Autor Tema: World of Tanks  (Pročitano 111740 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

had111

  • You will
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2984
    • Pogledaj profil
    • http://www.fksmederevo.com
Re: World Of Tanks
« Odgovor #30 poslato: 19. jun 2013, 07:53:34 »
Slazem se ja stobom ali nemoras ni da varas.
 

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Re: World Of Tanks
« Odgovor #31 poslato: 19. jun 2013, 10:14:54 »
Citat: witchfighter;1167924
Uzmi m103 cim budes imao para, za mene jedan od najboljih tenkova u igri :) Inace pare se najvise gube kad grindas 9. tir, bez premijuma ides i 10-20k u minus... Koji su vam nickovi, mozda i znam nekoga od vas?

Ja sam Ludi_konj pa mozda nekad da odigramo neki vod :)

Mene znaju samo severno od Svarcvalda,tamo sam ARL44tkom teror sejem :)

Nema sta onda,m103 mi je sledeci na listi za dovodjenje,za jedno 2,3 meseca.
Ionako moram imati jedan uber high tier,da mogu da kompletiram Master Tanker medalju.
« Poslednja izmena: 19. jun 2013, 10:25:54 od strane 4evra »
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 

Pezzoni

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 384
    • Pogledaj profil
Re: World Of Tanks
« Odgovor #32 poslato: 19. jun 2013, 11:51:06 »
Хад што јес јес у праву си...
 

had111

  • You will
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2984
    • Pogledaj profil
    • http://www.fksmederevo.com
Re: World Of Tanks
« Odgovor #33 poslato: 19. jun 2013, 16:18:06 »
Sad posle 8.6 patcha mnogi ce tenkovi zaradjivati vise i popravke ce biti manje tako da ce  bez premiuma biti manje bolno.
Svidja mi se sve sta su uradili narociti sa preciznocu osim sto su slusajuci ove kukumavce koji se stalno zale ojadili artiljeriju narocito su-26 koji nikad nije bio OP. Meni licno artiljerija nikad nije smetlala toliko koliko su me nervirali DERP topovi sa HEAT-om ali ljudi kukaju i sad su ih ojadili toliko da prodajem svu artiljeriju koju imam.
Citat: 4evra;1168587
Mene znaju samo severno od Svarcvalda,tamo sam ARL44tkom teror sejem :)

Nema sta onda,m103 mi je sledeci na listi za dovodjenje,za jedno 2,3 meseca.
Ionako moram imati jedan uber high tier,da mogu da kompletiram Master Tanker medalju.
Ja bi ti vise preporucio e-75.
 

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Re: World Of Tanks
« Odgovor #34 poslato: 19. jun 2013, 23:09:40 »
nisam pipno njemacki tree,samo LOL traktor imam tamo :)

Za par dana dobijam 203tku na M40/43 artiljeriji,cujem da je ludnica onda :D
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 

had111

  • You will
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2984
    • Pogledaj profil
    • http://www.fksmederevo.com
Re: World Of Tanks
« Odgovor #35 poslato: 20. jun 2013, 07:24:12 »
Pa ti neznas sta si propustio.
 

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Re: World Of Tanks
« Odgovor #36 poslato: 20. jun 2013, 08:01:14 »
u pocetku je isla prica da svabe imaju najjaci armor,rusi najjaci dmg a amerikanci su balans izmedju.
Zato i odabrah njih.

Ne znam kako je kod vas,imam acc ev' skoro ce mu 2 godine,4500 meceva odigranih,ali u mom 'glavnom' USA treeu imam otkljucan samo jedan tir IX i par tirova 8.

E75ticu bih otkljucao tek za jedno dve godine :)

EVo linka do profila,da ne duzim :D
http://worldoftanks.eu/community/accounts/500972176-4evra/
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 

had111

  • You will
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2984
    • Pogledaj profil
    • http://www.fksmederevo.com
Re: World Of Tanks
« Odgovor #37 poslato: 20. jun 2013, 08:24:09 »
Ja francuze ne igram aiming time je uzasno spor, britanci dosao sam do matilde i vise me ne zanima.
Rusi dosao sam do kv1 nemam nameru da idem dalje.
Nemci radim na Vk3001p i vk 36001h, planiram da uzmem tigar p koji je zakon i e75 koji sakati. Tier 10 americki je najbolji ali ostali su uzas.
Ljudi vole t29 a nemaju pojma koliko je to *****e u poredjenju sa tigar P jer sam probao oba kod prijatelja i t29 je posle prodao, tigar p mozda ima manji damage ali daleko preciziji top sa boljom penetracijom i 4X jeftiijom municijom sa brzim relaodom. I dzaba mi kupola na t29 kad niko ne puca u nju svi korsite one skinove za slabe tacke zato je meni tigar p bolje resenje. T32 je katastrofa tenk isti top kao i t29 slaba penetracija vec m103 je bolji ali e75 je strah od tenka.
Sto se amera tice kod njih jedino volim TD liniju i dosao sam do helcate ali nisam ga kupio jos.
Kod kineza volim nc31, chiha i moj najomiljeniji tenk type t34 mozda odem do type 58 ali to je to ne idem gore vise.
type t34 je zakon brz realod za sudare zakon uspeo sam da udarim dva kv1s i oba unistim da mi pritom ostalo 20% a jedan od njih je imao 100% naravno sreca da me je promasio, da ne pricamo sto dobro pravi pare.
Ja igram od decembra prosle godine imam oko 3500 partija, ali sve sam zivo isprobao kod prijatelja koji je dogurao 10 ali on ima premium. Tako da znam o cemu pricam jer pre nego sto sam poceo kuci igrao sam kod njega jedno 3 meseca.
Ja sam vise TD i medium igrac, svako je drugaciji. Idem jako polako i ako imam free XP ne koristim ga jer zelim da isprobam svaki tenk, i tako isprobavajuci nasao sam dobre tenkove, preskakanjem ljudi ne znaju da ima i dobrih tenkova, nakupio sam 105000 free xp ali me ne zanima da ga koristim ustvari koristim ga jedino da nabudzim tek kupljeni tenk. Imam 33 garaza toliko. NAjvise sto sam u mecu ukokao je 12 tenkova i to dva puta ali nisam dobio nista jace od topguna zato sto su bili nizi tirovi.
I ono da dodam ne varam igram posteno pa kako bude bitno mi je da uzivam nemozes uvek ni da pobedis, zlata nemam s****o sam na garaze i to sam dobio kokanjem serifa. Da kupujem nesto sto ne postoji ne pada mi napamet i onda kad izadje world of warships pitanje je da li cu i ovo da vise igram.
 

