

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
Re: Луд кажете?Само верујем у себе!
« Odgovor #2 poslato: 2. oktobar 2018, 22:58:34 »

Surdulicani pojacanja nasli u Humskoj,Draman i Cermelj na pozajmici





Superligas Radnik danas je medijima predstavio dva pojacanja koja su fakticki stigla poslednjih sati prelaznog roka.Iz Humske jedan stigla su dvojica vezista rec je o Dramane Salou(19.god).Rec je o momku koji je prosle zime stigao u Partizan ali nije dobio sansu uglavnom je nastupao za Teleoptik.Rec je o momku koji pokriva sve pozicije na sredini igra zadnjeg veznog i vrlo je dobar tehnicar.Za njega ovo moze biti prava odskocna daska za povratak u Partizan,a Radnik moze dobiti odlicnog igraca u sredini terena.Drugi igrac koji je stigao je mladi supertalentovani Fiip Cermelj,inace rec je o klasicnom "plejmejkeru"koji je doveden da bude alternativa Stojanovicu.Brz fudbaler,vrsan tehnicar od koristi ce biti sefu struke Radanovicu koji je ovog leta cini se najvise ojacao vezni red gde prsti od konkurencije.


 





Da ne pomislite da sam prestao,naprotiv samom nemam vremena kad mogu pisacu.Sledeci text bice utakmica ili izvestaj o dosada ucinjenom u sezoni.Nije sve med i mleko videcete bice svega...
 

RBL22

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
Re: Луд кажете?Само верујем у себе!
« Odgovor #3 poslato: 3. oktobar 2018, 21:23:35 »

Opet taj Radnik!
Lider prvenstva stopiran u Surdulici





Fudbaleri Radnika napravili su jos jedan u nizu podviga,zaustavili su lidera prvenstva Partizan i jos jednom pokazali da nije rec samo o sreci.Hrabri,puni energije i volje takvi su danas bili fudbaleri Radnika.Bez respekta verujuci u sebe usli su u ovaj mec i vec u 9.minutu posle sjajne akcije Keremeh je sa 17.metara majstorskim golom matirao Stojkovica za delirijum radosti u Surdulici.U neverici su bili crno beli i njihov sef struke posle vodeceg gola,hladan tus je ovo bio za crno bele koji su vec tada morali da jure rezultat.Radnik cvrst delovao uglavnom iz kontre bez ozbiljnije sanse odolevao je gostima iz Beograda.Od 34.minuta zaigrao je Partizan hrabrije napadao u nekoliko navrata bio nadomak gola ali branio je Lekic na nivou.U drugom delu je vec bilo ocigledno da lider sampionata nista ne prepusta slucaju redjali su se ziceri za Zakarica,Ivanovica najbolju sansu imao je Sejuduba Suma udarcem sa 16.metara ali precka je bila saveznik Radnika.Ambiciozno zustro vodio je ovaj mec mladi strucnjak Radanovic u svakoj situaciji bodrio je svoje momke i jos jednom pokazao da ima tim za svaki respekt.U 68.minutu do izjednacenja crno bele posle prekida i odbijene lopte dovodi Zdjelar sto budi nadu Partizana da moze do pobede.Nije se Radnik predavao cak u 80.minutu posle centarsuta Zltanovica Keremeh sa pet metara salje loptu preko gola i propada najbolja sansa za Radnik da stigne do celog plena.






Statistika meca


formacije i postave






"Ovo je uspeh za Surdulicu,za moje igrace kapa dole momci"


"Ja zelim pre svega ovim mojim momcima da skinem kapu i naklon do poda ljudine.Odigrali su hrabro srce su ostavili na terenu pokazali da mozemo da se borimo protiv svakog tima.Danas smo imali i srece treba biti realan,ali protiv ovako velikog kluba sreca je mozda i najvazniji faktor do pozitivnog rezultata.Posle one golcine Keremeha nisam mogao da se smirim bio sam u euforiji,smirvao sam igrace na klupi i one na terenu a sam sam gore od adrenalina.Sto se samog meca tice zadovoljan sam prikazanim dovoljno je reci izvukli smo bod protiv slavnog Partizana.Ljudi imaju odlican tim izvanredne pojedince odlicni su i kao kolektiv,predvodjeni trenerom Mirkovicem ja im skidam kapu na svemu dosada u prvenstvu.Mislim da smo ovde veceras zasluzili sva tri boda,ali nema potrebe da gradjani Surdulice zale za bilo cim ovo je za slavlje pobedili smo Zvezdu uzeli bod Partizanu.Na tabeli smo u gornjem delu,klub polako stabilizuje finansije i sve ostalo mislim da idemo sigurnim koracima u bolje dane."



rezultati predhodmo odigranih meceva prvenstvo i kup




Tabela nakon 11.kola
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Gogy

RBL22

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
Re: Луд кажете?Само верујем у себе!
« Odgovor #4 poslato: 7. oktobar 2018, 21:20:46 »

Radanovic podneo ostavku!




