Autor Tema: World of Tanks  (Pročitano 111756 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

ChopiNho

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1922
    • Pogledaj profil
World of Tanks
« poslato: 3. decembar 2011, 13:27:10 »





 

dexnsk

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 314
    • Pogledaj profil
Re: World Of Tanks
« Odgovor #1 poslato: 3. decembar 2011, 14:11:40 »
Pod kojim nikom igras i za koji klan?
 

ChopiNho

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1922
    • Pogledaj profil
Re: World Of Tanks
« Odgovor #2 poslato: 3. decembar 2011, 14:19:40 »
Sinoc skinuo,ortak mi rek'o.
chopinhoo96
 

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Re: World Of Tanks
« Odgovor #3 poslato: 3. decembar 2011, 15:32:39 »
dobra igra.
Besplatna,uvek ima igraca,a onako,odmaras zivce(cast izuzecima).
Ja poceo pre neka 3,4 meseca,americke tenkove.


Mada sad ne igram aktivno,udjem cisto dnevno jednom kad se setim da pokupim first victory bonus exp za tenkove.
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 

dexnsk

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 314
    • Pogledaj profil
Re: World Of Tanks
« Odgovor #4 poslato: 3. decembar 2011, 17:30:23 »
Ja sam istrazio sve kod rusa sto postoji i pola svaba.
Nick dexnsk.
 

LimaMc

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1554
    • Pogledaj profil
World Of Tanks
« Odgovor #5 poslato: 25. maj 2012, 19:55:03 »



Da li iko igra ?!
 


had111

  • You will
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2984
    • Pogledaj profil
    • http://www.fksmederevo.com
Re: World Of Tanks
« Odgovor #7 poslato: 1. novembar 2012, 07:23:39 »
Ljudi koja je zahtevnost ove igre, tj. realna mislim na iskustvo koje imate?
Pre neki sam igrao kod ortaka, za prvi put 4 kills plus sam preziveo svidja mi se igra zarazna a besplatna.
 

P.A.I.N

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1493
    • Pogledaj profil
Re: World Of Tanks
« Odgovor #8 poslato: 1. novembar 2012, 10:37:36 »
Igra je odlicna i veoma zarazna,zahtevnost nije velika,ja sam opusteno igrao sa gforce 9400gt 1gb, i 2 gb rama procesor dual core na 2,7 ghz.
"When you play the game of thrones,you win or you die!"
[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]
 

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Re: World Of Tanks
« Odgovor #9 poslato: 1. novembar 2012, 13:45:45 »
Citat: P.A.I.N;1072100
Igra je odlicna i veoma zarazna,zahtevnost nije velika,ja sam opusteno igrao sa gforce 9400gt 1gb, i 2 gb rama procesor dual core na 2,7 ghz.

al' na low igrao.
Ja ne znam za bolju free igru sa boljim komjunitijem.
Ovde je balavurdija i flejmeri u manjini,uglavnom igraju ljudi izmedju 20-40 godina.

Ja sa 9600GSO,4800+ i 2gb rama gonim sve na low sa 30ak fpsa.Nekad komp moze trokirati pa da fps ode ispod 20.Al' moj komp je iz doba Jure,tako da ne znaci to puno.
Igriva je igra,zanimljiva,zarazna a nije zahtevna sto se tice vremena koje joj treba posvetiti.
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 

had111

  • You will
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2984
    • Pogledaj profil
    • http://www.fksmederevo.com
Re: World Of Tanks
« Odgovor #10 poslato: 1. novembar 2012, 21:17:04 »
Znaci ipak trazi malo jacu masinu
 

witchfighter

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1089
    • Pogledaj profil
Re: World Of Tanks
« Odgovor #11 poslato: 2. novembar 2012, 12:26:55 »
Trazi itekako jacu masinu, imaju problema sa optimizacijom. Mada izgleda sasvim pristojno i na low detaljima (sa improved grafikom). Vidim na forumu ljudi sa opasno jakim masinama na max imaju 30-ak fps...

Nego ako niste videli ovaj event sto je aktuelan, aktivirate kod GGWP i dobijete 3 dana premium.
 

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Re: World Of Tanks
« Odgovor #12 poslato: 2. novembar 2012, 18:35:13 »
Da,zaboravih na improved engine.
Pre 8.0 updejta nije bilo problema sa fpsom,ja sam imao stabilnih 40ak uvek,sad su podigli standard,eksplozije i ostalo bolje izgleda,samim tim,i moj komp se nekad pati na lowu.
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Re: World Of Tanks
« Odgovor #13 poslato: 5. novembar 2012, 01:42:24 »
Citat: 4evra;1072171
al' na low igrao.
Ja ne znam za bolju free igru sa boljim komjunitijem.
Ovde je balavurdija i flejmeri u manjini,uglavnom igraju ljudi izmedju 20-40 godina.

Ja sa 9600GSO,4800+ i 2gb rama gonim sve na low sa 30ak fpsa.Nekad komp moze trokirati pa da fps ode ispod 20.Al' moj komp je iz doba Jure,tako da ne znaci to puno.
Igriva je igra,zanimljiva,zarazna a nije zahtevna sto se tice vremena koje joj treba posvetiti.

moram sam sebe ispraviti ovde,ovaj fps sam imao na nativnim drajverima od sedmice.
Tek danas sam skontao da nisam instalirao od nvidie drajvere,sad imam 46 fps sa istim podesavanjima.
kad dignem na medium texture i efekte,fps oko 28.
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Re: World Of Tanks
« Odgovor #14 poslato: 16. jun 2013, 22:57:27 »
Nisam video igru sa boljom online podrskom od razvojnog tima.

Hvalih i komjuniti u igri,al' opet,partije su kratke,brze,ne prica se puno,samim tim,i ne postoji neki kompleksan komjuniti u igri.

Ali,ono sto Wargaming radi sa nagradnim igrama,zanimljivostima,izvlacenjem,vestima,to je nesto neverovatno.
Svaki dan po 4,5 novih vesti,od kojih su 2,3 neke promocije za igrace.Svaka im cast.

Ne igram toliko,mozda u 2 dana jednom sednem u komadu i provozam zanimljive tenkove,ali stvarno,svaki dan otvorim pocetni prozor klijenta samo da vidim sta su novo smislili kreativni ljudi.

Nije ni cudo sto su uspesni,igra ne moze dosaditi jer uvek imaju nesto novo.
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world