Autor Tema: Football Manager 2012  (Pročitano 196788 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ugra

  • Regular
  • **
  • Poruke: 56
    • Pogledaj profil
Re: Football Manager 2012
« Odgovor #30 poslato: 8. oktobar 2011, 17:53:35 »
Citat: Grobari_bgd;875152
probaj da skines i instaliras ovo

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=5493F76A-6D37-478D-BA17-28B1CCA4865A&displaylang=en

kada mozemo da ocekujemo nas quickstart?

ja skinuo ali nista se ne menja...
 

Džoni™

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 920
    • Pogledaj profil
Odg: Football Manager 2012
« Odgovor #31 poslato: 8. oktobar 2011, 18:19:31 »
Koliko ce ovaj FM da sabija to nije normalno...jedva cekam full! :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Orthodox

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: Football Manager 2012
« Odgovor #32 poslato: 11. oktobar 2011, 00:45:00 »
Probao svidja mi se bica dobra igra cekam full zadovoljan sam imao sam problem da je pokrenem kad dodje do onog Loading prvi put posle toga sve super fina igra ce biti ;)
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

Zoran Subotin

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
Re: Football Manager 2012
« Odgovor #33 poslato: 11. oktobar 2011, 12:41:48 »
Ja sam preko steam-a skinuo jos pre 3 dana, i odlicna je igra.. Necu igrati vise do originala, jer je na demou small database :S crap.... Takodje se nadam da ce malo transfer srediti... Meni, za igraca koji vredi 20 mil, treba 120 da bi ga otkupio, a komp ga kupi za 15 :S Nerealno je skroz od kad igram manager, jos od 2003... Nada da ce srediti i to...
 

Prince

  • Kimi Räikkönen
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 4118
    • Pogledaj profil
Odg: Football Manager 2012
« Odgovor #34 poslato: 11. oktobar 2011, 12:45:03 »
To za transfere je uvek bilo tako debilno, secam se kada sam u FM 2008 hteo dovesti Ronalda u Real, cena mu oko 40 miliona, ponudim 70-80 oni nece da prodaju nego moras da ispljunes 150. A kada sam igrao sa Partizanom video sam da ga je Celzi uzeo za 60.
S.
[/B]
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26479
    • Pogledaj profil
Re: Football Manager 2012
« Odgovor #35 poslato: 11. oktobar 2011, 12:51:19 »
kreneš lepo sa domaćim ekipama ili iz neke najniže lige i polako razvijaš klub, to je pojam.
*ebeš ti menadžerisanje kad kreneš sa barsom, realom, arsenalom i ostalima, mni to bar nije nikakav izazov.
nisam hteo da skidam demo, sačekaću da neko od uglednih "molera" izbaci non-steam verziju, u suprotnom ga neću ni igrati.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: ЦЗВ, THE DOCTOR, Petko15, Salihovic15, georg94sheva, Dule 93

Red Devil

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 560
    • Pogledaj profil
    • http://www.manutd-serbia.com
Re: Odg: Football Manager 2012
« Odgovor #36 poslato: 11. oktobar 2011, 14:13:04 »
Citat: Prince;877540
To za transfere je uvek bilo tako debilno, secam se kada sam u FM 2008 hteo dovesti Ronalda u Real, cena mu oko 40 miliona, ponudim 70-80 oni nece da prodaju nego moras da ispljunes 150. A kada sam igrao sa Partizanom video sam da ga je Celzi uzeo za 60.


Po cemu je to debilno? Ne mozes da uporedjujes transfere sa 2 razlicita sejva. Na cenu igraca i mogucu prodaju utice previse faktora, npr koliko je igrao do tad, kako je igrao, mozda je bio povredjen godinu dana i raspao se, mozda nije napredovao sa ocenama, mozda se posvadjao se menadzerom, da li imaju spremnu alternativu... Ko zna sta se desavalo do trenutka kad si resio da ga kupis (isto i kad je komp na drugom sejvu kupio).
A sto se tice transfera za nekog igraca koji ima vise ponuda u odredjenom trenutku, nikad mi se nije desilo da prihvate kompa, a mene odbiju za istu ponudu...
 

