Autor Tema: Football Manager 2014  (Pročitano 92261 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Stexy94

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 104
    • Pogledaj profil
Re: Football Manager 2014
« Odgovor #300 poslato: 29. decembar 2013, 01:49:24 »
Evo sta mi izbacuje ljudi , bakcem se tri dana i nista nisam uradio. Pomagajte ko Boga Vas molim :(
 

maxinho

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 606
    • Pogledaj profil
    • http://pesyugoslavia.createaforum.com/index.php
Odg: Re: Football Manager 2014
« Odgovor #301 poslato: 29. decembar 2013, 16:48:25 »
Ове зонске лиге ми не раде, избацује ми грешку при учитавању, пише да у неким лигама има више клубова него што би требало, је л' тако код свих или?
НА ЦЕЛОМ СВЕТУ МИ ЈЕ СВЕ, ДА ЖИВИМ НЕ МОГУ БЕЗ ЊЕ, И ЗАТО ПЕВАМ ЦЕО ДАН - ЗВЕЗДА!
 

Loqo

  • Solo per ti...
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1322
    • Pogledaj profil
Re: Football Manager 2014
« Odgovor #302 poslato: 29. decembar 2013, 16:57:13 »
Nisam ih ni probao,slabo odradjen research,bez da vredjam ikoga...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: maxinho

Ступи

  • Прејаки
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 1407
    • Pogledaj profil
Re: Football Manager 2014
« Odgovor #303 poslato: 31. decembar 2013, 13:57:04 »
Може ли неко на ПМ да ми пошаље потребне линкове за скидање ФМ-а?
 

maxinho

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 606
    • Pogledaj profil
    • http://pesyugoslavia.createaforum.com/index.php
Odg: Football Manager 2014
« Odgovor #304 poslato: 8. januar 2014, 22:26:24 »
Је л' зна неко зашто ми крешује друга Руска лига? Имам пар сејвова од раније у којима сам одиграо по 3,4 и више сезона, и сада сам узео једног Руског друголигаша, и крешује ми увек на 24. јун, одмах на почетку, и то већ по трећи пут, зашто?
НА ЦЕЛОМ СВЕТУ МИ ЈЕ СВЕ, ДА ЖИВИМ НЕ МОГУ БЕЗ ЊЕ, И ЗАТО ПЕВАМ ЦЕО ДАН - ЗВЕЗДА!
 

Alexandar981

  • Regular
  • **
  • Poruke: 52
    • Pogledaj profil
    • http://www.facebook.com/?ref=home#!/AcaPFC
Re: Odg: Re: Football Manager 2014
« Odgovor #305 poslato: 12. januar 2014, 15:26:52 »
Citat: maxinho;1229816
Ове зонске лиге ми не раде, избацује ми грешку при учитавању, пише да у неким лигама има више клубова него што би требало, је л' тако код свих или?

Koje zonske lige ti ne rade Karnine ili moje ? Mogu to da ti popravim u zavisnosti da li imas jos neki data fajl ukljucen hoce da pravi pometnju i da ti pokazuje mesanje u ligama!
 

maxinho

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 606
    • Pogledaj profil
    • http://pesyugoslavia.createaforum.com/index.php
Odg: Football Manager 2014
« Odgovor #306 poslato: 13. januar 2014, 17:54:43 »
Кармине, твоје нисам још видео, пошаљи ми на ПМ, или остави линк овде :)
НА ЦЕЛОМ СВЕТУ МИ ЈЕ СВЕ, ДА ЖИВИМ НЕ МОГУ БЕЗ ЊЕ, И ЗАТО ПЕВАМ ЦЕО ДАН - ЗВЕЗДА!
 

