Anketa

Na cijoj ste strani

tormcloak
9 (33.3%)
mpire
12 (44.4%)
eutralan
6 (22.2%)

Ukupno glasova: 26

Autor Tema: The Elder Scrolls V Skyrim  (Pročitano 49722 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

gale91

• Joey Tribbiani
  • Superstar
    • Pogledaj profil
Re: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovor #135 poslato: 6. decembar 2011, 15:54:53 »
Nisam mislio to,i mene je cilj da dovedem sve do 100,cak i ono sto mi ne treba tipa illusion se lako nabija,a ne treba mi,nego mislim na sta da trosim one perkove ili dodatke.
-__-

nattydread

• Top player
    • Pogledaj profil
« Odgovor #136 poslato: 6. decembar 2011, 21:19:21 »
Ja bez steltha ne mogu da zivim...bukvalno ;)  Nikad pre nisam igrao lopuze al ovako na master tezini i sa ovim sto Hell rece zenskim nightingale oklopom odvaljuje me ko kako stigne tako da igram: creeping, creeping, dual-wield dagger backstab za 2x 15x damage pa ako ostanu da stoje posle toga - paljba pa opet sve u krug. Jedva cekam da pocnem sa Brotherhoodom, leci ce mi do j..
Kako bi bilo dobro da levelovanje nema veze sa skillovima vec xp-om koji bi dobijao resavajuci kvestove i tamaneci neprijatelje - ono, standardno :) Ovako potrosim pola sata na neki misc kvest da bi dobio 200 pisljivih septima ili neku tresh sekiru :)

gale91

• Joey Tribbiani
  • Superstar
    • Pogledaj profil
« Odgovor #137 poslato: 6. decembar 2011, 21:37:14 »
Pa da ,al za to vreme dok trcis kroz pecine turis na favorite recimo muffle spell ,koji budza illusion nenormalno,il nesto radis da usputno budzis neki skil....
Mene je malko razocarao DB zato sto je totalno evil,a recimo u oblivionu su imali neke principe ono.
-__-

4evra

• Nerazzurro
  • Legenda foruma
    • Pogledaj profil
« Odgovor #138 poslato: 6. decembar 2011, 21:44:43 »
Ja nekad radim dungeom sa stealth+arrow,i znaci prodjem preko pola dungeona,sve istrazujem,kupim zlato iz urni itd itd,i onda,dok se natezem sa strelom,u onih par hitaca koji mi trebaju da nekog ubijem,neko me pogodi arrowom i ubije me.A ne odradi mi save.I onda puknem,prebacim na fireball i samo se prosetam kroz masu :D

A potrosnja perkova je bas mala ovde.Mislim,imam destruction i tamo sam potrosio manje od pola perkova.Razvio do kraja fire spelove,frost i shock nisam ni pipao.I razvio one novice,adept,aprentice,master troskove magicke.
Ni u ostalim nije nista bolje.Na lock****ing sam razvijao samo ono sto je potrebno da dodjem do 50% vecih sansi za specijalna blaga u kovcezima.
U archeru i stealthu samo kritikal i staggering.
U osnovi,uvek imam viska perkova.Ono,ima mesta gde ih mozes potrositi,al' kad covek konta,nema potrebe.
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world

OriGinaL

• Gost
« Odgovor #139 poslato: 13. decembar 2011, 19:57:42 »
Moram da pohvalim Skyrim :D Jako je dobra igrica(To kazem ja koji ne volim igre na foru Skyrima :D) i razmisljam da je nabavim :)

Evo jedna dobra pesma za ljubitelje ove igre

Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: nattydread

Hell

• Superstar
    • Pogledaj profil
« Odgovor #140 poslato: 16. decembar 2011, 13:56:38 »
ostavio sam za kraj dark brotherhood....i jos ono selo morthal (da budem Thane) i treba da se nateram da nadjem all stones of Barenziah da vidim sta cu dobiti za to...and thats all folks, goty :)

ps dragon armor je najvece razocarenje igre, **** ih otac
Zjuuu

Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: 4evra

gale91

• Joey Tribbiani
  • Superstar
    • Pogledaj profil
« Odgovor #141 poslato: 16. decembar 2011, 14:06:03 »
da dragon armor je *****e,..bas ruzno izgleda osim slem.
-__-

4evra

• Nerazzurro
  • Legenda foruma
    • Pogledaj profil
« Odgovor #142 poslato: 16. decembar 2011, 14:20:32 »
Meni lepo izgleda samo je *****e sto se tice atributa.Kontao sam da ce biti nesto *****aniji sto se tice armor ratingsa,posto je 100 blacksmithing potrebno,a i zmajevi su naj*****aniji u igri,al' nista.Daedrin je bolji,a plus onako cool izgleda,mada se licno ne palim na to :)

