Autor Tema: World of Tanks  (Pročitano 111687 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

nesa24 the end

  • nesa24
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 9657
    • Pogledaj profil
Re: World of Tanks
« Odgovor #75 poslato: 10. avgust 2014, 09:30:09 »
Citat: had111;1296968
Koliko sam ja cuo ne postoje hakovi za ovu igricu. Desava mi se da me zovu haker jer znam gde da pucam.

postoje 2 aktivne hack zajednice za mmo igre i imaju hackove za WoT [maphack-wallhack-tier hack...]

na veliku zalost postoji i bolest koja se zove powerleveling od koje nema leka
dosta likova plati za levelovanje pa posle preuzmu dalje kad je lik unapredjen
i tako ti igras sa timom i mislis da su svi svoj nivo stekli kroz borbu kad ono lik je pocetnik a ima level da se zapitas cemu sve to...
All men dream: but not equally. This I did.
 

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Re: World of Tanks
« Odgovor #76 poslato: 10. avgust 2014, 09:50:30 »
Sve se moze resiti koliko toliko.
Ja sam svojevremeno recimo na svim tenkovima uvek uzimao manji kalibar koji je prezicniji i veceg penetrationa,i nikad nisam bio rambo ili igde u prvim redovima.
Vidim gde idu veliki tirovi,stanem iza da mi otkriju protivnike,i onda samo pucam u gusenice da onesposobljavam.
HE runde prava stvar recimo,one ne gube na snazi na vece daljine.

Dakle opet se mogao iskoristiti svaki tenk,ako neko ne zna gde treba da puca i gde da ide,barem moze otkriti protivnike.

Meni je tada najveca smrt za partiju bila kad se svi zalete na jednu stranu i onda ustekaju umesto da projure na broj.
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 

witchfighter

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1089
    • Pogledaj profil
Re: World of Tanks
« Odgovor #77 poslato: 10. avgust 2014, 14:20:47 »
Sta bre ne postoje  hakovi, pa hocete sad sajt da vam dam gde imate kakav god cheat pozelite za wot???? xvm nije cheat, i dozvoljen je od strane wargaminga. Pricam o dosta ozbiljnijim hakovima, tipa vidis na minimapi gde se rusi bilo sta tipa drveca, ograda, kuca, imas 6. culo iako ga nemas na posadi, skripta za automatski pp aparat iako nije, onda laseri da u svakom trenutku vidis gde koji protivnik gleda i kako je okrenut, svi tenkovi sve vreme spotovani i tome slicno, cak i aimbot ima, nisani sam slabe tacke tenkova, ti samo klikces.... Katastrofa je to sto wg zgrce pare i ne obraca paznju na ovo.... Sve vise ljudi napusta igru zbog ovakvih stvari.
 

had111

  • You will
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2984
    • Pogledaj profil
    • http://www.fksmederevo.com
Re: World of Tanks
« Odgovor #78 poslato: 10. avgust 2014, 14:54:01 »
Od mene nisu zaradili ni dinar, svo zlato koje imam dobio sam na takmicenjima.
 

chelikmanutd

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1091
    • Pogledaj profil
    • http://www.bellahusk.com
Re: World of Tanks
« Odgovor #79 poslato: 10. avgust 2014, 17:13:04 »
Witchfighter nisam imao pojma za nista od ovoga sto si rekao. Ne razumem kako razvojni tim moze da dozvoli takve instalacije u svoju igru i da one bez problema rade u online. To je kao kad bih ja ceo svoj tim u PES-u stavio da imaju 99 ocenu i igrao online protiv drugih igraca??? Zaista ako je nesto tako istina dobro cu razmisliti da uplatim sledeci premium paket i uopste da igram igru.
 

had111

  • You will
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2984
    • Pogledaj profil
    • http://www.fksmederevo.com
Re: World of Tanks
« Odgovor #80 poslato: 10. avgust 2014, 18:50:35 »
Nije bas da dozvole ali neko prodje tu i tamo. Postoji fail u igrinom folderu koji navodno po WG sluzi da prati nedozvoljeno modifikovanje klienta i automatski iznese ban. Ranije je to mnogo vise prolazilo ali od patcha 8.6 sve informacije koje je igra sadrzila pebacene su na server, pre je bilo na klientu pa su lakse hakovali zlato, XP, silver, itd, sad je to malo teze jer ono sto ti mozes je da modifikujes klient ali kad se spoji sa serverom prepozna modifikaciju. Bar tako WG kaze e sad da li ljudi prolaze ili ne tesko je reci.
Uglavnom davati pare za besplatnu igricu je ludost, istina je da brze dodjes do zeljenog cilja sa premiumom ali ja nigde ne zurim a i nizi tirevi nisu toliko dosadni dok sakupljas za veci tenk.
Inace po meni igra postaje dosadna posle tira 7, sve nekako sporo, ume da smori.
 

