Autor Tema: Bundle, Steam, Origin key, akcije...  (Pročitano 193751 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

vukasin98

  • Edit tim
  • *****
  • Poruke: 548
    • Pogledaj profil
Odg: Bundle, Steam, Origin key, akcije...
« Odgovor #480 poslato: 4. mart 2021, 17:17:19 »
Wargame: Red Dragon besplatan na Epic-u: https://www.epicgames.com/store/en-US/p/wargame-red-dragon
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26183
    • Pogledaj profil
Odg: Bundle, Steam, Origin key, akcije...
« Odgovor #481 poslato: 7. mart 2021, 19:52:50 »


Skoro svi smo bar jednom skinuli njegov repack.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS usluge na optici.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: vukasin98, ДејанР

vukasin98

  • Edit tim
  • *****
  • Poruke: 548
    • Pogledaj profil
Odg: Bundle, Steam, Origin key, akcije...
« Odgovor #482 poslato: 11. mart 2021, 20:08:10 »
Surviving Mars besplatan na Epic-u: https://www.epicgames.com/store/en-US/p/surviving-mars (do 18. Marta)

Metro 2033 besplatan na Steam-u: https://store.steampowered.com/app/43110/Metro_2033/ (do 16. Marta)
 

vukasin98

  • Edit tim
  • *****
  • Poruke: 548
    • Pogledaj profil
Odg: Bundle, Steam, Origin key, akcije...
« Odgovor #483 poslato: 19. mart 2021, 18:02:57 »
The Fall besplatan na Epic-u: https://www.epicgames.com/store/en-US/p/the-fall (do 25. Marta)
« Poslednja izmena: 19. mart 2021, 18:05:20 od strane vukasin98 »
 

nesa24 the end

  • nesa24
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 9661
    • Pogledaj profil
Odg: Bundle, Steam, Origin key, akcije...
« Odgovor #484 poslato: 19. mart 2021, 20:13:44 »
All men dream: but not equally. This I did.
 

vukasin98

  • Edit tim
  • *****
  • Poruke: 548
    • Pogledaj profil
Odg: Bundle, Steam, Origin key, akcije...
« Odgovor #485 poslato: 25. mart 2021, 17:36:50 »
Creature in the Well besplatan na Epic-u: https://www.epicgames.com/store/en-US/p/creature-in-the-well (do 1. Aprila)

Red Wings Aces of the Sky besplatan na Steam-u: https://store.steampowered.com/app/1140630/Red_Wings_Aces_of_the_Sky/ (do 27. Marta)
« Poslednja izmena: 25. mart 2021, 20:58:17 od strane vukasin98 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Darcoolio

vukasin98

  • Edit tim
  • *****
  • Poruke: 548
    • Pogledaj profil
Odg: Bundle, Steam, Origin key, akcije...
« Odgovor #486 poslato: 26. mart 2021, 12:03:55 »
Sony daje ukupno 10 igara:

Ratchet And Clank: https://store.playstation.com/en-in/product/EP9000-CUSA01073_00-RCPS400000000000 (do 31. Marta)

Abzu, Enter the Gungeon, Rez Infinite, Subnautica, The Witness, Astro Bot Rescue Mission, Moss, Thumper i Paper Beast: https://store.playstation.com/en-us/category/9779f12f-50c8-4c07-8d20-47e21293b6c6/1 (do 22. Aprila; sve igre su dostupne i za PS4 i za PS5)
 

nesa24 the end

  • nesa24
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 9661
    • Pogledaj profil
Odg: Bundle, Steam, Origin key, akcije...
« Odgovor #487 poslato: 31. mart 2021, 00:03:50 »
All men dream: but not equally. This I did.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: vukasin98

vukasin98

  • Edit tim
  • *****
  • Poruke: 548
    • Pogledaj profil
Odg: Bundle, Steam, Origin key, akcije...
« Odgovor #488 poslato: 1. april 2021, 19:43:56 »
Tales of the Neon Sea besplatan na Epic-u: https://www.epicgames.com/store/en-US/p/tales-of-the-neon-sea (do 8. Aprila)

3 out of 10: Season Two besplatan na Epic-u: https://www.epicgames.com/store/en-US/p/3-out-of-10-season-2 (do 15. Aprila)

The First Tree: https://www.epicgames.com/store/en-US/p/the-first-tree (do 22. Aprila)

Ken Follett's The Pillars of the Earth: https://www.epicgames.com/store/en-US/p/ken-follets-the-pillars-of-the-earth (do 22. Aprila)

Deponia The Complete Journey: https://www.epicgames.com/store/en-US/p/deponia-the-complete-journey (do 22. Aprila)

Hand of Fate 2: https://www.epicgames.com/store/en-US/p/hand-of-fate-2 (do 29. Aprila)

Alien Isolation: https://www.epicgames.com/store/en-US/p/alien-isolation (do 29. Aprila)

Pine besplatan na Epic-u: https://www.epicgames.com/store/en-US/p/pine (do 13. Maja)

The Lion's Song besplatan na Epic-u: https://www.epicgames.com/store/en-US/p/the-lions-song (do 20. Maja)


