Autor Tema: FIFA 18  (Pročitano 122964 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

LegionOfBoom

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 315
    • Pogledaj profil
Re: Fifa 18
« Odgovor #30 poslato: 12. jun 2017, 23:43:30 »
Ko nalazi zadovoljstvo u ovoj Kanadskoj "simulaciji" fudbala veca kazna od uzivanja i zavaravanja sebe samog da je ok igra mu i ne treba.

Najveca prednost PES-a je sto ni nakon milion postignutih golova necete naci klon tj svaki gol je drugaciji.

 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Stefan06, Darcoolio

Samke

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1117
    • Pogledaj profil
Re: Fifa 18
« Odgovor #31 poslato: 13. jun 2017, 00:05:07 »
Ja baš za sebe smatram suprotno, oduvek sam mislio PES je bolji, uvek sam kupovao PES, nisam hteo ni da pomislim da je fifa bolja. Za vikend sam probao Fifu 17, i osećaj dok igram je bolji, teže mi je da dam gol i atmosfera je neuporediva bolja.
Dalje, Pes ubaci Maradonu, ovi ubace ceo tim legendi. FUT i myclub su nebo i zemlja. I na kraju, izbor timova. Pre nego što mi kažete skini peč i slično, pričam o PS4 trenutno. Da, imaju pečevi i za PS4, i sam sam pravio jedan, ali ne znam, nije to to, zabavi me jedno 2-3 nedelje i smori, jer se sve isti timovi vrte.
 
Tereni ako misliš na travu ne znam kako može biti za klasu bolji, ali ok. Što se faca tiče, jeste, bolje su u PESu i to je činjenica. Fizika dresova koliko sam video i nije neka u pesu. Ta priča u Pesu svaki gol različit u Fifi isti, ne znam, ja nisam primetio.
Svako ima svoje mišljenje i razumem sve, ipak je ovo PES-Serbia.
 

boske

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 761
    • Pogledaj profil
Re: Fifa 18
« Odgovor #32 poslato: 13. jun 2017, 00:28:38 »
Citat: Коста;1469232
Kod mene je bas suprotno, kad god odigram PES posle duzeg vremena (vise igram FIFU), dodje mi kao neka nagrada, posto je igrica jednostavna za igranje. Isto tako, kad ortaci koji igraju PES probaju par partija FIFE, kao da kontrolisu svemirski brod uz cuvenu recenicu: "bolje izgleda ali ne valja."

Исти случај, опет играм и једну и другу игру, фифа је одлична за каријеру а пес са ортацима и тако од 2011...
 

Коста

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1832
    • Pogledaj profil
Re: Fifa 18
« Odgovor #33 poslato: 13. jun 2017, 01:58:23 »
Citat: boske;1469409
Исти случај, опет играм и једну и другу игру, фифа је одлична за каријеру а пес са ортацима и тако од 2011...

PES igram uglavnom 2 na 2 i to iz svake lige jedan random klub... malo smeha, za*ebavanja i ubije se nekih 2 sata, ali nista ozbiljnije. Kao sto sam vec jednom napisao, na moju veliku zalost, posle PES-a 2013 "promenio sam veru". Po mom misljenju i jedna i druga strana i dalje "opipavaju puls" fanova, definitivno nije to to, a iz godine u godinu su promene minimalne (gameplay).
 

bojanredstar

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1257
    • Pogledaj profil
Re: Fifa 18
« Odgovor #34 poslato: 13. jun 2017, 06:37:11 »
Добро је кад се прича која игра је боља а не гора :)
Ја се слажем да Фифа има свашта али мени је гејмплеј бољи на Песу, само га спутава мањак осталог садржаја који Фифа рецимо има па привлачнија је за игру. Фифа ако не промени гејмплеј осим шминке нема шта да понуди док Пес уз овакав гејмплеј са новом шминком ће бити још привлачнији а са фацама и како ради ове нове стадионе ми изгледа природнији а Фифа сва нека хибридна.
Волети Црвену звезду није мала ствар, озбиљно вам кажем!
 

VEK1NG

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1469
    • Pogledaj profil
Re: Fifa 18
« Odgovor #35 poslato: 13. jun 2017, 12:49:41 »
FIFA je dobro izreklamirana.Ali to mene neće naterati da pomislim da je FIFA bolja od PES-a.PES mi je nekako uvek bio prijatniji za igru.FIFA ima zanimljive modove kao FUT i The Journey, ali zato mi je PES mnogo realniji.Inače što se tiče tima legendi PES je i prošle godine imao tim legendi Barselone i sigurno će biti i 18-ici.