Prince

  • Kimi Räikkönen
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 4118
    • Pogledaj profil
Odg: Football Manager 2012
« Odgovor #37 poslato: 11. oktobar 2011, 14:18:08 »
Nisam ni rekao da mene odbiju ako ponudim istu sumu kao i komp, to sam uvideo sa Partizanom, kada ponudim isti novac za igraca kao i komp tim prihvati dalje ostaje samo ko ce ponuditi bolju platu.

A ovo za transfere medju jacim klubovima, razumem ja sve te faktore, ne igram menadzera prvi put a to mi se cesto desava i na novijim verzijama, jednostavno za bilo kog igraca, recimo neki koji vredi 20 miliona ti ces morati da izdvojis 40-50 miliona dok ce ga neki klub koji kontrolise komp kupiti za njegovu vrednosnu cenu ili eventualno 10 miliona vise.

Citat: Darcoolio_No1;877542
kreneš lepo sa domaćim ekipama ili iz neke najniže lige i polako razvijaš klub, to je pojam.
*ebeš ti menadžerisanje kad kreneš sa barsom, realom, arsenalom i ostalima, mni to bar nije nikakav izazov.

Zavisi kako gledas, npr. ja uvek krenem sa Partizanom, odigram par sezona, uklopim dobar tim tako da bukvalno nema ekipe u domacoj ligi koja moze da parira jer npr. Zvezda proda svoje dobre igrace i dovede neke levate i onda se cesto dogadja da budu na sredini tabele a u vrhu sa mnom Metalac, Smederevo, .... i onda me realno smori i tada krenem sa nekim jacim klubom, takodje par sezona e onda kada to smori vratim se tamo gde sam stao sa Partizanom i tako balansiram.
« Poslednja izmena: 11. oktobar 2011, 14:22:02 od strane Prince »
S.
[/B]
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Zoran Subotin

komljenovic

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 143
    • Pogledaj profil
Re: Football Manager 2012
« Odgovor #38 poslato: 11. oktobar 2011, 14:22:37 »
mene malo nervira sto su sada(prosle god) ubacili i agente igraca,i ako si u losim odnosima sa tim agentom(iz samo njima poznatih razloga)mozes da se oprostis od igraca koje on vodi...
 

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Re: Football Manager 2012
« Odgovor #39 poslato: 11. oktobar 2011, 15:32:57 »
Ja krenem od tamo 5te ili koja je engleska liga,doguram do 2. 3. i smori me :)

Najbolja stvar koju sam radio jeste da uzmem neki juznoamericki klub,i vodim ga,i cekam da postanem dovoljno popularan da me trazi neko iz evrope.
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Orthodox

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26479
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Football Manager 2012
« Odgovor #40 poslato: 11. oktobar 2011, 15:50:58 »
Citat: Prince;877590
Nisam ni rekao da mene odbiju ako ponudim istu sumu kao i komp, to sam uvideo sa Partizanom, kada ponudim isti novac za igraca kao i komp tim prihvati dalje ostaje samo ko ce ponuditi bolju platu.

A ovo za transfere medju jacim klubovima, razumem ja sve te faktore, ne igram menadzera prvi put a to mi se cesto desava i na novijim verzijama, jednostavno za bilo kog igraca, recimo neki koji vredi 20 miliona ti ces morati da izdvojis 40-50 miliona dok ce ga neki klub koji kontrolise komp kupiti za njegovu vrednosnu cenu ili eventualno 10 miliona vise.