Quiplash besplatan na Steam-u: https://store.steampowered.com/app/351510/Quiplash/ (do 26. Aprila)

Koga zanima, Tekken 7 je trenutno na popustu 85% na Steam-u. Akcija traje do 6. Maja. https://store.steampowered.com/app/389730/TEKKEN_7/
« Poslednja izmena: 27. maj 2021, 19:47:50 od strane vukasin98 »
 

vukasin98

  • Edit tim
  • *****
  • Poruke: 548
    • Pogledaj profil
Odg: Bundle, Steam, Origin key, akcije...
« Odgovor #489 poslato: 20. maj 2021, 17:04:57 »
NBA 2K21 besplatan na Epic-u: https://www.epicgames.com/store/en-US/p/nba-2k21 (do 27. Maja)

Among Us besplatan na Epic-u: https://www.epicgames.com/store/en-US/p/among-us (do 3. Juna)


Company of Heroes 2 - Ardennes Assault besplatan na Steam-u: https://store.steampowered.com/app/317850/Company_of_Heroes_2__Ardennes_Assault/ (do 31. Maja)
« Poslednja izmena: 3. jun 2021, 18:29:27 od strane vukasin98 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Darcoolio, Marecar, witchfighter, Nemanja, Grobari_bgd, Mihael

vukasin98

  • Edit tim
  • *****
  • Poruke: 548
    • Pogledaj profil
Odg: Bundle, Steam, Origin key, akcije...
« Odgovor #490 poslato: 3. jun 2021, 18:30:23 »
Frostpunk besplatan na Epic-u: https://www.epicgames.com/store/en-US/p/frostpunk (do 10. Juna)
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26183
    • Pogledaj profil
Odg: Bundle, Steam, Origin key, akcije...
« Odgovor #491 poslato: 3. jun 2021, 19:12:35 »
Fenomenalna igra, ovo je šteta propustiti.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS usluge na optici.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: vukasin98

vukasin98

  • Edit tim
  • *****
  • Poruke: 548
    • Pogledaj profil
Odg: Bundle, Steam, Origin key, akcije...
« Odgovor #492 poslato: 10. jun 2021, 20:35:54 »
Control besplatan na Epic-u: https://www.epicgames.com/store/en-US/p/control (do 17. Juna)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: uskee1512

uskee1512

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 715
    • Pogledaj profil
Odg: Bundle, Steam, Origin key, akcije...
« Odgovor #493 poslato: 15. jun 2021, 10:36:08 »
Hellpoint на поклон од gog-а наредних 48 сати:
https://www.gog.com/game/hellpoint
Ale,ale ale-ooooo...AJMO SVI SAD PES DA IGRAMOOOOO
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: vukasin98

vukasin98

  • Edit tim
  • *****
  • Poruke: 548
    • Pogledaj profil
Odg: Bundle, Steam, Origin key, akcije...
« Odgovor #494 poslato: 17. jun 2021, 21:16:17 »
Epic Games:

Overcooked! 2: https://www.epicgames.com/store/en-US/p/overcooked-2 (do 24. Juna)

Hell is other demons: https://www.epicgames.com/store/en-US/p/hell-is-other-demons (do 24. Juna)

Horizon Chase Turbo: https://www.epicgames.com/store/en-US/p/horizon-chase-turbo (do 1. Jula)

Sonic Mania: https://www.epicgames.com/store/en-US/p/sonic-mania (do 1. Jula)

The Spectrum Retreat besplatan na Epic-u: https://www.epicgames.com/store/en-US/p/the-spectrum-retreat (do 8. Jula)

Ironcast: https://www.epicgames.com/store/en-US/p/ironcast (do 15. Jula)

Bridge Constructor: The Walking Dead: https://www.epicgames.com/store/en-US/p/bridge-constructor-the-walking-dead (do 15. Jula)

Obduction: https://www.epicgames.com/store/en-US/p/obduction (do 22. Jula)

Offworld Trading Company: https://www.epicgames.com/store/en-US/p/offworld-trading-company (do 22. Jula)

Verdun: https://www.epicgames.com/store/en-US/p/verdun (do 29. Jula)

Defense Grid: The Awakening: https://www.epicgames.com/store/en-US/p/defense-grid (do 29. Jula)

Mothergunship: https://www.epicgames.com/store/en-US/p/mothergunship (do 5. Avgusta)

Train Sim World 2: https://www.epicgames.com/store/en-US/p/train-sim-world-2 (do 5. Avgusta)

A Plague Tale: Innocence: https://www.epicgames.com/store/en-US/p/a-plague-tale-innocence (do 12. Avgusta)

Minit: https://www.epicgames.com/store/en-US/p/minit (do 12. Avgusta)

Rebel Galaxy: https://www.epicgames.com/store/en-US/p/rebel-galaxy (do 19. Avgusta)


Absolute Drift besplatan na GOG-u: https://www.gog.com/game/absolute_drift (do 19. Juna)
« Poslednja izmena: 19. avgust 2021, 19:25:12 od strane vukasin98 »