Ja sam obisao sve jace questove.
Teze mi je u dungeonima bilo nego alduina ubiti.
Al' tu mi je dosta pomogao spell "conjure Daedra Lord",nemam blage gde sam ga pokupio,al' spell **** keve,znaci lik mi je ultimativni tenk,samo ga pozovem i dok njega svi biju ja ih lagano skakiljam s ledja :)
Silver hand mi nesto brzo odradjen.
Brotherhood sam takodje odradio,i stvarno jeste lepo,zanimljivo,ako se ko bude secao,onda dok ste lutali onom velikom livadom,bio je onaj lik sto mu je otisao tocak na kolima,e on se javlja i posle :) Vise necu otkriti da ne kvarim.
Od skilova mi je ostalo nekih 5,6,al' archery,light armor i stealth mogu istovremeno nabijati,to je lako i brzo kroz dungeone,al' alchemy i enhanting me ubise,patnja ziva :)
Kuce su mi prejaka stvar,narocito one lutke na koje mozes kaciti armore.Bi bilo extra da se moze custom kuca praviti,i da stavljas koliko oces i gde oces tih cuda,tipa oni ormari za oruzja,te lutke,itd itd.

I ja jos imam ta kamenja,trenutno imam 8.
I to kontao sam da idem redom po mapi i da svako mesto koje nisam ocistio ocistim,valjda cu tako i naci i sva kamenja.
A usput i ako vidim negde da je nesto neotkriveno,da otkrijem.

I pohvala za igru,kontao sam da ce biti smor ovako pri kraju,kad sam napucan,al' ev' npr,oni Fornsworti,kroz koje sam se pre vise manje setao i derao ih,sad samo sto udjem u njihov kamp(koji sam vec ranije ocistio),u 2,3 udarca i oderu me.oko 110 sati imam i jos mi dosadilo nije :)

p.s.kurir mi je jednom cak dostavio neku umrlicu,kao neki rod mi umro,i ostavio mi 100 zlatnika,i 90 ide meni,a 10 je uzeo jarl.Premocno :D
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world

Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Hell

gale91

• Joey Tribbiani
  • Superstar
    • Pogledaj profil
Re: Preporucljive i nadolazece igre!!!
« Odgovor #143 poslato: 23. decembar 2011, 22:11:39 »
a brate kako da nadjem sve barenzianove,ima kakva mapa,nije fora da gledam na guideove po netu
-__-

4evra

• Nerazzurro
  • Legenda foruma
    • Pogledaj profil
« Odgovor #144 poslato: 23. decembar 2011, 22:41:50 »
Koliko si ih do sada nasao?
Ja 9

Ja sam poceo traziti njih,i isao redom radio undead dungeone,i nasao sam 3 one maske,a 0 barenzianova.
Tako da kontam da sigurno nisu o drougha u dandzeonima.
Mislim da su uglavnom kod bandita,po onim kampovima i lairima.

A slazemo se povodom online upustava :)

Kad si spomenuo te mape,si provalio one mape za skrivena blaga? :)
Koliko je ono *****ano ludo.Ja 2 imam,al samo sam jednu provalio,onu kod lady stonea pod vodom.

Darcoolio

• Diskriminator foruma
  • Administrator
    • Pogledaj profil
« Odgovor #145 poslato: 23. decembar 2011, 22:44:43 »

Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.

Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: 4evra, Fatal1ty, witchfighter, stefboy202

4evra

• Nerazzurro
  • Legenda foruma
    • Pogledaj profil
« Odgovor #146 poslato: 24. decembar 2011, 09:39:28 »
Snajper style :)

Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Fatal1ty

Fatal1ty

• ThePro..
  • Superstar
    • Pogledaj profil
    • http://www.rodead.com
« Odgovor #147 poslato: 24. decembar 2011, 13:10:57 »
Evra bas si postao besan :D

Darcoolio

• Diskriminator foruma
  • Administrator
    • Pogledaj profil
« Odgovor #148 poslato: 24. decembar 2011, 13:19:34 »
Konačno je neko took an arrow in the eye :)

Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.

Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: 4evra

P.A.I.N

• Superstar
    • Pogledaj profil
« Odgovor #149 poslato: 20. januar 2012, 23:19:27 »

Dve pesme koje moraju se poslusaju ako vec niste.
"When you play the game of thrones,you win or you die!"
[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]