P.S. Ova FIFA će najverovatnije imati I World Cup dodatak kao što biva tradicija.
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26478
    • Pogledaj profil
Re: Fifa 18
« Odgovor #36 poslato: 14. jun 2017, 18:24:41 »


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: InoMessi, Kradac

Rossobianco

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2442
    • Pogledaj profil
    • http://www.serbian-fm.net
Re: Fifa 18
« Odgovor #37 poslato: 14. jun 2017, 22:53:40 »
Citat
Still looks like the same automatic passing, no build-up play, sweaty, counter-attacking bullshit. FUT will be even worse as usual.

Jednom sam se prevario da kupim ovo i vise nikad.
 

LegionOfBoom

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 315
    • Pogledaj profil
Re: Fifa 18
« Odgovor #38 poslato: 14. jun 2017, 22:59:43 »
Ali ove divne animacije gde ruke i ramena idu u levo pa onda kuk u desno i na kraju noge nekim svojim putem.poz:

"Wow this is Fifa 18? The gameplay seems just as robotic and twitchy as it was in Fifa 17. EA can go **** themselves, I'm going with PES this year."
 

Elleven 05

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 303
    • Pogledaj profil
Odg: Fifa 18
« Odgovor #39 poslato: 15. jun 2017, 09:38:21 »
Fifu je najbolje igrati na Broadcast kameri drugacije je i ljepse za oko.Plus pogotovo kad igras offline ili protiv compa.Igram godinama fifu i pes na toj kameri i prosto je uzivanje i osjecaj kao tv prenos.Ovako kad gledas kako neko valja loptu i ne gradi akcije i samo pas pas pas i eto ga do gola pa jos ova standard kamera.Svakom se i ogadi i dobije igra na istom temelju iz godine u godinu.Ajd i to najgore gledat ove nobove sto sa dzojstikom haos prave kad igraju i kome se ne ogadi igra,Zato razlika je kad odigras sam i skontas sta ti se najvise svidja za igrati il PES ili FIFA.Ljudi koji igraju sa ortacima godi PES a neko ko voli Career Menager na FIFI ili taj FUT koji ja licno ne igram onda ljudi uzimaju FIFU i plus jos licence.Ja npr nisam odigrao FIFU 17 svega 10 utakmica a FIFU 16 igram stalno kad imam vremena i plus imam i nase timove uz modingway patch uz Ligu prvaka i UEFA League mod.Sad kad je ljigavi EA zakljucao fajlove tj ne moguce je modovati FIFU 17 kao 16ku normala da ce neki da predju na PES jer sigurno FIFA 18 se nece moci modovati,Probat cu i PES i FIFU demo pa cu da odlucim najbolje sta cu da igram dotad uzivam uz FIFU 16 :)
 

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Odg: Fifa 18
« Odgovor #40 poslato: 15. jun 2017, 15:51:09 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Kradac

LegionOfBoom

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 315
    • Pogledaj profil
Re: Fifa 18
« Odgovor #41 poslato: 19. jun 2017, 21:57:47 »
][/URL]
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Darcoolio

InoMessi

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 958
    • Pogledaj profil
Re: Fifa 18
« Odgovor #42 poslato: 20. jun 2017, 16:28:00 »
Mogu vas uvjeriti da Fifa igre apsolutno nemaju skriptirane mečeve. To je samo nogomet. Takve stvari se događaju u nogometu. Postoji algoritam za pravljenje grešaka, ali se mjeri na individualnoj razini. Ne uzima se u obzir što je 1-0 u 90 minuti pa to utječe na igrača. Greške se mogu dogoditi bilo kada, to je dio i ljepota sporta. Ponekad je frustrirajuće – ali to je nogomet.” – pojasnio je Matt Prior iz EA Sportsa.

Prior tvrdi kako igrači uvijek imaju nekakav izgovor – kad pobjeđuju onda pobjeđuju zbog vještine, a kad gube onda gube zbog varanja. Samim time, teško je ugoditi fanovima kad zapravo nisu svjesni što žele. Kao primjer navodi umjetnu inteligenciju braniča – ljudi prigovaraju oko iste, no kad bi bila savršena nitko ne bi mogao postići zgoditak i opet nešto ne bi valjalo.

Na nama je da pronađemo način kako simulirati greške koje ljudi rade u stvarnoj utakmici od 90 minuta i stavimo ih u meč od 12. Možda su te pogreške prenaglašene u tih 12 minuta, ali to je pitanje balansa pri kojemu želimo imati autentičnost stvarnog nogometa i zabavu videoigre.” – objasnio je producent Fife 18 Sam Rivera.
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26478
    • Pogledaj profil
Re: Fifa 18
« Odgovor #43 poslato: 20. jun 2017, 16:38:26 »
Ako EA to kaže onda je sigurno da ne rade ništa po tom pitanju što se tiče sporta, mada nije daleko od istine ni za dobar deo ostalih njihovih igara.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

InoMessi

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 958
    • Pogledaj profil
Re: Fifa 18
« Odgovor #44 poslato: 20. jun 2017, 16:57:11 »
Nemoj zezati dobro su napredovali do sada :D