Autor Tema: Bundle, Steam, Origin key, akcije...  (Pročitano 214768 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26416
    • Pogledaj profil
Odg: Bundle, Steam, Origin key, akcije...
« Odgovor #525 poslato: 1. septembar 2022, 12:40:14 »
Ista priča kao post iznad, samo što se dele sledeće igre:

  • Assassin's Creed Origins
  • Middle-earth: Shadow of Mordor GOTY Edition
  • Football Manager 2022
  • The Dig
  • Defend the Rook
  • We. The Revolution
  • Castle on the Coast
  • Word of the Law: Death Mask Collector's Edition


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26416
    • Pogledaj profil
Odg: Bundle, Steam, Origin key, akcije...
« Odgovor #526 poslato: 28. decembar 2022, 13:20:25 »
https://www.gog.com/en/game/worms_revolution
Worms Revolution još 2 dana besplatni na GOG


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26416
    • Pogledaj profil
Odg: Bundle, Steam, Origin key, akcije...
« Odgovor #527 poslato: 28. decembar 2022, 19:05:03 »
Mortal Shell  još besplatan na Epic sutra do 17h

https://store.epicgames.com/en-US/p/mortal-shell


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26416
    • Pogledaj profil
Odg: Bundle, Steam, Origin key, akcije...
« Odgovor #528 poslato: 29. decembar 2022, 00:29:37 »


Logo kaže da je sutra Dishonored


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26416
    • Pogledaj profil
Odg: Bundle, Steam, Origin key, akcije...
« Odgovor #529 poslato: 29. decembar 2022, 17:53:59 »


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

vukasin98

  • Edit tim
  • *****
  • Poruke: 554
    • Pogledaj profil
Odg: Bundle, Steam, Origin key, akcije...
« Odgovor #530 poslato: 3. mart 2023, 00:14:25 »
Arhiva:

Recipe For Disaster besplatan na Epic-u: https://store.epicgames.com/en-US/p/recipe-for-disaster-83726f (do 16. Februara)

Warpips besplatan na Epic-u: https://store.epicgames.com/en-US/p/warpips-57e2c4 (do 23. Februara)

Duskers besplatan na Epic-u: https://store.epicgames.com/en-US/p/duskers-672fdc (do 2. Marta)

Rise of Industry besplatan na Epic-u: https://store.epicgames.com/en-US/p/rise-of-industry-0af838 (do 9. Marta)

Dve igre na Steam-u besplatne do 9. Marta:

Figment: https://store.steampowered.com/app/493540/Figment/

Black Desert Online: https://store.steampowered.com/app/582660/Black_Desert/

Call of the Sea besplatan na Epic-u: https://store.epicgames.com/en-US/p/call-of-the-sea (do 16. Marta)

Warhammer 40,000: Gladius  - Relics of War besplatan na Epic-u: https://store.epicgames.com/en-US/p/warhammer-40000-gladius-relics-of-war (do 23. Marta)

Sludge Life besplatan na Steam-u: https://store.steampowered.com/app/1144770/SLUDGE_LIFE/ (do 30. Marta)

Chess Ultra besplatan na Epic-u: https://store.epicgames.com/en-US/p/chess-ultra-91bba3 (do 30. Marta)

World of Warships Starter Pack - Ishizuchi DLC besplatan na Epic-u: https://store.epicgames.com/en-US/p/world-of-warships--starter-pack-ishizuchi (do 30. Marta)

The Silent Age besplatan na Epic-u: https://store.epicgames.com/en-US/p/the-silent-age-eb6972 (do 6. Aprila)

Tunche besplatan na Epic-u: https://store.epicgames.com/en-US/p/tunche (do 6. Aprila)

Deep Sky Derelicts besplatan na GOG-u: https://www.gog.com/game/deep_sky_derelicts (do 3. Aprila)

Battlestar Galactica Deadlock besplatan na Steam-u: https://store.steampowered.com/app/544610/Battlestar_Galactica_Deadlock/ (do 9. Aprila)

shapez besplatan na Epic-u: https://store.epicgames.com/en-US/p/shapez-0929c9 (do 13. Aprila)

Dying Light Enhanced Edition besplatan na Epic-u: https://store.epicgames.com/en-US/p/dying-light (do 13. Aprila)

MORDHAU besplatan na Epic-u: https://store.epicgames.com/en-US/p/mordhau (do 20. Aprila)

Second Extinction besplatan na Epic-u: https://store.epicgames.com/en-US/p/second-extinction (do 20. Aprila)

Desktop Dungeons besplatan na Steam-u: https://store.steampowered.com/app/226620/Desktop_Dungeons/ (do 25. Aprila)

Beyond Blue besplatan na Epic-u: https://store.epicgames.com/en-US/p/beyond-blue (do 27. Aprila)

Never Alone (Kisima Ingitchuna) besplatan na Epic-u: https://store.epicgames.com/en-US/p/never-alone-kisima-ingitchuna (do 27. Aprila)

Under the Moon besplatan na GOG-u: https://www.gog.com/game/under_the_moon (do 1. Maja)

Poker Club besplatan na Epic-u: https://store.epicgames.com/en-US/p/poker-club-6e18ee (do 4. Maja)