Stevan

  • Stevan
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2634
    • Pogledaj profil
Re: Football Manager 2014
« Odgovor #307 poslato: 17. januar 2014, 21:41:14 »
ima li neko resenje za ovaj problem,sa narodnom bilo kojom ver. igre posle 2,3 paljenja igre javi mi se onaj sega smrdljivi prozorcic gde kaze da je helper.dll modifikovan i ne mogu da pokrenem igru,ima li neko resenje za to
Vod Kanockers
 

salihovic

  • Regular
  • **
  • Poruke: 57
    • Pogledaj profil
Re: Football Manager 2014
« Odgovor #308 poslato: 17. januar 2014, 22:23:08 »
probaj da obrises sve od fm14 iz registry editora :) i reinstaliraj tako sam i ja neki problem imao to uradio i zavrseno :)
 

Rossobianco

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2442
    • Pogledaj profil
    • http://www.serbian-fm.net
Re: Football Manager 2014
« Odgovor #309 poslato: 20. januar 2014, 01:19:45 »
Više nema dileme. Loša politika u poslednjih nekoliko godina dovela je fudbalski klub Crvena zvezda na rub propasti. Prevelika dugovanja u iznosu od preko 45 miliona eura, više nisu mogla proći nekažnjeno. Raskidi ugovora skoro svih prvotimaca doveli su klub u mat poziciju. Potraživanja bivših igrača i trenera su naterala Upravni odbor na hitnu sednicu na kojoj se raspravljalo o poziciji Zvezde. U ceo slučaj se uključio Fudbalski savez Srbije i UEFA. Nakon više sati zasedanja iza zatvorenih vrata, novinarima je i zvanično potvrdjeno da je naš najtrofejniji fudbalski klub bankrotirao!



Odlukom disciplinskog organa FSS, FK Crvena zvezda je samo zbog svoje bogate istorije uspeo da izbori nastavak takmičenja ali u Zonskoj ligi Srbije - Beograd! U isto vreme iz sedišta UEFE , stigla je depeša da se FK Crvenoj Zvezdi zabranjuje učestvovanje u bilo kom medjunarodnom takmičenju do 2016. godine! Takođe na snagu je stupila i zajednička sankcija domaće i medjunarodne fudbalske kuće o embargu na transfere do pomenute godine! Crni dani na Marakani!

STIŽE POMOĆ SA SVIH STRANA
Skoro svi članovi Upravnog odmora podneli su ostavke na svoje funkcije, a igrači su raspušteni i kao slobodni igrači potražiće novu sredinu. U ovom totalnom haosu koji je nastao u Ljutice Bogdana, uspeli smo da dođemo do podatka da je predsednik Dzajić jedini ostao uz klub u ovom teškom trenutku. Da ne bude sve tako crno, bivši igrači Dejan Stanković i Dejan Savićević došli su u Beograd i pridružili se Dzajiću u upravljaćkoj strukturi kluba: '' Ovo je tužan dan za Srpski fudbal. Tužan dan i za Evropski fudbal. Izgleda da je ipak ovo bila jedina opcija u ovom teškom vremenu za naš klub. Tu sam da pomognem kako god mogu da ovaj dan ne traje dugo. Svim silama ćemo pokušati da Zvezdi vratimo bar deo nekadašnjeg sjaja'' - rekao je Stanković ispred stadiona Crvene Zvezde, dolazeći na radni sastanak nove uprave. Takođe, jedna odlična vest za sve koji vole Zvezdu jeste i ostanak Bobana Bajkovića i Miloša Ninkovića ! Na pitanje novinara da li je svestan da je ovo verovatno poslednji čin njegove fudbalske karijere, Miloš je kratko prokomentarisao: ''KAda sam dolazio , došao sam jer sam znao da je situacija teška. Mislio sam da ništa gore ne može da nas snadje ali sam pogrešio. lako je sada otići. Ostaviti sve, okrenuti se i zaboraviti Zvezdu za sva vremena. Ostala je samo mladost i deca Zvezdine škole koja će graditi neku novu, bolju budućnost. Treba im lider. Ja sam tu da čuvam kult Zvezdaštva i žrtve za dres koji nosimo!''

DELIJE VERNE I KAD JE NAJTEŽE!
Najteže trenutke od nastanka navijačke grupe, Delije preživljavaju baš sada. Ipak, i pored svih nedaća koje su se izdešavale, nekoliko hiljada Delija pesmom prkosi ovom teškom vremenu, dajući podršku svima koji su ostali i koji su stigli u klub! ''Nikada nećemo okrenuti ledja Zvezdi, nikada! Gde god da igra, protiv bilo koga, sa kojim god igračima, Zvezda je Zvezda, a mi smo Delije, Cigani, kako vam volja! Bili smo tu kada smo postajali prvaci Evrope i sveta, bićemo tu i sad kada je najteže''- izjavio je jedan od najvatrenijih pristalica Crveno belih koji su okupljeni ispred Marakane.

