Autor Tema: Komentari i Pitanja  (Pročitano 12860 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

gale91

  • Joey Tribbiani
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3868
    • Pogledaj profil
Re: Komentari i Pitanja
« Odgovor #30 poslato: 1. decembar 2012, 21:07:00 »
hm,eh da ,zaista tuzno,gurnuo bi recimo fataliti na vasu odgovornost da prodju jedne komsije da bi obelezile platformu ,znaci ukupno 2 trke ili 3 i tako za platforme
,a da ubacimo u dalje zrebanje vise rpgijeva,RTS-a, i akcionih avantura,mnogo ce ljepse bit ja mislim.
-__-
 

P.A.I.N

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1493
    • Pogledaj profil
Re: Komentari i Pitanja
« Odgovor #31 poslato: 1. decembar 2012, 21:19:31 »
Citat: Darcoolio;1090076
pu, pu, pu, daleko bilo, to bi bio sumrak ovog glasanja i smisla svega ovoga.
a i ova glupost, 15 nfs, da ga 'ebem baš.
taj deo sa trkama je toliko dobar da plafon dve igre treba da idu dalje pošto pc nema ništa što bi se moglo nazvati kvalitetom ako uporedimo sa trkama na konzolama.
a i komšije su mogle u jednu igru da idu.
O tome sam ja pricao celo vreme da ne moze da bude 5 trka 5 sportskih i 5 FPS igara u najboljim svih vremena,posto je stanje takvo da FPS igara za najbolje svih vremena ima vise nego iz ove dve kategorije zajedno.Vi ste navaljivali za glasanje po temama.Ne moze se nikad svima udovoljiti,sad smo krenuli tako,al i ja kazem da nema sta da traze 4 sportske i 4 trke u najboljim igrama(zbog toga ce ispasti 2 igre koje zasluzuju da prodju dalje al jbg).
"When you play the game of thrones,you win or you die!"
[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]
 

Hell

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1462
    • Pogledaj profil
Re: Komentari i Pitanja
« Odgovor #32 poslato: 1. decembar 2012, 22:25:20 »
previse ste ozbiljni, nas 3% zapravo zna sta znaci najbolja igra svih vremena, ovo je ipak glasanje za sire mase cisto da vidimo sta su posetioci PES foruma igrali osim pesa :)
sto se mene tice ja bih ukinuo i sve sportove i trke i ostale zanrove gde me nista ne moze ubediti da nesto od toga moze biti naj igra ever, ali moramo svima udovoljiti (osim onima sto igraju samo farming simulator, sry :D )
« Poslednja izmena: 1. decembar 2012, 22:29:10 od strane Hell »
Zjuuu
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Darcoolio, nesa24 the end, witchfighter

nesa24 the end

  • nesa24
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 9657
    • Pogledaj profil
Re: Komentari i Pitanja
« Odgovor #33 poslato: 1. decembar 2012, 22:49:22 »
Citat: Hell;1090177
... ali moramo svima udovoljiti (osim onima sto igraju samo farming simulator, sry :D )

:XD:
All men dream: but not equally. This I did.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Hell

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26478
    • Pogledaj profil
Re: Komentari i Pitanja
« Odgovor #34 poslato: 1. decembar 2012, 22:54:38 »
Pazi, ovo sam već jednom napisao.
Pošto inače radim reinstalaciju sistema i sve što viđam kod mlađih generacija su PES 6 i od skoro 13, GTA i CS, eventualno Komšije paklenjaci.
+- igra razlike.
Tako da ovaj ishod ne čudi, ali džabe kad ne mogu da shvatim neke stvari :)


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

nesa24 the end

  • nesa24
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 9657
    • Pogledaj profil
Re: Komentari i Pitanja
« Odgovor #35 poslato: 1. decembar 2012, 23:00:42 »
Citat: Darcoolio;1090190
..
Tako da ovaj ishod ne čudi, ali džabe kad ne mogu da shvatim neke stvari :)

Upotrebi glavu.
Spoiler:wall:
All men dream: but not equally. This I did.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: witchfighter

Fatal1ty

  • ThePro..
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1203
    • Pogledaj profil
    • http://www.rodead.com
Re: Komentari i Pitanja
« Odgovor #36 poslato: 2. decembar 2012, 00:56:08 »
Sad ocete to da namjestite da je baldurs gate naj igra? :) ne moze!! :sailor:
 

gale91

  • Joey Tribbiani
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3868
    • Pogledaj profil
Re: Komentari i Pitanja
« Odgovor #37 poslato: 2. decembar 2012, 00:59:59 »
Ma ok je,al ubacite recimo ako za sve po 4 -_-,onda jos 4,6 naslova,da je apran broj,iz ovih jacih kategorija,...mislim da se mi iskusnjaci svi slazemo sa time...i cekamo sjutra to jest danas te teme da vidimo ;)
-__-
 

Fatal1ty

  • ThePro..
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1203
    • Pogledaj profil
    • http://www.rodead.com
Re: Komentari i Pitanja
« Odgovor #38 poslato: 2. decembar 2012, 01:03:43 »
Nisu sve teme zatvorene. Ali uglavnom u pon ce biti. Jer nikako nmg da se koncetrisem ove 2 dana. :S
 