Dan nakon teskog poraza od Lucanske Mladosti mladi strucnjak Ranko Radanovic podneo je ostavku na mesto sefa strucnog staba.Imali su do sada u sezoni Surdulicani dosta toga pozitivnog,dva puta su skinuli skalp Zvezdi uzeli bod Partizanu.Uspeo je mladi strucnjak da izbaci jednog odlicnog igraca Fransisa Keremeha koji do sada reseta na sve strane i apsolutno je ovo njegova sezona.Dogurao je Radanovic u kupu do cetvrt finala sto je takodje jos jedan pokazatelj da je bilo dosta dobrih stvari koje je doneo klubu.U medijima se spinovalo kako je svlacionica bojkotovala trenera zbog neigranja nekih igraca,do sada nije potvrdjeno zvanicno.




"Jednostavno ovako vise nije moglo"


"Od veceras vise nisam sef strucnog staba Radnika.Jednostavno od povreda igraca,do losih rezultata sve je krenulo nizbrdo.Nisam vise mogao imao zivaca pocela je da trpi moja porodica moja divna cerkica i supruga.Mislim da sam uspeo da ostavim solidan igracki kadar i kakve takve rezultate sto ce nadam se mom nasledniku olaksati posao.Zahvaljujem se igracima mojim pomocnicima i predsedniku kluba na velikoj sansi.Pazite na ovom stadionu kidali smo bodove Partizanu,pre toga pregazili smo ZVezdu na Marakani nije ovaj tim za pocenjivanje verujem da ce izboriti status Superligasa.Sad mozete pitati sta zelite."



Pitanja novinara:

Gospodine Radanovicu kako vidite vasu ostavku na mesto trenera Radnika?

Veoma sam srecan sto ovo poglavlje u svojoj karijeri ostavljam iza sebe,radujem se novim izazovima.

Mozete li nam reci zasto ste podneli ostavku?

Morao sam ovako da postupim,podnesem ostavku i okrenem se novim izazovima.

Kako se moglo cuti nikada niste bili u zdravom odnosu na navijacima vaseg kluba,u kojoj meri je to znacilo vas odlazak?

Ja sam uopsteno govoreci ocekivao od nasih navijaca da podrze iskreno svoj klub da ostete trenutak kad treba pomoci.Tako je u normalnim sredinama,nazalost ne i ovde.

Izgledalo nam je barem spolja gledano,da ste imali jaku vezu sa predsednikom kluba,da vam je uprava davala bezuslovnu podrsku zato je za mnoge ove iznenadjujuci potez.Kako to komentaristete?

Apsolutno nema problema izmedju celnika Radnika i mene,ovo je strogo poslovni potez sa moje strane.Ne osecam se vise lepo ovde.

Mozete li nam reci da li su igraci u dobroj meri zasluzni za vas odlazak iz kluba?

Pazite problema u svlacionici je bilo naravno necu iznositi u javnost zbog postovanja prema klubu i ljudima koji su me doveli ovde.To je stvar svlacionice tamo ce i ostati.Igraci su davali sto posto sebe to cu potvrditi izvrsavali su sve sto sam trazio.

Da li zelte dodati jos nesto o vasem odlasku?

Ne za sada.



Rezultati do mog odlaska:



Procenat uspesnosti u klubu:





Druari do izbora novog kluba bice po neki text zanimljivo videcete.Cekam ponudu,voleo bih ostati u nasoj ligi.Pitanja su sa konferencije iz igrice i to cu od sada dodavati u pisanju.Pozdrav pratite me:thumbup:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Gogy

Gogy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1342
    • Pogledaj profil
Re: Луд кажете?Само верујем у себе!
« Odgovor #5 poslato: 9. oktobar 2018, 18:24:20 »
Друже, каква је ситуација са новим ангажманом? Спортски поздрав!
OA-5599
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Darcoolio, RBL22, Prince

RBL22

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
Re: Луд кажете?Само верујем у себе!
« Odgovor #6 poslato: 9. oktobar 2018, 20:43:57 »
Citat: Gogy;1507185
Друже, каква је ситуација са новим ангажманом? Спортски поздрав!

