Autor Tema: War Thunder  (Pročitano 3591 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

nisapes

  • Regular
  • **
  • Poruke: 74
    • Pogledaj profil
War Thunder
« poslato: 1. april 2014, 17:42:26 »
War Thunder je besplatna online igra sa tematikom borbe aviona iz perioda Drugog svetskog rata. Postoje pet nacija sa kojima možete igrati a to su SAD, Nemačka, SSSR, Velika Britanija i Japan. Svaka nacija ima širok spektar aviona od lovaca do teških bombardera koji mogu da nose i po nekoliko tona bombi.
Avioni su podeljeni u pet nivoa težine i kada igrate neće biti moguće da vidite recimo mlaznjak a igrate sa dvokrilcem, nego će vas igra staviti sa dostojnim protivnikom koji ima avion sličnih karakteristika. Imate dnevne bitke, noćne, kiša, sneg, oluje, blato, magla...Znači sve! Postoje i eskadrile gde možete da se učlanite i kasnije igrate borbu između klanova. (Postoje i eskadrile iz EX-YU zemalja, ali o tome ću kasnije ako bude zainteresovanih).

Minimal system requirements
CPU: 2,2 GHz
RAM: 1 Gb
Videocard: Nvidia GeForce 7XXX series or higher; AMD Radeon 1XXX series or higher
Free space: 8 Gb
OS: Windows XP SP2, Windows Vista SP1, Windows 7

[/HR]
[ATTACH=CONFIG]23374[/ATTACH]
[ATTACH=CONFIG]23375[/ATTACH]
[ATTACH=CONFIG]23376[/ATTACH]
[ATTACH=CONFIG]23377[/ATTACH]

Pogledajte ovaj video.
https://www.youtube.com/watch?v=_0gA2g9rD5A


Ako ima nekog ko već igra War Thunder, neka podeli sa nama svoja iskustva u vezi igranja.

Mislim da sam dao neke osnovne informacije, ili sam barem pokušao. Pitajte slobodno ako želite još neke informacije iz prve ruke. poz:
« Poslednja izmena: 1. april 2014, 18:01:21 od strane nisapes »
 

aleksa.99

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 21
    • Pogledaj profil
Re: War Thunder
« Odgovor #1 poslato: 3. april 2014, 11:40:54 »
Hteo bih da te pitam posta ja igram isto war thunder,u skorije vreme nisam nesto mnogo,i igram sa Velikom Britanijom,mislim da sam 9.level,da li ima posle neki mlaznjaci?
« Poslednja izmena: 3. april 2014, 15:08:17 od strane Страле »
 

Bayern-fussball

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 373
    • Pogledaj profil
Re: War Thunder
« Odgovor #2 poslato: 3. april 2014, 18:25:36 »
E cool ja sam isto uzeo Veliku Britaniju, ja sam tek poceo sa igrom pa sam tek level 1 ako hoces mozemo da igramo online, koji ti je nickname da te dodam u prijatelje :thumbup1:
 

nisapes

  • Regular
  • **
  • Poruke: 74
    • Pogledaj profil
War Thunder
« Odgovor #3 poslato: 4. april 2014, 02:40:42 »
Citat: aleksa.99;1261809
Hteo bih da te pitam posta ja igram isto war thunder,u skorije vreme nisam nesto mnogo,i igram sa Velikom Britanijom,mislim da sam 9.level,da li ima posle neki mlaznjaci?

Da, kasnije dolaze i mlaznjaci.

Citat: Bayern-fussball;1261933
E cool ja sam isto uzeo Veliku Britaniju, ja sam tek poceo sa igrom pa sam tek level 1 ako hoces mozemo da igramo online, koji ti je nickname da te dodam u prijatelje :thumbup1:

Dobar izbor. Moj nick je Markonis. Koji je tvoj?
P.S. Dodavanje za prijatelja na WT nije isto kao na Facebook-u, jer ti imaš mene za prijatelja ali ne i ja tebe. Tako da ta funkcija "add friend" više dođe kao "follow".
« Poslednja izmena: 4. april 2014, 19:09:32 od strane nisapes »
 

Bayern-fussball

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 373
    • Pogledaj profil
Re: War Thunder
« Odgovor #4 poslato: 4. april 2014, 22:01:56 »
Nickname mi je Eric15AndersonVC, u cast poginulog britanskog pilota iz drugog svetskog rata, ako mislis da te lozim gugluj njegovo ime ,sada sam level 2  :001_smile:
 

nisapes

  • Regular
  • **
  • Poruke: 74
    • Pogledaj profil
Re: War Thunder
« Odgovor #5 poslato: 5. april 2014, 16:07:41 »
Citat: Bayern-fussball;1262205
Nickname mi je Eric15AndersonVC, u cast poginulog britanskog pilota iz drugog svetskog rata, ako mislis da te lozim gugluj njegovo ime ,sada sam level 2  :001_smile:

Verujem ti. :ziveli: Dodao sam te za prijatelja.