Autor Tema: Assassin's Creed Brotherhood  (Pročitano 26942 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Re: Assassin's Creed: Brotherhood
« Odgovor #150 poslato: 18. septembar 2011, 00:22:03 »
Na uzvicnik.
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Даре ЦЗБГ

Bayern-fussball

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 373
    • Pogledaj profil
Re: Assassin's Creed Brotherhood
« Odgovor #151 poslato: 3. decembar 2014, 19:23:22 »
Juce sam resio Assassins Creed 2  i poceo sam Brotherhood koji je uzgred po meni jednako dobar cak i bolji po mogucnostima u igri i samom gameplay-u, stigao sam do druge sekvence, pretpostavljam da sam jedan od retkih igraca koji je usao u svet Assassins Creed-a da sam resio prvi i drugi deo igrice u 2014 i poceo Brotherhood ,iskreno kazem igra me nije zanimala kad sam 2013 nabavio gamerski PC, sad se ne odvajam od igre, nadam se da mi ne zamerate sto pisem na staroj temi cetiri godine. :)
 

DeRadicci

  • Stari Logan
  • Global Moderator
  • *****
  • Poruke: 2518
    • Pogledaj profil
Re: Assassin's Creed Brotherhood
« Odgovor #152 poslato: 3. decembar 2014, 19:39:02 »
Cek, ti si nedavno pisao da igras AC 4 Black Flag? Pa sada si krenuo ovo? Auuuu... :D
Igraj redom, vredi zbog price.

Inace, Dvojka i Brotherhood su dve najbolje AC igre.
 

Bayern-fussball

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 373
    • Pogledaj profil
Re: Assassin's Creed Brotherhood
« Odgovor #153 poslato: 3. decembar 2014, 21:33:27 »
Citat: DeRadicci;1329819
Cek, ti si nedavno pisao da igras AC 4 Black Flag? Pa sada si krenuo ovo? Auuuu... :D
Igraj redom, vredi zbog price.

Inace, Dvojka i Brotherhood su dve najbolje AC igre.
U AC 4 Black Flag nema Desmonda, to je prakticno prvi deo novih serijala kolko ja znam to je pocetak nove price, grafika i gameplay su me navukli da igram Black Flag uporedo sa Brotherhood ,a moram i Revelations da resim posle Rima, zarazne igre sta da kazem. :player:
 

Bayern-fussball

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 373
    • Pogledaj profil
Re: Assassin's Creed Brotherhood
« Odgovor #154 poslato: 14. decembar 2014, 15:46:43 »
Izvinjavam se za dva posta za redom,nadam se da nije veliki prekrsaj ali mi treba pomoc oko igre ,ne mogu da odem na memory star ,ne znam koja je sekvenca tacno mislim cetvrta kad se bira kod Leonarda za brze penjanje ili dupli skriveni bodez, posle toga sledeci memory je zakljucan iza belog a nema tornjeva bordzije u blizini da oslobodim mapu, ako neko zna molim ga za pomoc. :crying: