Anketa

Na cijoj ste strani

tormcloak
9 (33.3%)
mpire
12 (44.4%)
eutralan
6 (22.2%)

Ukupno glasova: 26

Autor Tema: The Elder Scrolls V Skyrim  (Pročitano 50043 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

4evra

• Nerazzurro
  • Legenda foruma
    • Pogledaj profil
Re: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovor #120 poslato: 2. decembar 2011, 20:14:39 »
ja u riftenu kupim i stavim onu Marinu ogrlicu,i odem da unajmim opet onog mejdza marcuria za 500 golda kad ono mi dadne neku opciju "are u interested",ja kontao da cu mozda cuti od njega da je on zainteresovan da radi sa mnom pa ce hteti besplatno,kad ispade da sam mu rekao da mi se svidja,a sto je najgore,i on rekao da se ja svidjam njemu i tako upadoh u planiranje vencanja xd
sreca pa je bio autosave kad sam ulazio u tavern :)
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world

Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bogi79, Hell

Hell

• Superstar
    • Pogledaj profil
« Odgovor #121 poslato: 2. decembar 2011, 22:45:12 »
ma priznaj da si gej i da su ti mejdzovi fetish :P
ja sam zenio Aelu The Huntress :D
Zjuuu

Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: gale91, 4evra, Darcoolio

gale91

• Joey Tribbiani
  • Superstar
    • Pogledaj profil
« Odgovor #122 poslato: 2. decembar 2011, 22:51:29 »
ao,aela je nekako previse divlja brate,....nabio sam smithing na 100 :D
-__-

Hell

• Superstar
    • Pogledaj profil
« Odgovor #123 poslato: 2. decembar 2011, 23:02:20 »
takve volim :D

i ja nabijam smithing ali sam slab, 60 imam, ali moram stici do 100 sanjam o svom rucno pravljenom dragon armoru ^^
nisam dosta dugo igrao skyrim, pa sam tek lvl 19.....
i smorio sam se danas, zmaj mi ubio Frosta, konja kojeg sam ukrao u Riftenu..... :(
Zjuuu

gale91

• Joey Tribbiani
  • Superstar
    • Pogledaj profil
« Odgovor #124 poslato: 2. decembar 2011, 23:07:05 »
e ja ga nisam ukrao,al znam na kog mislis,jer posle dobijas najaceg konja starog vranca iz dark brotherhooda.
a inace ne svidja mi se izgled dragon armora ni  malo....
-__-

4evra

• Nerazzurro
  • Legenda foruma
    • Pogledaj profil
« Odgovor #125 poslato: 3. decembar 2011, 00:11:03 »
ja sam vec kaparisao onu na pijaci u whiterunu,ona sto je maltretirao neki iz kafane,samo da postanem popularan u tom selu :D
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world

P.A.I.N

• Superstar
    • Pogledaj profil
« Odgovor #126 poslato: 4. decembar 2011, 00:17:20 »
Ja sam se sad dobro nabudzio nabacio deadric armor ceo i deadric bow i axe,upao kod Giantsa,i ubio 2 giantsa i 3 mamuta + jednog covu sto je bio placen da me ubije,pre nego sto sam nabacio smiting i napravio armor,rekord mi je bio 2 zmaja jedan ledeni i jedan vatreni,i jos sam glavni u dark broterhoodu(preporucujem te misije svima dobijes konja dobrog + 20000 + dagger jak,kad zavrsis misije za njih + postajes im glavni mozes da zovnes koga hoces da ide sa tobom...
"When you play the game of thrones,you win or you die!"
[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]

Hell

• Superstar
    • Pogledaj profil
« Odgovor #127 poslato: 4. decembar 2011, 01:31:07 »
steta sto nema nightingale heavy armor, light armor je za zene :D
Zjuuu

4evra

• Nerazzurro
  • Legenda foruma
    • Pogledaj profil
« Odgovor #128 poslato: 4. decembar 2011, 07:01:24 »
Citat: Hell;907346
ma priznaj da si gej i da su ti mejdzovi fetish :P

****te,tacno ce tako da ispadne :)
Od ove trojice samo mi je drugi bio companion,trecog sam pobedio u tuci al ga nisam zvao,dok je ovaj prvi ona matora pijanica is solituda sto se vrzma po gradu,on mi je jedini enigma kako je postao zainteresovan za mene,posto nema veze nikakve sa companionom(a znam da oni s kojima si isao u borbe da su "zainteresovani" za tebe).Dakle,sto se sigurnih tice,spao sam na aelu ili oni likusu iz winterholda sto me pretvarila u konja kad je vezbala spelove :D