Breathedge besplatan na Epic-u: https://store.epicgames.com/en-US/p/breathedge (do 4. Maja)

Kao the Kangaroo besplatan na Epic-u: https://store.epicgames.com/en-US/p/kao-the-kangaroo-62abe3 (do 11. Maja)

Horizon Chase Turbo besplatan na Epic-u: https://store.epicgames.com/en-US/p/horizon-chase-turbo (do 11. Maja)

Against All Odds besplatan na Epic-u: https://store.epicgames.com/en-US/p/against-all-odds-409105

The Sims 4 The Daring Lifestyle  Bundle besplatan na Epic-u: https://store.epicgames.com/en-US/p/the-sims-4--the-daring-lifestyle-bundle

Death Stranding besplatan na Epic-u: https://store.epicgames.com/en-US/p/death-stranding (do 25. Maja)

Metro: Last Light Complete Edition besplatan na Steam-u: https://store.steampowered.com/app/43160/Metro_Last_Light_Complete_Edition/ (do 25. Maja)

Fallout: New Vegas Ultimate Edition besplatan na Epic-u: https://store.epicgames.com/en-US/p/fallout-new-vegas--ultimate-edition (do 1. Juna)

Hue besplatan na Steam-u: https://store.steampowered.com/app/383270/Hue/ (do 8. Juna)

Warhammer 40,000 Gladius Relics of War besplatan na Steam-u: https://store.steampowered.com/app/489630/Warhammer_40000_Gladius__Relics_of_War/ (do 1. Juna)

Midnight Ghost Hunt besplatan na Epic-u: https://store.epicgames.com/en-US/p/midnight-ghost-hunt (do 8. Juna)

PAYDAY 2 besplatan na Epic-u: https://store.epicgames.com/en-US/p/payday-2-c66369 (do 15. Juna)

Amnesia -  A Machine For Pigs besplatna na GOG-u: https://www.gog.com/en/game/amnesia_a_machine_for_pigs (do 9. Juna)

Tell Me Why besplatan na Steam-u: https://store.steampowered.com/app/1180660/Tell_Me_Why/ (do 1. Jula)

Guacamelee! Super Turbo Championship Edition besplatan na Epic-u: https://store.epicgames.com/en-US/p/guacamelee-stce-7cdbc8 (do 22. Juna)

Guacamelee! 2 besplatan na Epic-u: https://store.epicgames.com/en-US/p/guacamelee-2-ac4977 (do 22. Juna)

theHunter: Call Of The Wild besplatan na Epic-u: https://www.gamerpower.com/open/thehunter-call-of-the-wild (do 29. Juna)

The Dungeon Of Naheulbeuk - The Amulet Of Chaos besplatan na Epic-u: https://store.epicgames.com/en-US/p/the-dungeon-of-naheulbeuk (do 6. Jula)

Beholder 2 besplatan na GOG-u: https://www.gog.com/game/beholder_2 (do 3. Jula)

GRIME besplatan na Epic-u: https://store.epicgames.com/en-US/p/grime (do 13. Jula)

Train Valley 2 besplatan na Epic-u: https://store.epicgames.com/en-US/p/train-valley-2-3606da (do 20. Jula)

Murder by Numbers besplatan na Epic-u: https://store.epicgames.com/en-US/p/murder-by-numbers (do 27. Jula)

The Elder Scrolls Online besplatan na Epic-u: https://store.epicgames.com/en-US/p/the-elder-scrolls-online (do 27. Jula)

Homeworld Remastered Collection besplatan na Epic-u: https://store.epicgames.com/en-US/p/homeworld-remastered-collection (do 3. Avgusta)

Severed Steel besplatan na Epic-u: https://store.epicgames.com/en-US/p/severed-steel (do 3. Avgusta)

Loop Hero besplatan na Epic-u: https://store.epicgames.com/en-US/p/loop-hero (do 10. Avgusta)

Bloons TD 6 besplatan na Epic-u: https://store.epicgames.com/en-US/p/bloons-td-6-bf95a0 (do 10. Avgusta)

Europa Universalis IV besplatan na Epic-u: https://store.epicgames.com/en-US/p/europa-universalis-iv (do 17. Avgusta)

Orwell: Keeping An Eye On You besplatan na Epic-u: https://store.epicgames.com/en-US/p/orwell-keeping-an-eye-on-you (do 17. Avgusta)

Dodo Peak besplatan na Epic-u: https://store.epicgames.com/en-US/p/dodo-peak-159276 (do 24. Avgusta)

Black Book besplatan na Epic-u: https://store.epicgames.com/en-US/p/black-book (do 24. Avgusta)
« Poslednja izmena: 24. avgust 2023, 20:57:14 od strane vukasin98 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Darcoolio

vukasin98

  • Edit tim
  • *****
  • Poruke: 554
    • Pogledaj profil
Odg: Bundle, Steam, Origin key, akcije...
« Odgovor #531 poslato: 24. avgust 2023, 20:58:44 »
Homeworld: Deserts of Kharak besplatan na Epic-u: https://store.epicgames.com/en-US/p/homeworld-deserts-of-kharak (do 31. Avgusta)