Autor Tema: Call of Duty: Advanced Warfare  (Pročitano 45641 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

nesa24 the end

  • nesa24
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 9657
    • Pogledaj profil
Re: Call of Duty: Advanced Warfare
« Odgovor #90 poslato: 13. novembar 2014, 22:30:43 »
Prvi iole realan opis
6/10
http://www.newgamenetwork.com/article/1185/call-of-duty-advanced-warfare-review/

finis prve strane je narocito realan

Citat
It is disappointing that the campaign can be broken with just one false step. Call of Duty games have always kept the player moving forward with horse blinders, but Advanced Warfare is particularly lazy when the player decides to reword the script. If you push forward too quickly, you will watch teammates run past brain-dead enemies. The playable areas are miniscule, and walking just 15m off the main route will force a checkpoint restart. These side areas are downright ugly, with boxy geometry, fake civilians and missing detail. The game lets you wander offstage before the director slaps you over the head and tells you to begin again from the top. This is perplexing in a game where you must find hidden laptops to unlock all suit upgrades. Overall, the campaign retreads far too much ground, lacks experimentation and forgoes refinement.

Ljudi iz SH misle da su gameri konji koji idu samo pravo po liniji
COD:AW je nista vise nego fashion week na kome se vidi samo ono na pisti.. Sve van crvenog tepiha nije ni dostupno ni lepo

Dame i gospodo.. Bobi Kotik..Menjam jednog Bobija za Vesta i Zampelu
All men dream: but not equally. This I did.
 

Страле

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4452
    • Pogledaj profil
Re: Call of Duty: Advanced Warfare
« Odgovor #91 poslato: 13. novembar 2014, 23:29:08 »
Meni je igrica solidna, naravno da ne smatram da je najbolji COD do sada. Ocena 6/10 mi je sasvim realna, ali ne moze se reci da je igrica totalan smor jer ima dobrih forica kroz igru.

Za mene su najbolji COD 2 pa MW serijali, ovo ostalo mi nije ostavilo mnogo dobar utisak.
 

Spaske94

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 483
    • Pogledaj profil
Re: Call of Duty: Advanced Warfare
« Odgovor #92 poslato: 19. novembar 2014, 23:16:31 »
Upravo zavrsio igru i iskreno pogresio sam kada sam posle prve misije rekao da mi je nista posebno. Grafika je je zaista prelepa, svidja mi se sto ima noviteta u hodu i u skoku kao i raznovrsnost kao sto su stelt misije, voznja i kontroliranje sprava buducnosti. Prica je sasvim solidna jedino sto mi je kraj price mnogo glup. Moja ocena 8/10
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26478
    • Pogledaj profil
Re: Call of Duty: Advanced Warfare
« Odgovor #93 poslato: 19. novembar 2014, 23:29:51 »
Reci mi, sta je to novitet u odnosu na ostale delove, sem tog skoka od 3 metra?


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

PeroDeformero

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 971
    • Pogledaj profil
Odg: Call of Duty: Advanced Warfare
« Odgovor #94 poslato: 12. decembar 2014, 14:46:03 »
Free Weekend na Steamu, šansa da isprobate multiplayer.

 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Darcoolio