I btw,kad pricam o pijanicama,nisam sinoc stigao napisati,otisao sam na utakmicu pa u izlazak,pa da sad kazem dok su utisci svezi :)
Ja u Solitudu,kad neki lik za sankom zove na takmicenje u ispijanju piva,rekoh ajd,posle treceg samo slika zatamni i dolazim sebi u nekom hramu,svestenica vice na mene i govori kako moram pospremiti sve sto sam polupao.A hram u Markarthu,drugi grad jbt :D
Pitam nju kako sam dosao tamo,kaze da sam bio sa onim likom iz kafane sto smo se takmicili u ispijanju.I jos saznajem da smo joj rekli da smo dosli iz Roriksteada.
I ja rekoh,ajd da dovrsim ove questove od ranije,kad u whiterunu neka trgovkinja prilazi i prica o nekom vencanju,nekom prstenu sto mi je dala za vencanje da imam,a ja joj kao rekao da cu posle platiti.
Znaci hangover part II :ave:

Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: witchfighter

Hell

• Superstar
    • Pogledaj profil
« Odgovor #129 poslato: 4. decembar 2011, 08:42:13 »
i ja sam juce odradio taj hangover, mene u whiterunu uhvatio da pijemo :D
4evra najpozeljniji nezenja u skyrimu ^^
Zjuuu

Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: 4evra

gale91

• Joey Tribbiani
  • Superstar
    • Pogledaj profil
« Odgovor #130 poslato: 4. decembar 2011, 11:59:11 »
To su daedric questovi,ja sam ih skoro sve zavrsio,...malko me nervira sto je vecina daedra  mrtvo losi momci,a nemas izbora da zavrsis quest u drugom smjeru,pa makr u vecini slucajeva.
Level 39 sam,specijalizacija su mi smithing ,two hand blade,i destruction,ne znam sta jos sad da budzam
-__-

4evra

• Nerazzurro
  • Legenda foruma
    • Pogledaj profil
« Odgovor #131 poslato: 4. decembar 2011, 13:37:06 »
onaj kvest sa dagonom,za onaj razor blade,kad treba da ubijes onoga,ja sam odbio,pa on poslao one sluge da nas biju.Uglavnom,sad svako malo kad odem tamo sluge se nanovo respawnuju,uzmem od njih kljuc,udjem unutra u uvek ima onih ignota,u chestovima dobrih glass itema i slicno,tako da je super stvar,dugorocno gledano :)
Meni je najgore palo kad sam morao onog svestenika namrtvo prvo isprebijati,pa onda ga i ubiti za onog daedru u onoj kuci u kamenom gradu.

Elem,ona katana od whispering lady,kako se puni?Vidim da bise deceit,i rekla je nesto da se puni krvlju najblizih,ja ubio kompaniona al izgleda mi on nije najblizi :)
Kontam da li je neki charge mozda samo neka dodatna steta u vidu ignitiona il slicno,il mozda svaki charge povecava dmg od katane.

gale91

• Joey Tribbiani
  • Superstar
    • Pogledaj profil
« Odgovor #132 poslato: 4. decembar 2011, 13:53:33 »
Citat: 4evra;908029
Meni je najgore palo kad sam morao onog svestenika namrtvo prvo isprebijati,pa onda ga i ubiti za onog daedru u onoj kuci u kamenom gradu.

hahaha,znam tacno na sta mislis,ali ove najgore palo :)
A inace i taj je svestenik neki sektas subotar il nesto ****m li ga.
-__-

Hell

• Superstar
    • Pogledaj profil
« Odgovor #133 poslato: 5. decembar 2011, 00:23:28 »
ja sam ga sa zadovoljstvom shibao po ledjima :D
jbg evil sam...
Zjuuu

4evra

• Nerazzurro
  • Legenda foruma
    • Pogledaj profil
« Odgovor #134 poslato: 6. decembar 2011, 15:00:28 »
Citat: gale91;907985
Level 39 sam,specijalizacija su mi smithing ,two hand blade,i destruction,ne znam sta jos sad da budzam

budzi sve :)
ja sam destruction i lock****ing ev' skoro pa po 100,posle toga razvijam sve zivo na 100tku,pa koliko da traje nek traje,a vec sam se organizovao,dragon scales,bones i tona gemova mi je u kuci u whiterunu,a sve rude koje sam do sad kupio su u markatesu :)
Ja sam nesto povukao na wow,pa radim kvestove tipa odnesi od a do b,sve kontam da dobijam "exp",al ne ide tako,vec su samo skilovi bitni :)
Al' neka,uvek naletim na nesto pa se prijatno iznenadim igrom

Elem,imao sam i ja onaj problem sa tanilom kad treba da nadogradi armor,pa sam morao kod da kucam za thief hood,posto sam njoj i prodao sve te iteme.

Kako premocno izgleda kad se setas onom dolinom a oko vecine planina sa strane zmajevi kruze.
« Poslednja izmena: 6. decembar 2011, 15:02:31 od strane 4evra »