nesa24 the end

  • nesa24
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 9657
    • Pogledaj profil
Re: World of Tanks
« Odgovor #81 poslato: 11. avgust 2014, 11:51:38 »
All men dream: but not equally. This I did.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: witchfighter, had111, Grobari_bgd

chelikmanutd

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1091
    • Pogledaj profil
    • http://www.bellahusk.com
Re: World of Tanks
« Odgovor #82 poslato: 31. avgust 2014, 12:34:47 »
Poceo sam da istrazujem liniju srednjeg tenka francuske nacije.Razlog je taj sto zelim da imam jedan dobar srednji tenk u garazi i zato sto mi se svidja sto ta linija ima top sa 5 metaka u sarzeru.
E sad vidim da je generalno penetracija veoma slabija u odnosu na druge tenkove.....ima li neko misljenje u vezi sa tom linijom ili neki savet?
To je ona linija sa AMX modelima...ujedno je i jedina linija srednjih tenkova te nacije
 

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Re: World of Tanks
« Odgovor #83 poslato: 8. septembar 2014, 12:01:21 »
Citat: chelikmanutd;1301321
Poceo sam da istrazujem liniju srednjeg tenka francuske nacije.Razlog je taj sto zelim da imam jedan dobar srednji tenk u garazi i zato sto mi se svidja sto ta linija ima top sa 5 metaka u sarzeru.
E sad vidim da je generalno penetracija veoma slabija u odnosu na druge tenkove.....ima li neko misljenje u vezi sa tom linijom ili neki savet?
To je ona linija sa AMX modelima...ujedno je i jedina linija srednjih tenkova te nacije


u teoriji bi trebalo funkcionisati extra na scoutima,uletis na brzinu,okreces se i stalno pucas dok ne izrucis sve caure,onda pobegnes da napunis.
I ja sam probao tako,ali,na kraju je praksa ispala nesto sasvim drugo.

Retko kada sam sa skoutom uspeo da izrucim sve caure,uvek bih pre bio ubijen.
Onda je tu i penetracija,cesto i kad dodjes u poziciju da odvalis protivnika sa 2,3 dobra metka 50% njih se odbije i dzaba si pucao.

Na kraju sam se i ja prebacio na jaci top sa jednim metkom,recimo na AMXu od tiera V(valjda),imao si 105mm,uletis ko munja unutra,odes nekom tenku s guza i odvalis mu pola jetre sa jednim metkom.
Ubiju te posle ali barem si posteno odvalio nekoga.
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 

chelikmanutd

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1091
    • Pogledaj profil
    • http://www.bellahusk.com
Re: World of Tanks
« Odgovor #84 poslato: 8. septembar 2014, 16:57:12 »
Bas tako! U teoriji sve to tako lepo izgleda, dok na bojnom polju potpuno druga prica :D
U sustini ja sam hteo neko vozilo koje ispaljuje vise metaka od jednom i kocka pala na te francuze. Posle sam skontao da je tesko sa lakim tenkom ispaliti vise metaka od jednom a da nebudes unisten.
 

chelikmanutd

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1091
    • Pogledaj profil
    • http://www.bellahusk.com
Re: World of Tanks
« Odgovor #85 poslato: 10. septembar 2014, 20:23:12 »
Ajde da se malo pohvalim :D
8 unistenja u napetoj borbi i opet nisam AS

[ATTACH=CONFIG]24207[/ATTACH]
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: had111

chelikmanutd

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1091
    • Pogledaj profil
    • http://www.bellahusk.com
Re: World of Tanks
« Odgovor #86 poslato: 13. septembar 2014, 11:43:14 »
Dali neko moze da mi kaze kako funkcionise resetovanje perkova u praksi. Hocu da resetujem neki perk i da umesto njega ubacim drugi....e sad pitanje je:
Mogu li ja resetovati perk od 100% i zameniti ga drugim (novim) i dali je onda taj novi perk takodje 100% ili krece sve iz pocetka?
 

witchfighter

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1089
    • Pogledaj profil
Re: World of Tanks
« Odgovor #87 poslato: 13. septembar 2014, 15:40:37 »
Imas isto kao i kad pretreniras posadu, 3 varijante: Za gold gde ne gubis nista, jednostavno ti se poniste perkovi, ti izaberes nove i na istom si. Za kredite, gubis 20% i za dzabe, gubis 40% (to nemoj nikako).  Ako ces za kredite, isteraj sledeci perk malo da bi ti prethodi bvio na 100% posle reseta.
 

chelikmanutd

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1091
    • Pogledaj profil
    • http://www.bellahusk.com
Re: World of Tanks
« Odgovor #88 poslato: 13. septembar 2014, 16:57:26 »
Citat
Imas isto kao i kad pretreniras posadu, 3 varijante: Za gold gde ne gubis nista, jednostavno ti se poniste perkovi, ti izaberes nove i na istom si. Za kredite, gubis 20% i za dzabe, gubis 40% (to nemoj nikako). Ako ces za kredite, isteraj sledeci perk malo da bi ti prethodi bvio na 100% posle reseta.

E hvala ! U toku je popust za promenu perkova pa cu iskoristiti da izmenim neke koje sam neiskusno postavio :)
 

chelikmanutd

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1091
    • Pogledaj profil
    • http://www.bellahusk.com
Re: World of Tanks
« Odgovor #89 poslato: 23. septembar 2014, 18:40:06 »
Jel igra neko ovaj mod Utvrdjenje?