Autor Tema: FIFA Carrer Mode Diskusija  (Pročitano 8067 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

InoMessi

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 958
    • Pogledaj profil
FIFA Carrer Mode Diskusija
« poslato: 19. januar 2018, 00:02:26 »
Pozdrav "fifaholicari" poz:

Otvorio sam temu cisto da vidim koliko nas igra Carrer Mode i skim igrate,da bacimo koji video,screenhot...samo bez spominjanja FUT-a ili bilo cega ONLINE.

Preporucite neke igrace mlade talentovane,mogu reci ovi zadnjim updateom mnogo je bolji Asensio bio mi je nakako parmak iako ima RATING 86 ili 88 sada je TOP.Inace svidja mi se sto rating igraca ne igra toliko ulogu primjer imao sam jednog crnca 67 rating ST/CF/RW  decko zabijao nemoguce.

Ja sam igrao sa Lesterom na Legendary na 6 minuta.

Ovako evo nekoliko slikica ,nisu bas nesto al eto xD

Ibra u 37 godini najbolji strijelac




























Tu sezonu je osvojio Man City sezona 2018/2019 a ja sa Lesterom zavrsio cetvrti,najludja sezona koju sam igrao na fifi.Ujedno to mi je i prvi save file od kada sam uzeo fifu.




Zagubi sam pola negde slika u folderu ,imao dosta snimljeni slika i video trenutaka sa Lesterom pa cu editovati kad upload.

Nazalost ostetio sam save file experimentisanjem modova sa frosty editor necu sebi oprostiti jer mrzi me pocinjati iz pocetka.Preporucujem da jos ne ubacujete modove dok ne izadje full patch za sada sve je bagovano osim faca i lopti.Bit ce uskoro patch sa repkama Srbije,Bosne,Hrvatske ..uglavnom su provalili slotove da se mogu dodavati repke samo je komplikovano.Ima vec jedan patch u beta je fazi imaju sve repke skoro svijeta ali pola je zabagobano mislim da sam bio otvorio temu o tome(benq mod) .

Eh sad da cujem koliko vas ovde ima koji igrate Carrer Mode,preporucite igraca ..etc

Molim bez spominjanja PES-a u ovoj temi da nas nebi banovali ili obrisali temu,PES imaa svoj podforum pa ako igrati i tamo cemo voditi diskusiju ako nam Admin dozovoli (igram obje igre)
« Poslednja izmena: 19. januar 2018, 00:09:57 od strane InoMessi »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Pejko

InoMessi

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 958
    • Pogledaj profil
Re: FIFA Carrer Mode Diskusija
« Odgovor #1 poslato: 10. februar 2018, 17:30:09 »
Kakav sam gol zabio sa David Luizom ouu :D Ima i bolji ,sve sam snimao dzojstikom svaki gol,situaciju tj citavu karijeru skoro sam snimio pa cu upload ..evo jedan gif

 

VEK1NG

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1469
    • Pogledaj profil
Re: FIFA Carrer Mode Diskusija
« Odgovor #2 poslato: 12. februar 2018, 13:26:47 »
Jeva čekam da vidim tvoje majstorije. :)
 

InoMessi

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 958
    • Pogledaj profil
Re: FIFA Carrer Mode Diskusija
« Odgovor #3 poslato: 12. februar 2018, 14:15:36 »
Hary Kane ,iskreno bezveze sam potrosio pare nidje veze igrac bolji Timo Werner npr oba igraju prvu Werner zabio 14 golova a Kane 7 za sada,ali Kane ima trenutno 17 asistencija hah :D a Morata koji je klupa 9 golova :D

Harry Kane



Ovaj crnjo ima 17 godina,igra ST tj spica ,skola Chelsea FC bit ce odlican potencijal :D




Marco Asensio odlican igrac zabio do sada 8 golova igra CAM nekad igra RW.




Alvaro Morata trenutko klupa ali sigurno ce zamijeniti Harry Kanea kojeg cu mozda prodati jer bezveze sam lovu bacio na njega,Morata je zabio sa klupe vise golova nego Kane koji igra prvu,on je zabio u ovoj tekmi 3 gola protiv Stoke evo jedan njegov gol :




I da najbolji strijelac lige Timo Werner,otkrice FIFA 18 igrice :D Evo jedan iako jos sam snimio mnogo boljih golova,upload cu kada nahvatam vremena



Upload cu i tabelu 4,3,2 i 1 borit ce se treunto za titulu ,to je ta engleska liga :D

Kada sam izgubio zbog testiranja modova Karijeru sa lesterom,odlucio zam igrati za tim koji navijam/Timo Werner je najbolji strijelac za 14 golova a Kane ima 17 asistencija i prvi je tu tome hah :D

Uglavnom bit ce jos slika.Nisam ubacio nikakve modove osim adboards tj reklama za FA Cup,Carabao Cup,Liga Sampiona,Evropa Liga i reklame za sve timove u EPL ligi,rucno sam ih ubacio.Tako da mogu da radim update bez problema na Originu.

Januar mjesec 2018 poceo je zimski prelazni rok,prodao sam Kurtou kupio mladog Donnarumu i Umittia iz Barcelone.

EDIT :



Eto sastava Harry Kanea malo sam odmarao,ostali svi igraju prvu :)
Kada je neki dan izasao update mogu vam reci da je AI sada malo jaci ,igra se na razmisljanje,to je sto se tice offline moda :)
« Poslednja izmena: 12. februar 2018, 14:28:13 od strane InoMessi »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: VEK1NG