Zavisi kako gledas, npr. ja uvek krenem sa Partizanom, odigram par sezona, uklopim dobar tim tako da bukvalno nema ekipe u domacoj ligi koja moze da parira jer npr. Zvezda proda svoje dobre igrace i dovede neke levate i onda se cesto dogadja da budu na sredini tabele a u vrhu sa mnom Metalac, Smederevo, .... i onda me realno smori i tada krenem sa nekim jacim klubom, takodje par sezona e onda kada to smori vratim se tamo gde sam stao sa Partizanom i tako balansiram.

Engleski petoligaš, Zvazda, Partizan...To je to ;)
I ja igram sa Zvezdom i paralelno igram sa Braintree Town-om, to je bila najgora od najgorih ekipa u Engleskoj.
E, to je osećaj kad posle 10 sezona uđeš u Premijer ligu :)


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Prince, Džoni™

Zoran Subotin

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
Re: Football Manager 2012
« Odgovor #41 poslato: 12. oktobar 2011, 18:18:09 »
Realnost = i dalje nula... 5 utakmica sa Barsom, Messi 10x izlazi sam na golmana, daje gol svake prestupne... sutevi iz 16, sam igrac, u trafiku van stadiona... igram kuci protiv 5-oligasa, ne mogu loptu da im uzmem... Razumem sve, ali sto je mnogo... Isto *****e se ponavlja, samo interfejs drugaciji , da kazem bolji
 

Фантом

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3412
    • Pogledaj profil
Re: Football Manager 2012
« Odgovor #42 poslato: 13. oktobar 2011, 01:16:37 »
Матори, нумеш.
А људи слабо памте, то је овде главни проблем...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: _ILKE_, Dule 93, Petar062, Bard, Piksi012, Ludak90

Orthodox

  • SerBos
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1098
    • Pogledaj profil
    • http://www.serbian-fm.net
Re: Football Manager 2012
« Odgovor #43 poslato: 13. oktobar 2011, 03:53:37 »
Citat: Zoran Subotin;878476
Realnost = i dalje nula... 5 utakmica sa Barsom, Messi 10x izlazi sam na golmana, daje gol svake prestupne... sutevi iz 16, sam igrac, u trafiku van stadiona... igram kuci protiv 5-oligasa, ne mogu loptu da im uzmem... Razumem sve, ali sto je mnogo... Isto *****e se ponavlja, samo interfejs drugaciji , da kazem bolji

ljudi se više žale da je prelak,a ti kažeš da ne može da se dobije....ko će narodu ugoditi.

I jedno obaveštenje za prijatelje sa PES Serbia...Serbian FM sajt dodeljuje jedan free DVD FM 2012 za fana FB stranice pa ako hocete da pokusate izvolite.
https://www.facebook.com/SerbianFM

Živeli!
« Poslednja izmena: 15. oktobar 2011, 03:08:31 od strane Orthodox »
 

Orthodox

  • SerBos
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1098
    • Pogledaj profil
    • http://www.serbian-fm.net
Re: Football Manager 2012
« Odgovor #44 poslato: 15. oktobar 2011, 03:11:35 »
Mogućnost kupovine originalnog DVD izdanja Football Managera 2012 za samo 2.600 dinara,odnosno za korisnike iz inostranstva 26 € što je NAJJEFTINIJA CENA U  EVROPI!!!



Svoj Football Manager dobijate na dan izlaska igre tj 21.oktobra 2011 godine!

Mogućnost dostave na kućnu adresu za korisnike iz Srbije (ptt služba 200 dinara)

Količina je ograničena na 50 DVD-a, s tim što ako interesovanje bude veće postoji mogućnost da Serbian FM za Vas omogući kupovinu još dodatnih 50 DVD diskova!

Nakon 21.oktobra Football Manager 2012 DVD izdanje će se prodavati po maloprodajnoj ceni od 3.999 dinara , zato POŽURITE I NARUČITE SVOJ FOOTBALL MANAGER 2012 kako bi uživali u svojoj omiljenoj igri!

TEMA ZA NARUDZBINE