Autor Tema: Tomb Raider  (Pročitano 23325 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Re: Tomb Raider
« Odgovor #15 poslato: 17. jul 2014, 13:09:08 »
http://steamcommunity.com/id/4evra/stats/TombRaider/?tab=achievements
12,4 h

obisao sam 3,4 grobnice od mislim 9 ukupno.
Nisam ni ja trosio vreme na trazenje svih chalenga po nivoima.
Nisam farmao exp da bih otkljucao sve skilove i nadogradio sva oruzja.
Mada nisam direkt jurisao na zadatak svaki put,uvek bih obisao i ispitao svaki cosak mape koji vidim,da nadjem municiju ili nesto.
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 

Bayern-fussball

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 373
    • Pogledaj profil
Re: Tomb Raider
« Odgovor #16 poslato: 17. jul 2014, 16:37:11 »
Citat: Darcoolio;1291600
To je zato što si mlad, nisi navikao da igraš igre tipa Final Fantasy, Elder Scrolls, gde ubiješ od 70+ sati ukupno.
Igrao sam Final Fantasy na PS2, nisam neki veliki fan RPG igara vise igram Pes 2014,Nba 2k14, sto se tice Tomb Raider verovatno me niste razumeli, igrao sam na easy i dosta sam istrazivao po igri trazio grobnice,unapredio skilove i oruzije takodje sam dosta lovio i trazio pecurke i hrane sam nalazio dosta, resio sam ja mislim preko 90 posto igre ako se ne varam, istrazivao sam jos posle resenja glavnih misija. :player:
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26478
    • Pogledaj profil
Re: Tomb Raider
« Odgovor #17 poslato: 17. jul 2014, 16:50:16 »
Citat: 4evra;1291607
Pa da,al' tomb je vise suter nego sto je neki rpg.
Meni je trebalo 12 i po sati da je obrnem na easy,nisam sve trazio i ispitivao.
A recimo Spec ops sam obrnuo 2x za 10 sati,i pri tome prikupio sve achievmente sto sam imao.
Sto znaci da bi trebalo jedno 20-30 sati na vecoj tezini i da se svi achievmentsi pokupe,sto je extra.

Jos multiplejer
Pričao sam o dužini igara generalno, obzirom da mi je nakon RPG igara sv oko 10 sati laganica.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: 4evra