Autor Tema: FIFA 12 Online Cup 3 - Prijave  (Pročitano 2621 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Chipsy-srb

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 874
    • Pogledaj profil
FIFA 12 Online Cup 3 - Prijave
« poslato: 8. jul 2012, 15:14:02 »
Ovako.... Igraćemo kup ili igraćete ja ću videti možda, samo nek mi se javi ELLEQQ da mi potvrdi ako može ovo sa mnom da organziuje pošto ja neću biti tu od 15 jula pa do 22 ili možda i dođem malo ranije..
Igramo sa klubovima, dobijate random hahah šalim se :D birate koji hoćete tim, npr ako ja uzmem Real može i neko drugi da uzme isti taj, u grupi će biti po 4 tima i igra se svako sa svakim po 2 puta, pobeda nosi 3 boda, remi 1 i poraz 0. Dalje idu prva dva tima, ako neko ima isti broj bodova gleda se prvo Gol razlika pa međusobni susret
Dalje ukrštanje je ovako A1-B2 i tako nadalje da vas ne zamaram sa tim, mislim da kontate, igra se ko prvi stigne do 2 pobede...
To je to, prijave traju do 14-15 jula, onda ide rok za odigravanje 10 dana tako da možete sve da stignete i ne želim da čujem da neko nema vremena da odigra a prijavio se jer imate 10 dana da odigrate 6 meča
Pozdrav i prijave mogu da počnu
 

costello

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 11
    • Pogledaj profil
Re: FIFA 12 Online Cup 3 - Prijave
« Odgovor #1 poslato: 8. jul 2012, 15:27:40 »
Prijava!
Origin: niksa87



Kada biramo timove?
 

Chipsy-srb

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 874
    • Pogledaj profil
Re: FIFA 12 Online Cup 3 - Prijave
« Odgovor #2 poslato: 8. jul 2012, 15:33:50 »
Sada, možeš uzeti koji god hoćeš
 

vladimirsteljic

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 16
    • Pogledaj profil
Re: FIFA 12 Online Cup 3 - Prijave
« Odgovor #3 poslato: 8. jul 2012, 15:38:01 »
Prijava!                                                                                                                                                                                                                                                                                                Oringin:Bocofifa(Bayern Munchen)
 

Chipsy-srb

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 874
    • Pogledaj profil
Re: FIFA 12 Online Cup 3 - Prijave
« Odgovor #4 poslato: 8. jul 2012, 17:23:47 »
Ipak sam malo razmislio i doneo odluku da se igra sa random ekipama, jel mnogo me izluđuje tako da svako ko se prijavi dobiće random ekipu do 5*. Ko hoće nek se prijavi, ko neće ne mora :)
 

LESkO

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 183
    • Pogledaj profil
Re: FIFA 12 Online Cup 3 - Prijave
« Odgovor #5 poslato: 8. jul 2012, 19:01:33 »
Mogu da pomognem oko organizacije, ali ja nisam tu od sutra [ponedeljak], pa do 16.07, sto mu takodje dodje ponedeljak. Za to vreme uopste necu ni internet imati. Za posle isto imam neke planove, ipak nije to nista sigurno. Sa druge strane, ne bih da se prijavim za turnir, dogovorim se za more ili sta god, pa da moram da ispaljujem na pola. Nemam pojma...
 

Chipsy-srb

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 874
    • Pogledaj profil
Re: FIFA 12 Online Cup 3 - Prijave
« Odgovor #6 poslato: 8. jul 2012, 19:49:50 »
Od ovog turnira nema ništa, rekao sam moderatorima da obrišu temu, ja nisam tu do 15. jula pa verovatno do 22. jula tako da za to vremene ne mogu ništa da uradim tako da neki turnir tek posle toga!