DATA FILE
Citat
Gazprom više nije sponzor.
Ostali prvotimci su: Miloš Ninković, Boban Bajković, Marko Petković, Stevan Luković, Jovan Krneta, Darko Lazić, Predrag Rajković, Ljubo Nenadić i Vukan Savićević.
Reputacija kluba smanjena na 4900 (National)
Budžet kluba 300k, transfer budžet 0
Liga: Beogradska BIP Zona
Bez evropskog takmičenja
Uprava promenjena. Novi članovi uprave Dejan Stanković i Dejan Savićević
Zabrana dovođenja igrača do 1. Juna 2016 godine.

Download (serbian-fm.net)
Spoiler



« Poslednja izmena: 20. januar 2014, 10:36:18 od strane Горан »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Nemanja, pilojac85, Džoni™

pilojac85

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2238
    • Pogledaj profil
Re: Football Manager 2014
« Odgovor #310 poslato: 20. januar 2014, 08:59:28 »
Idi bre u k...c.
Otvorio sam nekoliko strana odjednom, medju kojima i ovo i domaci fudbal i jos neke, nebitno. Elem, krecem ovo da citam i kontam da je u sekciji Domaci fudbal. Citam i govorim sebi "Oooo konacno u ovoj drzavi nesto po zakonu da se radi, neka krenu od beton lige ko Rendzersi. Dosta vise sa kreditima, Vucicima, Covicima, aboliranim predsednicima itd"  .   I onda nastavljam da citam i vidim jbni DOWNLOAD i pogledam gore kad ono Football Manager 2014 i svi moji snovi se srusise u trenu :D  . Nema veze, bilo mi je lepo tih par minuta :D
Strikers win games, defenders win titles !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Rossobianco

cmex

  • Regular
  • **
  • Poruke: 79
    • Pogledaj profil
Re: Football Manager 2014
« Odgovor #311 poslato: 26. januar 2014, 12:29:28 »
Ljudi imam jedno pitanje...Tj problem.
Napadaci uopste ne daju golove znaci bukvalno prazan gol promasuju blokiraju sopstvene igrace...Itd
Naime Mario Gomez nemoze slona da pogodi pokusavao sam sve zivo i nezivo i  postavu sam menjao i taktiku i nevredi...
Ajde dobro reko uzmem Arsenal..
Oliver Ziru takodje nemoze da pogodi slona tako da nije problem do napadaca...
A da i imam original igru tako da iskljucite te opcije oko lekica itd...
« Poslednja izmena: 26. januar 2014, 12:31:30 od strane cmex »
 

Spaske94

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 483
    • Pogledaj profil
Re: Football Manager 2014
« Odgovor #312 poslato: 2. februar 2014, 23:47:31 »
Moze li mi neko reci kako se prebacuju igraci na FM Editoru ? Recimo pocnem sejv i zelim nekog igraca a nece da dodje i prebacim ga preko editora jel moze to da se uradi ? :)
 

Prince

  • Kimi Räikkönen
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 4118
    • Pogledaj profil
Odg: Football Manager 2014
« Odgovor #313 poslato: 18. februar 2014, 19:44:36 »
Najjaci menadzer ikad.

Ono kad nakantas Salke u gostima 3-1 pa onda ispusis od Cukarickog koji je pretposlednji sa 3-0, onda nakantas Galatasaraj 2-0 pa ispusis od Spartaka 4-2. Kad mi protivnicki napadac iz nase snj lige da 2-3 gola na utakmici a do tada dao ukupno toliko na 15 meceva.

# Talk about realism <3
S.
[/B]
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Avenger

Фантом

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3412
    • Pogledaj profil
Re: Football Manager 2014
« Odgovor #314 poslato: 18. februar 2014, 19:54:31 »
Кад се очекује печ са зимским трансферима?
А људи слабо памте, то је овде главни проблем...