Autor Tema: # KO - Pravila  (Pročitano 12623 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Prince

  • Kimi Räikkönen
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 4118
    • Pogledaj profil
Odg: Re: # KO - Pravila
« Odgovor #60 poslato: 9. januar 2013, 17:07:30 »
Citat: Prince;1110645
Nemam razloga da te lazem, nisam celu, igrao sam treci i prvi deo kod brata pre par godina,

prosle godine sam skinuo ME3


Valjda je jasnije, trebao sam mozda da odvojim. :)

 Prvi deo sam igrao kod brata pre par godina a treci sam skinuo prosle godine jer mi je naslov bio poznat pa sam hteo da se podsetim malo igre.
S.
[/B]
 

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Re: # KO - Pravila
« Odgovor #61 poslato: 9. januar 2013, 17:26:03 »
Razumemo te princ,barem te ja razumem.
U proslom krugu sam ja dao glas komsijama,umesto medalji za hrabrost,i komsije prodju za jedan glas razlike dalje.
Sto se uklapa u ovaj opis koji sam ja opisao gore,il' sto tebi Gale prica.
Zapravo,i tu je Gale takodje ovo pricao,i meni izmedju ostalih.

Ev' i razloga koji sam tamo ostavio,sto je upravo i razlog iz kojeg i vi glasaste ovde za pes ili taj nfs,sta vec:
Citat: 4evra
Pa smorilo vise,na svakom glasanju prolazi igra koja je veci klasik.
Ovde sam napravio izuzetak,glasao sam svojevremeno zabavniju igru.Mora malo biti i ljudskog faktora,a ne samo sirove ocene dizajna,mehanike i revolucije.

Al' mora se biti umeren i sa tom subjektivnoscu.
Moras negde znati povuci granicu.
Meni je licno prelazak komsija bio takodje zabavniji od prelaska CoDa,al' opet sam dao glas CoDu.

Citat: 4evra;1107816
Zapravo i jesu prosli zasluzeno,al' jedva.Da nisu zasluzili ne bi ni prosli.
Al' ovde nemaju sta traziti,prvi CoD je ipak bio boomcina dovoljna da zaseni i lepa secanja od komsije

E to je ono sto ja,Gale i ostali trazimo od vas.Da shvatite kad je vreme da povucete crtu izmedju zabavnosti i kvalitete.Morate negde.A ne do kraja gurati igru koja vam je bila zabavna,jer trazimo najbolju,ne najzabavniju,sto je slicno,al' nije iskljucivo isto.

Ispao je i portal 2 od pesa,pa nije niko pricu dizao veliku.Tu su negde igre,naravno da ce presuditi faktor zabave.
Al' za AC2 vs pesa,to je suvisno i raspravljati koja je kvalitetnija i bolja igra.
Nije to moje misljenje,ili Galetovo,to vam je cinjenicno stanje.
Ja razumem da zabava igra veliki faktor pri odluci,kao sto navedoh gore, i ja glasah za losiju igru proslu turu jer mi je bila zabavnija.
Al' morate umeti povuci crtu,nekad ni zabava nije dovoljna da nadoknadi razliku u kvaliteti igara.
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Prince, gale91, P.A.I.N, Darcoolio