Autor Tema: Assassin's Creed II  (Pročitano 36268 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

gale91

  • Joey Tribbiani
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3868
    • Pogledaj profil
Assassin's Creed II
« poslato: 14. avgust 2009, 14:34:15 »
Igrica ce biti ludilo ako je verovati razvojnom timu Ubisoft koji radi na ovoj igri,kao i na prethodnom delu i na cuvenom serijalu Prince of Persia...
Igrica ce biti smestena u jeku renesansnog doba (oko 1460.),a na vama ce biti da vodite ubicu Enza,...igricca bi trebalo da ispravi sve nedostatke prvog dela,poput vrlo slicnih misija ,odredjenih nemogucnosti Altaira iz prvog dela(sada ce Enzo znati da pliva),imacete na raspolaganju arsenal od oko 30 oruzja,sto ce omoguciti vrlo razlicite stealth killove i slicno,...grafika je takodje usminkanija i doteranija ,a igra bi trebalo da izadje oko sredine novembra,...ako je verovati ubisoftu ceka nas jedan od najvecih hitova u ovom zanru igara,....
evo vam dole i preview na engleskom ....
 
What's the game about? Ubisoft loves mentioning that the first game sold more than eight million copies, so don't pretend like you haven't heard of it. The sequel introduces new features such as smarter enemies, new abilities like swimming and gliding through the sky, and a new setting in Italy during the Renaissance.
 
 
 
What's new for E3? E3 presented the first time we've been able to see the game in person. If you saw the gameplay demo from Sony's press conference this morning, or the demo on our 1UP@E3 in-booth video special, that was the same chunk of the game that we saw -- you start by performing a few stealth kills, then take to the rooftops, then glide using a Leonardo da Vinci-designed flying contraption, and then take out your main target and escape by jumping into the ocean.
What's our take? The main complaint about the first Assassin's Creed was its lack of mission variety, and that's the kind of thing that's hard to judge in a 10-minute E3 demo. But we have no complaints about what we saw -- it looked fantastic and had enough new to keep it from feeling just like the first game.
When we say it looked fantastic, we mean: When the demo begins, you're just sitting on a bench watching a festival in the background, and it's visually one of the most impressive scenes we've ever seen in a game, with people dancing and milling about in colorful costumes as you inch your way through the crowds.






 
jos jedna stvar iz zadnjeg screena mozda ste primetili cuveni dragon (izum Leonarda da Vinci ),koji ce u ovom delu biti vas Mr Q,odnosno snabdevace vas odredjenim stvarcicama,izumima i tako to,....
 
-__-
 

Djuka

  • Kuća Slavnih
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2691
    • Pogledaj profil
Assassin's Creed II
« Odgovor #1 poslato: 14. avgust 2009, 14:42:36 »
dosta konkurenata za igru godine ima ove 2009te ali ovo je jedan od najozbiljnijih :ave:
 

Johnny_Ks

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1090
    • Pogledaj profil
Assassin's Creed II
« Odgovor #2 poslato: 14. avgust 2009, 15:35:34 »
ja sam igrao prethodnu verziju ove igrice i zamislite ona mi se svidela ko nijedna do sad a zamislite koliko mi se ova tek svidja ova igrica je vrh!!! :)
 

gale91

  • Joey Tribbiani
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3868
    • Pogledaj profil
Odg: Assassin's creed 2
« Odgovor #3 poslato: 19. novembar 2009, 14:46:04 »
Da je bilo sve u redu,vec sada bi mogli da cepamo ovu igru medjutim,Ubosoft je odlozio igru za pocetak sledece godine,najkasnije do marta ,nadamo se,...pa evo da umesto igre pogledamo par trailera,ovo izgleda zaista bolesno dobro,...
 