Gogi drago mi je da se prati.Ide nova prica bice pravi bum za sve
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Prince, Admiral_Kolchak, Gogy

RBL22

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
Re: Луд кажете?Само верујем у себе!
« Odgovor #7 poslato: 9. oktobar 2018, 21:24:47 »

Radanovic novi trener Partizana,samouvereno "Verujem u osvajanje titule"




Nakon bolnog poraza od vecitog rivala od 2:1, uprava crno-belih munjevito je reagovala. Sok terapija usledila je promenom trenera, klub se zahvalio Bati Mirkovicu, a za novog trenera imenovan je doskorasnji trener Radnika Ranko Radanovic (22). Mladi strateg dolazi na insistiranje sportskog direktora Ivice Ilieva. Za veci deo crno-bele javnosti ovaj potez smatra se dosta rizicnim. Na klupu se dovodi covek sa jako malo iskustva pogotovo u klub kakav je Partizan. Sa druge strane vodjen potezima prethodnih uprava Iliev povlaci mac sa dve ostrice, setimo se samo dolaska Stanojevica u gotovo preslikanoj situaciji kada je titula stigla u Humsku iako je bilo -5. Ugovor sa mladim trenerom potpisan je na godinu dana. Za samo nekoliko dana ceka ga prvi veliki ispit, derbi sa Vojvodinom.
Zanimljiva situacija vidjena je na konferenciji kada su novinari prozivali novog trenera kako je zestoki navijac vecitog rivala.





"Dobar dan,postovani mediji, clanovi uprave i verni navijaci. Posebna mi je cast i zadovoljstvo sto dolazim u tako veliki klub svetle istorije i puno mi je srce verujte.Necu spinovati i pricati kao vecina mojih kolega,ja sam svestan gde sam dosao i sta mi je zadatak ovde.Armija navijaca koja se nadam da ce puniti stadion u ovih sest kola treba da svati da je svaki mec za nas finale.U teskoj smo situaciji na -5 smo sada ali da neveruje nebih dosao ovde i uzeo ovako odgovoran zadat uy svoje ruke.Ovo je klub koji ima izvanredne igrace,koji poseduje veliki potencijal i ubedjen sam da mozemo napraviti puno dobrih stvari.Preferiracu i zelim Partizan koji dominira kroz pas,zelim presing po celom terenu i konstantan pritisak na protivnika.Partizan mora da igra napadacki na gol vise  i dok sam ja trener bice tako.Igracima sam jutros rekao verujem u njih zelim samo da ostave poslednji atom snage za ovaj sveti dres.Hvala sportskom direktoru na ukazanoj sansi trudicu se da opravdam poverenje."



Konferencija za medije:


Gospodine Radanovic smatrate li da toliki optimizam kod vas moze lose da deluje na igrace,samim tim i na upravu zbog postavljanja mozda i nerealnih ciljeva?
Pazite ja mislim da klub na celu sa predsednikom Vucelicem i mojim igracima treba biti ponosan sto ima tako ambicioznog trenera.

Imajuci u vidu da ste fan vecitog rivala malo je cudno sto ste preuzeli Partizan?Da li ce navijaci ZVezde da vam naprave bilo kakve problem sda kad ste na celu najljuceg rivala?
Pazite sramota je sto me to pitate i sto obmanjujete javnost.Sram vas bilo.Ja sam trener Partizana zivim sada za ovaj klub.Ja sam neko ko je sravnio Zvezdu u prvom delu sezone secate li se 0-2.Idemo dalje.

Cini se da bi vam bolje stajala sportska varijanta odece trenerka,a ne kravata i odelo.Slazete li se?
Reseni ste da me isprovocirate danas i da tim pokusate da destabilizujete moju ekipu.Uzimam pritisak na sebe samo navalite gospodo.

Sa samo 22.godine preuzimate najveci klub u zemlji?Mislite li da ce te imati problem sa disciplinom u ekipi?
Pazite vec sam imao iskustva radeci u Radniku vrlo dobro znam kako treba sa igracima.Imacemo odlican odnos verujem u to.

Mnogi su iznenadjeni stoo tako nepoznat menadzer dolazi u Partizan?Kakvo je vase misljenje?
Rezultati ce reci sve.Mozda su neki zeleli poznatije ime na klupi ali zalim sad imaju mene.

Recite mi kakovam se cini ekipa oce li biti promena?
Ekipa je kao sto sam naveo u prvom obracanju puna potencijala ima kvalitet.Poznajem ove momke i nece biti problem da se uklopim.Samo da mi veruju i da shvatemoju fiziju i sta zelim.Zelim Partizan koji ce gaziti sve,da protivnici u Srbiji misle o nama da se nikog ne plasimo.



Utakmice do kraja sezone!



 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Gogy

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26478
    • Pogledaj profil
Re: Луд кажете?Само верујем у себе!
« Odgovor #8 poslato: 9. oktobar 2018, 21:47:59 »
Deluješ starije na slici.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: RBL22, Gogy

RBL22

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
Re: Луд кажете?Само верујем у себе!
« Odgovor #9 poslato: 9. oktobar 2018, 22:11:22 »
Citat: Darcoolio;1507202
Deluješ starije na slici.

:thumbup: