Autor Tema: Football Manager 2014  (Pročitano 92270 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Orthodox

  • SerBos
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1098
    • Pogledaj profil
    • http://www.serbian-fm.net
Re: Football Manager 2014
« Odgovor #330 poslato: 8. septembar 2014, 14:40:05 »
Ali ni jedan nisam video sa 13com. U svakom slucaju ovaj problem sa fake igracima nisam video da ljudi resavali. Ima negde i korektan narodnjak ali pojma nemam gde ga nalazise ljudi. U svakom slucaju nema dodirnih tačaka da su original igra i narodnjak isti, glupost nevidjena. Mercedes i fica sa znakom mercedesa ne mogu da budu isti auto nikako.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Горан

dj90

  • Non mollare mai
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 7546
    • Pogledaj profil
Odg: Football Manager 2014
« Odgovor #331 poslato: 8. septembar 2014, 19:14:59 »
svaki fm je bio korektno c*ackovan i redovno su izlazili i za zvanične pečeve, samo je sa tom 13-icom bilo zezanja jer se kasno pojavio
--------------------------
a i ovde na forumu su se proku*čili generalno, sve više čitam postove tipa "kupi original" ili slično a većinom ni oni sami nemaju nijedan jedini originalni softver instaliran
ja tražio skoro serijski kod za neki program i kažu mi da ne koristim pirata, u neka srećnija vremena bi mi poslali na pm
još sad kad smanje plate/penzije kome će pasti na pamet da da i 1000 dinara za softver
ja bar imam original windows koji je osnova svega, bez njega ništa ne bi mogli da radite
Prima squadra della capitale !
 

Orthodox

  • SerBos
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1098
    • Pogledaj profil
    • http://www.serbian-fm.net
Re: Football Manager 2014
« Odgovor #332 poslato: 8. septembar 2014, 22:51:12 »
Znaš šta je tu glavni problem. Mnogo ljudi pita ''a kad će srpski u FMu''. A šta da im odgovoriš nego kupi original pa pitaj. Rolaš pirata...pa nikad neće nas jezik. To je osnovni problem zbog cega ja i individualno i globalnu sejem tu recenicu.

dj90

  • Non mollare mai
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 7546
    • Pogledaj profil
Odg: Football Manager 2014
« Odgovor #333 poslato: 8. septembar 2014, 23:47:00 »
ma okej, nisam rekao ovo za fm već generalno za sve pošto je ovde najsvežiji post gde se kaže "kupi original"
s obzirom da je stanje u zemlji sve gore ljudi neće imati leba da jedu a ne nešto drugo

i kompanije beleže sve veći profit tako da neće propasti od pirata i umesto što se bore protiv vetrenjača bolje da nađu neko drugo rešenje kako da se popularizuju preko toga. Neka muzička grupa videla gde se najviše skidaju njihove pesme i otišla tamo održala koncert i zgrnula pare, Samo treba ideju imati

i da ne postoje pirati ko nema para neće svakako kupiti
« Poslednja izmena: 8. septembar 2014, 23:49:47 od strane dj90 »
Prima squadra della capitale !