http://www.youtube.com/watch?v=PxTHjpS-gic&feature=fvst
-__-
 

Milos

  • NEorganizator skupa
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2592
    • Pogledaj profil
Odg: Assassin's creed 2
« Odgovor #4 poslato: 19. novembar 2009, 15:01:15 »
a za konzole izasla :) igra sabija :)
"Racing, competing, it\'s in my blood. It\'s part of me, it\'s part of my life.I have been doing it all my life and it stands out above everything else."
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26481
    • Pogledaj profil
Re: Assassin's creed 2
« Odgovor #5 poslato: 19. novembar 2009, 16:56:31 »
Video sam da æe u igru biti i ukljuèeni i Machiavelli, Lorenzo de Medici, kao i Leonardo da Vinci. E sad, koga ne interesuje istorija ili je malo mlaði neæe mu znaèiti mnogo, ali mi se sviða što su ubacili dosta istorijskih likova.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

Ajzakova Beba

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 807
    • Pogledaj profil
Re: Assassin's creed 2
« Odgovor #6 poslato: 19. novembar 2009, 17:13:31 »
Ukljuceni su i ima database sa informacijama u vezi svakog bitnijeg lika koji se pojavi u igri,isto tako i u vezi nekih gradjevina...

Nije dosadan ko kec,za sada.
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26481
    • Pogledaj profil
Re: Assassin's creed 2
« Odgovor #7 poslato: 19. novembar 2009, 17:31:59 »
Kec je bio dobar, ali je bilo previše ponavljanja misija, što me je nateralo da ga igram mesec dana, a realno 4-5 je bilo dovoljno da se preðe...


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

Ajzakova Beba

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 807
    • Pogledaj profil
Re: Assassin's creed 2
« Odgovor #8 poslato: 19. novembar 2009, 17:37:31 »
Pa to i mislim,ima stvari koje se ponavljaju i sada ali se lakse izdrzava.A ima i novih zezancija ubacenih sad.Double hidden blade :ave:
 

heavy in fashion

  • Regular
  • **
  • Poruke: 67
    • Pogledaj profil
Re: Assassin's creed 2
« Odgovor #9 poslato: 19. novembar 2009, 17:38:34 »
kad izlazi?
 

gale91

  • Joey Tribbiani
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3868
    • Pogledaj profil
Odg: Assassin's creed 2
« Odgovor #10 poslato: 19. novembar 2009, 17:40:21 »
Igrica ce da bude ludilo ,to je sigurno,...svidja mi se ova fora sa frakcijama(pogledajte gore link sto sam postavio),...pa ce da ti usluge daju placenici,trening za borbu,...zatim lopovi(akrobacije),...a kurve da pomognu u skrivanju ili odvlacenju paznje),....sve u svemu zextra,a igra ce da ima primese RPGa,...ludilo
-__-
 

Ajzakova Beba

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 807
    • Pogledaj profil
Re: Assassin's creed 2
« Odgovor #11 poslato: 19. novembar 2009, 17:44:04 »
 

gale91

  • Joey Tribbiani
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3868
    • Pogledaj profil
Odg: Assassin's creed 2
« Odgovor #12 poslato: 19. novembar 2009, 17:56:36 »
Znate sta mi se najvise svidja ,....sto je Venecija odradjena apsolutno istorijski kako izgleda,...ova slika ...

 
me je odma podsetila na exkurziju pre mesec dana,...pa jebote ,apsolutno isto odradjeno,...evo trg svetog marka i onaj visoki toranj u pozadini,...a ovaj lik je direktni potomak Enza :sailor:
-__-
 

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Re: Assassin's creed 2
« Odgovor #13 poslato: 19. novembar 2009, 18:28:38 »
onaj prolaz levo,kud ulazis na trg(sto je iznad njega onaj stari sat) je dosta izmenjen u traileru(u odnosu kakav je u stvarnosti)
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 

Davidos

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 291
    • Pogledaj profil
Re: Assassin's creed 2
« Odgovor #14 poslato: 20. novembar 2009, 16:35:04 »
Jbm. ti sunce , gde je sreda , kada mi stize kopija za PS3 :)


Ovo otkida .