Hell

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1462
    • Pogledaj profil
Re: Komentari i Pitanja
« Odgovor #39 poslato: 2. decembar 2012, 03:08:16 »
mi smo sad za to da uzmemo sada 6 najboljih iz svakog zanra i da ide jos jedno zanrovsko glasanje izmedju tih 6 gde ce top 2 ici dalje...pa ce se onda peglati zanrovi :D
ako imate bolje ideje predlozite :)
Zjuuu
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Fatal1ty

gale91

  • Joey Tribbiani
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3868
    • Pogledaj profil
Re: Komentari i Pitanja
« Odgovor #40 poslato: 2. decembar 2012, 03:41:25 »
Ja licno nisam za to,opet kazem dominiraju akcione avanture ,rpgijevi i rts ,makar za mene,ajde i fps moze,...Ali bzvz je da dalje prodje isti broj predstavnika iz svake kategorije,eto recimo rpg ,odma mi na pamet pada oblivion,skyrim,morrowind,mass effect,i zamisli da ne prodju dalje makar 3 od te 4...ovo je do sad bilo ok, i svidja mi se da se sad napravi tema knockout dje bi ljudi glasali izmedju odredjene 2 igre,kao knockaut faza lige sampiona,i jedan od te 2 prolazi dalje,samo eto najbolje bi bilo da iz nekih zanrova prodje vise od 4 u tu knockout fazu...to je moj predlog.
-__-
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26478
    • Pogledaj profil
Re: Komentari i Pitanja
« Odgovor #41 poslato: 2. decembar 2012, 10:31:46 »
Citat: Hell;1090278
mi smo sad za to da uzmemo sada 6 najboljih iz svakog zanra i da ide jos jedno zanrovsko glasanje izmedju tih 6 gde ce top 2 ici dalje...pa ce se onda peglati zanrovi :D
ako imate bolje ideje predlozite :)
Možda ne bi bilo loše da broj igara po grupama zavisi od jačine samih grupa?
Hvatam se za tu igru kao mutav za telefon, ali Neighbors from Hell su se ne znam ni ja kako našli u konkurenciji za igru godine.
Jedne komšije koje idu dalje su dosta, što se mene tiče i previše, ali neka ih.
Monkey Island           nije ni prošao dalje, neće deca da razmišljaju, ima lakših igara :)
Mediokritet Prototype ispred Splinter Cell, AvP, Mirror's Edge...
Ako je ovo slika naše igračke populacije, onda nema dalje :)
Dakle, dalje iz trka može komotno da prođe jedna, a da se ostatak nadomesti, to važi i za sportove, rekao sam već da treba preskočiti taj profil sezonaca, uvek su bili problem :)
Jačim grupama dati povlastice jer nije stvarno realno da gledamo dva fudbala i dve trke u sledećem krugu, a da npr. Oblivion ispadne u tom kvalifikacionom delu zato što ima neopisivo jaču grupu.
Pa prince of Persia je mnogo više "zadužio" ljubitelje igaa, nego mnoge igre koje su se našle na listama, a ne ide dalje.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

witchfighter

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1089
    • Pogledaj profil
Re: Komentari i Pitanja
« Odgovor #42 poslato: 2. decembar 2012, 12:30:29 »
Kako se doslo do toga da na votu budu Diablo 1 i 3 a da dvojke koju su svi igrali i voleli nema... Meni bi recimo bila jedan od kandidata za pobedu... Ima tu jos nekih legendarnih igara koje su ljudi predlozili a niste ubacili na vote a stavite jedan prototype...
 

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Re: Komentari i Pitanja
« Odgovor #43 poslato: 2. decembar 2012, 12:41:26 »
Stevic je takvo nesto pricao,pa ja napisah jedan post gde objasnih to,al' et,Hell ga morade ukloniti jer je naginjalo na raspravu.
Elem,posto se sad ne secam sta sam sve napisao tu,long story short,glasanje je subjektivno.
Ima dosta mladih,a oni stariji su bili mladi kad su igrali Neigh from hell recimo.
Igra bi mi sad bila *****e,al tad kad sam igrao bila je vrh.Zato glasah.Zato ne zelim sad da je nanovo instaliram,jer znam da bi mi igra bila prosek.Ovako mi je u secanju kao jedna extra igra.

A druga stvar koja takodje utice na glasanje je ovo od witcha.
Primera ima dosta,recimo Half Life kec,koji bi garant dobio najvise glasova je izostavljen,a turit je HL2,koji je mozda bio sabijacina po grafici i tako tome,al' je to samo igra u nizu,svi ostali Half lajfovi zapravo jasu na slavi i reputaciji koju je postavio prvi half life.Brend je to.
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 

gale91

  • Joey Tribbiani
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3868
    • Pogledaj profil
Re: Komentari i Pitanja
« Odgovor #44 poslato: 2. decembar 2012, 14:38:30 »
Da,moze i to da broj prolaza u grupi zavisi od jacine grupe,to je u sustini i najbolje,a to sam i ja predlozio samo drugim rijecima.za rts ,rpg,i akcionu avanturu definitivno ne bi promasili sa 6,a kad smo se vec dovatili projekta da bude interesantno i da traje duze.

Takodje sad kada se glasa izmedju 2 igre umesto pisanja za koju smo igru glasali obrazloziti zasto je jedna igra dobila glas u odnosu na drugu...
-__-
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Darcoolio