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Re: World Of Tanks
« Odgovor #38 poslato: 20. jun 2013, 09:58:02 »
dzaba im skin kad se ukopas na brdu i samo pustis kupolu da ti vidi sa t29 :)
Njih sam prosao,npr meni je M6 bio pregotivan tenkic,bolji mi je bio od t29.
T34 mi je bio dobar kad mi MM bude naklon,ako budem najveci tier samo picim pravo i niko nista ne moze.

T20 mi je nadrazi tenk iz americke linije.Zlo od tenka.
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 

witchfighter

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1089
    • Pogledaj profil
Re: World Of Tanks
« Odgovor #39 poslato: 20. jun 2013, 11:50:11 »
Cela americka heavy linija je zakon, E75 jeste dobar tenk ali je za mene m103 ubedljivo najbolja devetka. Inace francuze obozavam, Bat Chat 25t je zlo od tenka, 2k stete iz jednog punjenja, pobegnes da napunis pa opet... Ali naravno sa batom treba znati igrati, ne moze svako da ga igra...
 

had111

  • You will
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2984
    • Pogledaj profil
    • http://www.fksmederevo.com
Re: World Of Tanks
« Odgovor #40 poslato: 13. april 2014, 00:38:41 »
Ljudi jel odradio neko ove misije za zlato? Ja uzimam max po danu, zlato cu da cuvam za brodove.:D::
 

bogdandelija

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1516
    • Pogledaj profil
Re: World Of Tanks
« Odgovor #41 poslato: 13. april 2014, 04:16:00 »
Ja dobih danas i premium ni kriv ni duzan :D
Inace krenuo sam pre 2 nedelje ovo da peglam, sto vise igram sve je zanimljivije. Jos uvek istrazujem po malo, imam dosta razlicitih tenkova, najjaci mi je trenutno Rus - kv1s, idem i na Amera (Hellcat), tu sam trenutno na tier5 i nekoliko Nemaca i Francuza B1, tier 4 i 5. Nemam pojma jos uvek koji su dobri, trenutno imam neki plan da nastavim ovog Rusa da derem, pa mozda kasnije i neke Amere. Britanci su mi neverovatno dosadni jer su nevidjeno spori, mada i Francuzi nisu nesto bolji, al sam cuo da su kasnije odlicni.
 

had111

  • You will
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2984
    • Pogledaj profil
    • http://www.fksmederevo.com
Re: World Of Tanks
« Odgovor #42 poslato: 13. april 2014, 06:47:10 »
Sta ti treba za tenkove tu sam, jediino me nervira sto ne mogu da igram na evropskom serveru sa vama nego sam zakucan na americkom.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: bogdandelija

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Re: World Of Tanks
« Odgovor #43 poslato: 13. april 2014, 08:14:11 »
ja prestadoh pikati kako sam poceo raditi,moracu se vratiti na stari istinski put.

Solidni su francuzi,malo ubije u pojam brzina i slaboca topa u pocetku.
B1 je veoma lep tenk,u svom tieru je jedan od boljih bio pre 6,7 meseci dok sam igrao.
A B1>BDR>ARL44 je po meni najugodnija tranzicija koju sam dozivio.

Znaci,44rka **** keve kad skines onu grdosiju od pocetne kupole.
Uzmi sebi 90mm sa visokom penetracijom,nemoj onu 105mm i bog da te vidi.
Mislim da mi je najefikasniji tenk upravo 44tka,mlatio sam s njim i male i velike,ne pitam nista :)

evo vidis koliko je dobro islo na francuzima 4>5>6 tier



Kod amera je T1 meni bio super,isto tako posle njega i M1,iako oba pate od toga sto ti svaki pogodak s**** gusjenice.
T29 se meni nije toliko svidjao,ali znam da je *****an tenk ako se dobro postavljas,jer mu je kupola nenormalno jaka.
sa T20 sam najbolje partije igrao i najvise zabave imao sto se tice americke grane.On i M4
« Poslednja izmena: 13. april 2014, 08:20:54 od strane 4evra »
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: bogdandelija

witchfighter

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1089
    • Pogledaj profil
Re: World Of Tanks
« Odgovor #44 poslato: 13. april 2014, 18:20:59 »
Iskreno koju god naciju da krenes neces pogresiti.... Uvek gledaj kakav je deseti tir linije koju kreces jer ipak ces pre ili kasnije zavrsiti na desetom, kreci linije koje se igraju u klanskim da ne bude posle udjes u neki ozbiljniji klan i imas nekoliko desetki a ni jedna se ne igra u klanskim.... Ako imas pitanje u vezi nekog konkretnog tenka pitaj slobodno, igrao sam ih skoro sve za 2 godine koliko ih igram :)

I da, ako neko hoce platun (od 6. tira na gore) nek me doda pa mozemo odigrati. Nick Ludi_konj

Koji ti je nick na NA serveru Had?
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: bogdandelija